Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poważnie kupujesz tego furacza? 2,2 T??

no co Ty :disgust: ;(

przestań się zadawać z Kędziorem, mniej będziesz pił i spokojnie kupisz takie 2.2 T w kilka miesięcy :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:bicz: :bicz:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Ty lepiej nie pij tyle bronxów i odłóż kasę na paliwko i wpadnij na spota! :wink4: :wink4: :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bo ja jestem ASERTYWNY, a Ty mówisz... Stasiu.... leć no po flaszke... i Stan leci..... a ja zawsze mówie Ci NIE :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: Stan sam po flaszke nie łazi jak co to lecimy razem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 22:03_________________________________________________

Ty lepiej nie pij tyle bronxów i odłóż kasę na paliwko i wpadnij na spota! :wink4: :wink4: :wink4:

dieta musi być trzymana :tongue4:
Opublikowano

poważnie kupujesz tego furacza? 2,2 T??

no co Ty :disgust: ;(

przestań się zadawać z Kędziorem, mniej będziesz pił i spokojnie kupisz takie 2.2 T w kilka miesięcy :polew: :polew:

ty się ze mną zacząłeś zadawać to sobie 1.8T q kupiłeś więc niepitol :tongue4:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 21:58_________________________________________________

poważnie kupujesz tego furacza? 2,2 T??

no co Ty :disgust: ;(

przestań się zadawać z Kędziorem, mniej będziesz pił i spokojnie kupisz takie 2.2 T w kilka miesięcy :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:bicz: :bicz:

bo ja jestem ASERTYWNY, a Ty mówisz... Stasiu.... leć no po flaszke... i Stan leci..... a ja zawsze mówie Ci NIE :tongue4: :tongue4:

ja jestem asertywny i lecę po dwie, bo jedna na dwóch to nic, jak mówił ksiądz Tischner :guma:

Opublikowano

ja jestem asertywny i lecę po dwie, bo jedna na dwóch to nic, jak mówił ksiądz Tischner :guma:

i dlatego cię Stasiu cenie :)
Opublikowano

ja jestem asertywny i lecę po dwie, bo jedna na dwóch to nic, jak mówił ksiądz Tischner :guma:

j**any! :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja jestem asertywny i lecę po dwie, bo jedna na dwóch to nic, jak mówił ksiądz Tischner :guma:

i dlatego cię Stasiu cenie :)

bo stawia :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Ty bys w końcu gaz wstawił, poczuł tą przyjemność z jazdy a nie patrzenia na auto pod blokiem :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

teraz wszyscy czytają w wikipedii, kto to ks. Tischner :decayed:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 22:10_________________________________________________spadam w kimono :hi:

Opublikowano

teraz wszyscy czytają w wikipedii, kto to ks. Tischner :decayed:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 22:10_________________________________________________spadam w kimono :hi:

on był z Knurowa, prawda :decayed:

Opublikowano

czyje to audi coupe?? --> ładne

:hi:

jak tam w NL ?

ciepło :decayed: :decayed:, miałem przyjemność poznać kilku kolegów na spociku - większość gada po waszemu :) :)

jak przyjedzie jutro do mnie Provident, to coupe moje :polew:

jak godają, to dobrze :decayed:

Stan ale po co od razu Provident ja przyjadę :kox:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 22:32_________________________________________________żołądkowa gorzka :drunk:

Opublikowano

Pany ile waży a4 avant ?

Opublikowano

Pany ile waży a4 avant ?

zależy od motoru, sprawdź w dowodzie :polew:

Opublikowano

w dowodzie głupoty pisza 1380 kg :gwizdanie: silnik AFN

Opublikowano

Pany ile waży a4 avant ?

Z 1450kg? :mysli::wink4:
Opublikowano

w dowodzie głupoty pisza 1380 kg :gwizdanie: silnik AFN

to co pytasz jak wiesz:P hehe

ja i Oko mamy w dowodzie wpisane ok 1500kg

Opublikowano

na zdrowie :drunk:

[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 22:44_________________________________________________

w dowodzie głupoty pisza 1380 kg :gwizdanie: silnik AFN

to co pytasz jak wiesz:P hehe

ja i Oko mamy w dowodzie wpisane ok 1500kg

tyś jest ruby a oko ma 200kg jarania w bagażniku :kox:

Opublikowano

na zdrowie :drunk:

pijak
Opublikowano

na zdrowie :drunk:

Miszka! qr**! Środek tygodnia... :wink4: :gwizdanie:
Opublikowano

na zdrowie :drunk:

pijak

na zdrowie :drunk:

Miszka! q***wa! Środek tygodnia... :wink4: :gwizdanie:

i h*j :naughty:

Opublikowano

To juz jest alkoholizm :):polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.