Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra :drunk::banan::banan1::banan2::yeah::yeee::banan3::ad::jerk:

Wóda Do Ryja :kox:

z kim pijesz ? z tym kumplem z toyoty ? :sex:

Spijają sobie z ust :gwizdanie: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:shocked: kto Ci wyważał przednie koło?? 2 ciężarki koło siebie :thumbdown:

jak wyszło powyżej 60g to powinien przesunąć oponę o 180 stopni z nie dobijać drugi ciężarek :wallbash:

w Mysłowicach wyważałem na szybko ale spoko, nie miałem teraz kasy i wrzuciłem takie Good Year'y UG 6 na jakies 2 miesiace, za 2 miechy bede miał wiekszy przyplyw gotowki kupie lepsze papcie i wyważe porządnie, nic nie bije a leciałem ze 140 dzisiaj na nich

Ps. Seski ty żyjesz?

jak Ci sie podobała ta 2.5 co ostatnio mnie widziales:)

Opublikowano

dobra :drunk::banan::banan1::banan2::yeah::yeee::banan3::ad::jerk:

Wóda Do Ryja :kox:

z kim pijesz ? z tym kumplem z toyoty ? :sex:

Spijają sobie z ust :gwizdanie: :polew:

z D do B... :decayed:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 19:22_________________________________________________

:shocked: kto Ci wyważał przednie koło?? 2 ciężarki koło siebie :thumbdown:

jak wyszło powyżej 60g to powinien przesunąć oponę o 180 stopni z nie dobijać drugi ciężarek :wallbash:

w Mysłowicach wyważałem na szybko ale spoko, nie miałem teraz kasy i wrzuciłem takie Good Year'y UG 6 na jakies 2 miesiace, za 2 miechy bede miał wiekszy przyplyw gotowki kupie lepsze papcie i wyważe porządnie, nic nie bije a leciałem ze 140 dzisiaj na nich

Ps. Seski ty żyjesz?

jak Ci sie podobała ta 2.5 co ostatnio mnie widziales:)

przy dużych prędkościach nie bije :gwizdanie:

Opublikowano

Stanley narazie ok , jak mowilem bedzie kasa zrobie porzadnie te koła i moje 18 oddam do malowania...ale jaki kolor proponujecie?

ma ktoś lakiernika co mi wszystkie dokladki i progi w kolorze zrobi w madrych $ ?

Opublikowano

:shocked: kto Ci wyważał przednie koło?? 2 ciężarki koło siebie :thumbdown:

jak wyszło powyżej 60g to powinien przesunąć oponę o 180 stopni z nie dobijać drugi ciężarek :wallbash:

w Mysłowicach wyważałem na szybko ale spoko, nie miałem teraz kasy i wrzuciłem takie Good Year'y UG 6 na jakies 2 miesiace, za 2 miechy bede miał wiekszy przyplyw gotowki kupie lepsze papcie i wyważe porządnie, nic nie bije a leciałem ze 140 dzisiaj na nich

Ps. Seski ty żyjesz?

jak Ci sie podobała ta 2.5 co ostatnio mnie widziales:)

no kurde żyje żyje marnie ale żyje...

a dzisiaj będę już wogóle umierał... :kox:

a to 2,5 było... :rolleyes:

myślałem że to 1,9... to oka jakoś lepiej idzie...

i ciesz się że miałem zimy silnik... :polew:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 19:30_________________________________________________stan to następnym razem trzeba sprawdzić czy miszka na spocie po takim "wypadzie" po lewej nie ma brązowego...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie nie robie na kopalni, tylko z kopalniami współpracuje :tongue4:

czyli je okradasz :thumbdown:

:polew::disgust:

he he nie jest to takie proste :decayed:

odwaliłem kawał dobrej roboty

Wentylacja i klima działa :wstydliwy:

:hi:

