Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra z/w PIZZA przyszła... :naughty:

ja już dzisiaj jadłem pizze :tongue4:

I bandzior rośnie... :polew::wink4:

no co ty stała waga :decayed:

:gwizdanie: :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

SABINA :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

SABINA :slina: :slina: :slina:

Rejony Puckowe :tongue4:
Opublikowano

SABINA :slina: :slina: :slina:

Rejony Puckowe :tongue4:

ciekawe czy ją zna ? :decayed:

Opublikowano

godzina i 4 strony :wallbash:

a co ty piszesz/czytasz*

*skreślić niepotrzebne...[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:59_________________________________________________ej stan przestań się tam zabawiać tylko napisz coś sexownego...

Co ty bierzesz? :naughty:

:hi: Siema Katowice we wtorek odwiedzamy was z ekipa z Chrzanowa mozemy wpasc ?? :decayed:

:yes2::wink4:

dobra z/w PIZZA przyszła... :naughty:

Wreszcie! :heat: Zajmij się jedzeniem! :decayed:

akjam... :bicz: jesteś niemiły...

Dobra wiekszosc sie zgadza to wpadamy :naughty: Teraz spoty sa na podziemnym ?

:good: Parking zielony.

jaki zielony żólty....

zółty! ;)

dobra z/w PIZZA przyszła... :naughty:

ja już dzisiaj jadłem pizze :tongue4:

I bandzior rośnie... :polew::wink4:

bardziej nie może bo go rozwerwie... :kox:

dobra z/w PIZZA przyszła... :naughty:

ja już dzisiaj jadłem pizze :tongue4:

I bandzior rośnie... :polew::wink4:

no co ty stała waga :decayed:

stała waga powyżej 100kg nie pokazuje...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

SABINA :slina: :slina: :slina:

dobra jest... :naughty:

i ze śląska... :naughty: :naughty:

Opublikowano

SABINA :slina: :slina: :slina:

:jerk:

Opublikowano

Stellamara - Prituri Se Planinata (NiT GriT Remix)

Nosb podał mi ten kawałek, fajna nuta :gwizdanie: :gwizdanie:

a ja dzisiaj posciagalem kupe fajnej muzy i filmow... bedzie co ogladac po grobach w poniedzialek :evil: :evil:

Opublikowano

SABINA :slina: :slina: :slina:

Rejony Puckowe :tongue4:

ciekawe czy ją zna ? :decayed:

wątpię żeby soboty spędzała pod ziemią... :decayed:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:25_________________________________________________bulczas a jak tam spryski...? ;)

Opublikowano

SABINA :slina: :slina: :slina:

Rejony Puckowe :tongue4:

ciekawe czy ją zna ? :decayed:

wątpię żeby soboty spędzała pod ziemią... :decayed:

Seski co Ci jest ? idz z psem na spacer a nie pier**lisz tutaj same glupoty :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

SABINA :slina: :slina: :slina:

Rejony Puckowe :tongue4:

ciekawe czy ją zna ? :decayed:

wątpię żeby soboty spędzała pod ziemią... :decayed:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:25_________________________________________________bulczas a jak tam spryski...? ;)

Jeszcze nie gotowe. I zbiorniczek nie pasuje bo jest za duży. Trzeba przenieś cooler na środek :naughty:
Opublikowano

SABINA :slina: :slina: :slina:

Rejony Puckowe :tongue4:

ciekawe czy ją zna ? :decayed:

wątpię żeby soboty spędzała pod ziemią... :decayed:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:25_________________________________________________bulczas a jak tam spryski...? ;)

Jeszcze nie gotowe. I zbiorniczek nie pasuje bo jest za duży. Trzeba przenieś cooler na środek :naughty:

ehh ty kombinatorze... :naughty:

Opublikowano

nie, nie znam tej Sabiny :gwizdanie:

nie mój rocznik

Seski, Ty serio masz coś z głową :rolleyes:

Opublikowano

nie, nie znam tej Sabiny :gwizdanie:

nie mój rocznik

Seski, Ty serio masz coś z głową :rolleyes:

:kox: :gwizdanie:

Chwila spokoju była jak jadł pizzę... :gwizdanie:

Opublikowano

spadam spac rano do szkoly chyba pójde na jakis wyklad, branoc ! :hi:

Opublikowano

spadam spac rano do szkoly chyba pójde na jakis wyklad, branoc ! :hi:

3m się! :hi:
Opublikowano

nie, nie znam tej Sabiny :gwizdanie:

nie mój rocznik

Seski, