Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i długi weekendzik ale sobie dychne :decayed:

Pucek, Talib oto migdałki co byście sobei obczaili

zap_migd.jpg

:polew:

wpadłem tylko sprawdzić czy idziemy gdzieś jutro na imprezę :rolleyes:

z tobą nieidziemy już na imprezy bo płaczesz że musisz wcześnie wracać do domu :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:wink4:

Kędzior, ale masz ukształtowanie uzębienia ciekawe, takie dzikie :mysli: :mysli:

ide do łóżka po szkole i biore nowe leki, mam nadzieje, że pomogą...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: po robocie

miałem jechać na długi weekend a tu h*j zostaję...za dużo roboty na urlopy :wallbash:

już się tak nie użalaj i tak się zachlejesz na weekendzie i tyle z twojej roboty będzie :decayed:

w weekendy nie robię :tongue4: miałem mieć urlop wtorek środa :confused4:

a co do zalania pały to coś się wymyśli

Opublikowano
:hi: siemka panowie jak cosik to uwarzajcie na drodze do rodzin i spowrotem do domu zeby na wtorek na spota wrocic calym :wink4:
Opublikowano

f*ck co sie dzieje z tym cytowaniem

jest na dole [\quote]

a pokazuje ze to dalej Kędziora tekst

Opublikowano

Madagaskar leci :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 21:05_________________________________________________i tyyyyskiee :decayed:

Opublikowano

Madagaskar leci :polew:

Opublikowano

co do car-audio to też się pochwalę :gwizdanie:

audiow.jpg

Opublikowano

no i gdzie te 3000? :naughty:

Opublikowano

co do car-audio to też się pochwalę :gwizdanie:

audiow.jpg

a co tam robi pod łózkiem anal intruder ? :mysli:

Opublikowano

Paczka odebrana :naughty: Seski mnie spryski wyszły jakieś 150zł ori wszystko :kox: :kox:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 21:39_________________________________________________

co do car-audio to też się pochwalę :gwizdanie:

audiow.jpg

a co tam robi pod łózkiem anal intruder ? :mysli:

a gdzie te 3 monitory/telewizory :polew: :polew:
Opublikowano

Paczka odebrana :naughty: Seski mnie spryski wyszły jakieś 150zł ori wszystko :kox: :kox:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 21:39_________________________________________________

co do car-audio to też się pochwalę :gwizdanie:

audiow.jpg

a co tam robi pod łózkiem anal intruder ? :mysli:

a gdzie te 3 monitory/telewizory :polew: :polew:

będziesz wycinał zderzak ?

Opublikowano

będziesz wycinał zderzak ?

Bez tego niestety się nie obejdzie :wink4:
Opublikowano

co do car-audio to też się pochwalę :gwizdanie:

audiow.jpg

a co tam robi pod łózkiem anal intruder ? :mysli:

to nie to co myślisz :polew: :polew:

a gdzie te 3 monitory/telewizory :polew: :polew:

robiona fotka tak żeby nie było widać :decayed: czyDe :decayed:
Opublikowano

będziesz wycinał zderzak ?

Bez tego niestety się nie obejdzie :wink4:

nie lepiej kupic z polifta? ładniej to wygląda, poza tym i tak będziesz musiał kombinować pod FMIC :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior, ta skrzynka wygląda jak :gwizdanie: :polew:

jak by była obita materiałem z tapczanu :>

będziesz wycinał zderzak ?

Bez tego niestety się nie obejdzie :wink4:

nie lepiej kupic z polifta? ładniej to wygląda, poza tym i tak będziesz musiał kombinować pod FMIC :gwizdanie:

dokładnie, jak spryski to tylko polift lub eSka

Opublikowano

Kędzior, ta skrzynka wygląda jak :gwizdanie: :polew:

jak by była obita materiałem z tapczanu :>

3000 stawiasz [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 21:46_________________________________________________nom h*jowo wygląda to fakt ale ważne że dość nieźle naparza :kox: z czasem zmienie skrzynke :wink4:
Opublikowano

będziesz wycinał zderzak ?

Bez tego niestety się nie obejdzie :wink4:

nie lepiej kupic z polifta? ładniej to wygląda, poza tym i tak będziesz musiał kombinować pod FMIC :gwizdanie:

A po co mam wydać kupe kasy na zderzak jak tu wystarczy dziurki wywiercić. Spryski z polifta ze zderzakiem by mnie wyszły grubo ponad 500zł, dla mnie nie sensu a wygląd trochę tylko lepszy.
Opublikowano

ale Pucek przygrałeś w jana z tym twoim postem na 3000 hehehehe

Opublikowano

będziesz wycinał zderzak ?

Bez tego niestety się nie obejdzie :wink4:

nie lepiej kupic z polifta? ładniej to wygląda, poza tym i tak będziesz musiał kombinować pod FMIC :gwizdanie:

A po co mam wydać kupe kasy na zderzak jak tu wystarczy dziurki wywiercić. Spryski z polifta ze zderzakiem by mnie wyszły grubo ponad 500zł, dla mnie nie sensu a wygląd trochę tylko lepszy.

pochytam Ci nowy ori z polifta jak chcesz....

1800zł w ASO :polew:

Opublikowano

będziesz wycinał zderzak ?

Bez tego niestety się nie obejdzie :wink4:

nie lepiej kupic z polifta? ładniej to wygląda, poza tym i tak będziesz musiał kombinować pod FMIC :gwizdanie:

A po co mam wydać kupe kasy na zderzak jak tu wystarczy dziurki wywiercić. Spryski z polifta ze zderzakiem by mnie wyszły grubo ponad 500zł, dla mnie nie sensu a wygląd trochę tylko lepszy.

nie gadaj bo auto bez halogenów z przodu wygląda tak zwykle

aaa i ciekawe jak porobisz mocowania na spryski, spoko tam jest takie wydrążenie i we wnęce przykręcasz spryski

nie będzie tak łatwo[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 21:50_________________________________________________Kędzior, przecież Ty otworzyłeś 3000 :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.