OKO, to sobie pooglądasz podwieszane sufity w budynkach na powierzchni i chromowane poręcze na schodach :wallbash:

ale to nic, wypracowaliśmy tylko 741 mln zł netto zysku, oczywiście kasę zgarniają darmozjady z Warszawy i innego rodzaju nieroby

takie jest życie :sick3:

tak to jest ze jedni pracują a inni na nich żerują :cool1:

weekend :decayed:

ale tylko 2 dni i później znowu 5 dni do roboty :sick3:

i tak w kółko :decayed:

żyj chwilą

:polew:

puszczaj lotka może wpadnie jakaś 6 :notworthy:

dobra :drunk::banan::banan1::banan2::yeah::yeee::banan3::ad::jerk:

Wóda Do Ryja :kox:

z kim pijesz ? z tym kumplem z toyoty ? :sex:

Spijają sobie z ust :gwizdanie: :polew:

:sex: :sex:

Stanley narazie ok , jak mowilem bedzie kasa zrobie porzadnie te koła i moje 18 oddam do malowania...ale jaki kolor proponujecie?

ma ktoś lakiernika co mi wszystkie dokladki i progi w kolorze zrobi w madrych $ ?

pytałem się to w warsztacie powiedział,

że za 50PLN od koła będzie porządnie zrobione :chytry:

za 50 to można fele w b dobrym stanie zakupić :cool1:

Opublikowano

po lewej ? :mysli:

:polew:

Opublikowano

po lewej ? :mysli:

:polew:

no skoro ostatnio w prawym kąciku było białe... :rolleyes:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=165812.new#new

Zapraszam do zapoznania się z tematem :P

Może będziecie mogli coś poradzić, a że jesteście z regionu to lepiej was o pomoc pytać:P

edit.

Dziś to co niektórym zazdroszcze:P Wy idziecie walić do ryja a ja nocka w pracy -.-

ile taka przyjemność?? :gwizdanie:
Opublikowano

która? ; o

Opublikowano

która? ; o

odczyt błędów :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

która? ; o

odczyt błędów :gwizdanie: :gwizdanie:

~30zł u znajomego więc różnie bywa ;P albo przy okazji się go tam podepnie :>

Opublikowano

która? ; o

odczyt błędów :gwizdanie: :gwizdanie:

~30zł u znajomego więc różnie bywa ;P albo przy okazji się go tam podepnie :>

e to lajcik :wink4:
Opublikowano

odwaliłem kawał dobrej roboty

Wentylacja i klima działa :wstydliwy:

czyli h*j po skróconym :thumbdown:

:polew:

Opublikowano

Tyle, że to podpięcie i tak mi niewiele dało, bo nie wiem co dalej robić :thumbdown:

Wymieniliśmy tą sondę która jest widoczna, a tej drugiej to nawet nie wiem gdzie dokładnie szukać :embarrassed: a moj ojciec jeszcze lepiej bo myślał, że jest jedna sonda :gwizdanie: / on twierdzi ze w naszej jest jedna :P ze w nowszych sa dwie ; o

Opublikowano

Stanley ale mowisz 50 zł od malowania 18 cali?

Seski, nie dawałem jej w piec bo raz była zimna a po drugie wku**a mnie jak mieli papciami, to nie Q

Opublikowano

Stanley ale mowisz 50 zł od malowania 18 cali?

:bicz:

za malowanie stalówki 15` :decayed:

Opublikowano

a po co mam stalówki malować, odrapane są bardziej męskie :naughty: :naughty:

18 chce malować ale jak nie wiem jeszcze, macie jakies sugestie

Opublikowano

a po co mam stalówki malować, odrapane są bardziej męskie :naughty: :naughty:

:polew: :polew:

Opublikowano

a po co mam stalówki malować, odrapane są bardziej męskie :naughty: :naughty:

18 chce malować ale jak nie wiem jeszcze, macie jakies sugestie

ja mam... :evil:

na złoto... :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.