Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: po powrocie z wernisażu :gwizdanie:

:nabijasie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: po powrocie z wernisażu :gwizdanie:

:hi: Że niby co? :naughty:

byłem się trochę "odchamić" :naughty: :naughty:
Opublikowano

:hi: po powrocie z wernisażu :gwizdanie:

:hi: Że niby co? :naughty:

byłem się trochę "odchamić" :naughty: :naughty:

dobry żart :polew:

na Ciebie już nie ma takiej siły :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: po powrocie z wernisażu :gwizdanie:

:hi: Że niby co? :naughty:

byłem się trochę "odchamić" :naughty: :naughty:

dobry żart :polew:

na Ciebie już nie ma takiej siły :gwizdanie:

nie, no dzięki :decayed:
Opublikowano

:hi: po powrocie z wernisażu :gwizdanie:

:hi: Że niby co? :naughty:

byłem się trochę "odchamić" :naughty: :naughty:

I co? Nie poszło? :mysli:

:wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: po powrocie z wernisażu :gwizdanie:

:hi: Że niby co? :naughty:

byłem się trochę "odchamić" :naughty: :naughty:

I co? Nie poszło? :mysli:

:wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4::polew: :polew: :polew:

poszło poszło, nie narobiłem żadnego dymu, nie przeklinałem, byłem kulturalny :naughty: :naughty:
Opublikowano

:hi: po powrocie z wernisażu :gwizdanie:

:hi: Że niby co? :naughty:

byłem się trochę "odchamić" :naughty: :naughty:

I co? Nie poszło? :mysli:

:wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4::polew: :polew: :polew:

poszło poszło, nie narobiłem żadnego dymu, nie przeklinałem, byłem kulturalny :naughty: :naughty:

Postępy... :cool1:
Opublikowano

A ja siedze gram na psp pije piwo i od czasu do czasu czytam ten spam... :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

patologia :decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jołł

Opublikowano

joł i ja już poszoł won :kox:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:hi: :hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

W dzień spota :decayed:

Opublikowano

Dobry :)

Opublikowano

k**wa mechanicy to patałachy :wallbash: Zawiozłem auto na wycięcie katalizatora. Gość mówi spoko jak zrobimy będziemy dzwonić. Po 30 minutach telefon i gość mówi no proszę przyjść, ale mamy mały problem. Poszedłem a u h*ja zrobione. Gość mówi ja myślałem że to auto jest z przed 2000 roku. A ja mówie no to jest 1997. Gość zamilkł powiedział że zrobi mi to za 150zł bo jest dużo roboty. A byłem parę dni wcześniej z wyciągnietą rurą całą to powiedział że musi być na aucie :wallbash: :wallbash:

Może zna ktoś jakiś warsztat co mi wytnie w końcu ten katalizator :gwizdanie:

Opublikowano

ku***a mechanicy to patałachy :wallbash: Zawiozłem auto na wycięcie katalizatora. Gość mówi spoko jak zrobimy będziemy dzwonić. Po 30 minutach telefon i gość mówi no proszę przyjść, ale mamy mały problem. Poszedłem a u h*ja zrobione. Gość mówi ja myślałem że to auto jest z przed 2000 roku. A ja mówie no to jest 1997. Gość zamilkł powiedział że zrobi mi to za 150zł bo jest dużo roboty. A byłem parę dni wcześniej z wyciągnietą rurą całą to powiedział że musi być na aucie :wallbash: :wallbash:

Może zna ktoś jakiś warsztat co mi wytnie w końcu ten katalizator :gwizdanie:

a po co?

nie lepiej gotowa rurka? [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 12:11_________________________________________________przykręcisz na flanszach i przy sprzedaży lub problemach możesz wrócić do katalizatora, a tak? nie bardzo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.