Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie dość że czeka mnie wizyta w szpitalu to jeszcze.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

i daj tu komuś auto ;(

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie dość że czeka mnie wizyta w szpitalu to jeszcze.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

i daj tu komuś auto ;(

Co jest Pucek?
Opublikowano

nie dość że czeka mnie wizyta w szpitalu to jeszcze.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

i daj tu komuś auto ;(

co się stało się ? :confused4:

Opublikowano

dzwon ?? :blink:

Opublikowano

nie dość że czeka mnie wizyta w szpitalu to jeszcze.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

i daj tu komuś auto ;(

będzie dobrze :good:

nie takie ćwiartki ze sobą spawają w magro :wink4:

Opublikowano

nice!

Opublikowano

nice!

co tam Kanar ? :naughty:

Opublikowano

no dzwon

tylko kierował mój tatko :angry:

Opublikowano

no dzwon

tylko kierował mój tatko :angry:

:pociesz:

mocno?

Opublikowano

nielicha historia! a skoro szpital to chyba poważnie dość? :kwasny:

u mnie nic nowego praca praca praca praca i tak do usranej śmierci.. albo z tąd wyjade albo otworze swoją firme bo inaczejsie w życiu nie dorobie :disgust:

Opublikowano

no dzwon

tylko kierował mój tatko :angry:

:pociesz:

mocno?

zderzak, maska, cooler, chłodnica wspomagania a jeszcze nie otworzyłem maski bo się nie da, grill też dostał ale jest tylko wygięty

Opublikowano

no dzwon

tylko kierował mój tatko :angry:

:pociesz:

mocno?

zderzak, maska, cooler, chłodnica wspomagania a jeszcze nie otworzyłem maski bo się nie da, grill też dostał ale jest tylko wygięty

:embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

no dzwon

tylko kierował mój tatko :angry:

:pociesz:

mocno?

zderzak, maska, cooler, chłodnica wspomagania a jeszcze nie otworzyłem maski bo się nie da, grill też dostał ale jest tylko wygięty

:kwasny: no to ładna kapa :confused4: [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 14:30_________________________________________________ale wspomaganie nie ma chłodnicy :mysli:
Opublikowano

noo koksiarsko :>

nie dość że ja chory to jeszcze auto :)

oboje idziemy do szpitala :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 14:32_________________________________________________ma, a ta rurka która jest za grillem?

ja też nie wiedziałem że to jakieś chłodzenie wspomagania :)

Opublikowano
  • Autor

oboje idziemy do szpitala :gwizdanie:

do tego samego ? :tongue4:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 14:33_________________________________________________ja mam grill z S jak byś chciał :wink4:
Opublikowano

oboje idziemy do szpitala :gwizdanie:

do tego samego ? :tongue4:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 14:33_________________________________________________ja mam grill z S jak byś chciał :wink4:

ja mam 2 grille z polifta :decayed:

jeden chrom, drugi black ramka :>

generalnie to nie miało być modów, zobaczymy na ile wycenią :naughty:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 14:35_________________________________________________auto już stoi w szpitalu, a ja w piątek będę wiedział kiedy się zgłosić :(

Opublikowano
:shocked: przeje.ane
Opublikowano

kuzwa masakra, tyle razy zartowalismy ze dostaniesz wyplate z ac w znaczkach... zobaczymy jak bedzie... boje sie ze za cooler ci nikt nie odda, dobrze by bylo jak by cie troche dluzej cos bolalo np. szyja :gwizdanie:

Opublikowano

szybkość była znikoma, poszliśmy na czołowe :>

za cooler to wiem że mi nikt nie da, widać że jest wciśnięty do środka, no i nie ładuje turbo tak jak powinno, więc pewnie poszedł :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.