Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przydalo by się zrobić jakąś imprezkę halołinowa :> ....z przebierankami :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o kurde z/w miałem jej pomóc...

dzięki Pucek...[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:50_________________________________________________

przydalo by się zrobić jakąś imprezkę halołinowa :> ....z przebierankami :kox:

no kur** cały czas o tym mówie... :wallbash:

Opublikowano

no staram się...

ale to chyba przez pracę jestem ostatnio taki podkur**iony że nie mogę... :wallbash:

Zmień pracę... :cool1:
Opublikowano

przydalo by się zrobić jakąś imprezkę halołinowa :> ....z przebierankami :kox:

podaj adres, termin i godzinę :naughty:

Opublikowano

przydalo by się zrobić jakąś imprezkę halołinowa :> ....z przebierankami :kox:

podaj adres, termin i godzinę :naughty:

u nas na razie spalona miejscówka :confused4:

Opublikowano

cholera zrobiła ją bezemnie, znowu będzie opierdziel...

no staram się...

ale to chyba przez pracę jestem ostatnio taki podkur**iony że nie mogę... :wallbash:

Zmień pracę... :cool1:

no właśnie się staram... :disgust:

przydalo by się zrobić jakąś imprezkę halołinowa :> ....z przebierankami :kox:

podaj adres, termin i godzinę :naughty:

adres nieznany...

termin dzisiaj...

godzina 23:00...

tylko niech ktoś po mnie przyjedzie bo już 3 browar idzie... :kox:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:55_________________________________________________

przydalo by się zrobić jakąś imprezkę halołinowa :> ....z przebierankami :kox:

podaj adres, termin i godzinę :naughty:

u nas na razie spalona miejscówka :confused4:

dobra niech stracę...

przyjeżdzajcie...

tylko dla kendziora weźcie baśka tą waszą kulkę co zatyka buźkę na tych skórzanych sznureczkach... :decayed:

Opublikowano

godzina i 4 strony :wallbash:

Opublikowano

godzina i 4 strony :wallbash:

a co ty piszesz/czytasz*

*skreślić niepotrzebne...[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:59_________________________________________________ej stan przestań się tam zabawiać tylko napisz coś sexownego...

Opublikowano
:hi: Siema Katowice we wtorek odwiedzamy was z ekipa z Chrzanowa mozemy wpasc ?? :decayed:
Opublikowano

znaczy sensownego... :kox:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:01_________________________________________________

:hi: Siema Katowice we wtorek odwiedzamy was z ekipa z Chrzanowa mozemy wpasc ?? :decayed:

zgadnij...

Opublikowano

:hi: Siema Katowice we wtorek odwiedzamy was z ekipa z Chrzanowa mozemy wpasc ?? :decayed:

NIEE :decayed:
Opublikowano

dobra z/w PIZZA przyszła... :naughty:

Opublikowano

godzina i 4 strony :wallbash:

a co ty piszesz/czytasz*

*skreślić niepotrzebne...[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:59_________________________________________________ej stan przestań się tam zabawiać tylko napisz coś sexownego...

Co ty bierzesz? :naughty:

:hi: Siema Katowice we wtorek odwiedzamy was z ekipa z Chrzanowa mozemy wpasc ?? :decayed:

:yes2::wink4:

dobra z/w PIZZA przyszła... :naughty:

Wreszcie! :heat: Zajmij się jedzeniem! :decayed:
Opublikowano

Dobra wiekszosc sie zgadza to wpadamy :naughty: Teraz spoty sa na podziemnym ?

Opublikowano

Dobra wiekszosc sie zgadza to wpadamy :naughty: Teraz spoty sa na podziemnym ?

:good: Parking zielony.
Opublikowano

:hi: Siema Katowice we wtorek odwiedzamy was z ekipa z Chrzanowa mozemy wpasc ?? :decayed:

świeże mięsko :kox: ...chyba też podjade :hahaha:

Opublikowano

:hi: Siema Katowice we wtorek odwiedzamy was z ekipa z Chrzanowa mozemy wpasc ?? :decayed:

świeże mięsko :kox: ...chyba też podjade :hahaha:

:kox:
Opublikowano

dobra z/w PIZZA przyszła... :naughty:

ja już dzisiaj jadłem pizze :tongue4:
Opublikowano

dobra z/w PIZZA przyszła... :naughty:

ja już dzisiaj jadłem pizze :tongue4:

I bandzior rośnie... :polew::wink4:
Opublikowano

dobra z/w PIZZA przyszła... :naughty:

ja już dzisiaj jadłem pizze :tongue4:

I bandzior rośnie... :polew::wink4:

no co ty stała waga :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.