Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie przesadzajcie, to tylko kupa blachy :)

No niby maska i tak była do malowania. Ale cooler i zderzak to dość spore koszty :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie przesadzajcie, to tylko kupa blachy :)

No niby maska i tak była do malowania. Ale cooler i zderzak to dość spore koszty :gwizdanie:

zderzak pod spryski ale bez sprysków (moje nie uszkodzone) wisi na allegro za 180 i 220 zł więc bez szału, maska do klepania, chociaż nie wiem co zobaczę jak ją otworzę :gwizdanie:

jakoś to chyba będzie

Opublikowano

nie przesadzajcie, to tylko kupa blachy :)

Pucek chyba gdzies stracilo sie uczucie ktore bylo miedzy Wami :kox:

hmm o ile cos miedzy Wami bylo :mysli:

bo tak dlugo to Cie nie znam :decayed:

ale jesli tak.. to albo musisz dolozyc z 50 albo 100kuni albo pora szukac nowej furmanki :przebiegly:

Opublikowano

nie przesadzajcie, to tylko kupa blachy :)

Pucek chyba gdzies stracilo sie uczucie ktore bylo miedzy Wami :kox:

hmm o ile cos miedzy Wami bylo :mysli:

bo tak dlugo to Cie nie znam :decayed:

ale jesli tak.. to albo musisz dolozyc z 50 albo 100kuni albo pora szukac nowej furmanki :przebiegly:

Może to znak na szukanie nowej furki... :wink4:
Opublikowano

(...)

Seski, jechałem z nim, on prowadził bo ja ledwo chodzę, potrafiłem powiedzieć tylko "ku***a tataaaa"

ale co zrobić

(...)

Pucek kur@# nie gadaj ze Cie tak wzielo ;( ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

(...)

Seski, jechałem z nim, on prowadził bo ja ledwo chodzę, potrafiłem powiedzieć tylko "ku***a tataaaa"

ale co zrobić

(...)

Pucek kur@# nie gadaj ze Cie tak wzielo ;( ;( ;( ;( ;(

noo jak "dobrze" pójdzie to mam iść do szpitala :rolleyes:

baaajecznie

jutro lub we wtorek ma dzwonić ciul z likwidacji szkód [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 19:27_________________________________________________aaa nowej fury nie będzie bo nie mam siana, a auto mnie już nie kręci więc nie mam zamiaru rozpaczać :)

Opublikowano

kur Pucek 3maj sie tam jebnij sete albo dwie na sen i rano jak nowka :drunk:

Opublikowano

nie przesadzajcie, to tylko kupa blachy :)

Pucek chyba gdzies stracilo sie uczucie ktore bylo miedzy Wami :kox:

hmm o ile cos miedzy Wami bylo :mysli:

bo tak dlugo to Cie nie znam :decayed:

ale jesli tak.. to albo musisz dolozyc z 50 albo 100kuni albo pora szukac nowej furmanki :przebiegly:

Może to znak na szukanie nowej furki... :wink4:

tyś jest przejebany, synek lekko puknął, a ty mu już każesz furę zmieniać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:tongue4:

Opublikowano

i po robocie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
http://jaramsie.pl/2jaj10j_8azknw#postbox już wieczór to można wciepywać :decayed:
Opublikowano

:hi: dobry

pucol szkoda przykra sprawa ;(

Opublikowano

nie przesadzajcie, to tylko kupa blachy :)

Pucek chyba gdzies stracilo sie uczucie ktore bylo miedzy Wami :kox:

hmm o ile cos miedzy Wami bylo :mysli:

bo tak dlugo to Cie nie znam :decayed:

ale jesli tak.. to albo musisz dolozyc z 50 albo 100kuni albo pora szukac nowej furmanki :przebiegly:

Może to znak na szukanie nowej furki... :wink4:

tyś jest przejebany, synek lekko puknął, a ty mu już każesz furę zmieniać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:tongue4:

nie pitol

wiesz jaki teraz mam problem? będę musiał jeździć ADRem na PB :wallbash:

a u mnie pełny zbiornik gazu :(

Diman, będzie dobrze :)

Opublikowano

http://jaramsie.pl/2jaj10j_8azknw#postbox już wieczór to można wciepywać :decayed:

Muszą się dobrze ruchać :decayed:
Opublikowano

http://jaramsie.pl/2jaj10j_8azknw#postbox już wieczór to można wciepywać :decayed:

Muszą się dobrze ruchać :decayed:

Ty tylko o jednym :gwizdanie:

to jest sztuka :kox:

Opublikowano

http://jaramsie.pl/2jaj10j_8azknw#postbox już wieczór to można wciepywać :decayed:

Muszą się dobrze ruchać :decayed:

Ty tylko o jednym :gwizdanie:

to jest sztuka :kox:

Ruchać dobrze to też jest sztuka :kox:
Opublikowano

nie przesadzajcie, to tylko kupa blachy :)

Pucek chyba gdzies stracilo sie uczucie ktore bylo miedzy Wami :kox:

hmm o ile cos miedzy Wami bylo :mysli:

bo tak dlugo to Cie nie znam :decayed:

ale jesli tak.. to albo musisz dolozyc z 50 albo 100kuni albo pora szukac nowej furmanki :przebiegly:

Może to znak na szukanie nowej furki... :wink4:

tyś jest przejebany, synek lekko puknął, a ty mu już każesz furę zmieniać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:tongue4:

Ktoś pytał Cie o zdanie? :cool1:

:decayed:

Opublikowano

Pucek sam wiesz, że ADR jest :kox:

Akjam weź się za robotę dobrze Ci radzę :naughty:

Opublikowano

Pucek sam wiesz, że ADR jest :kox:

Akjam weź się za robotę dobrze Ci radzę :naughty:

Ni chooja... :tongue4:
Opublikowano

witka chłopaki z wieczora, Pucek nie jesteś sam, przed chwilą brat mnie zawiózł na pogotowie bo nie potrafiłem do auta wsiąść, gardło mam tak czerwone, że nawet jak pije to prawie wyje z bólu, kurde nie wiem co mi jest, gorączka na zmiane 38-38,5 ehhhh

Opublikowano

witka chłopaki z wieczora, Pucek nie jesteś sam, przed chwilą brat mnie zawiózł na pogotowie bo nie potrafiłem do auta wsiąść, gardło mam tak czerwone, że nawet jak pije to prawie wyje z bólu, kurde nie wiem co mi jest, gorączka na zmiane 38-38,5 ehhhh

Potrzebne Wam okłady z młodych piersi... :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.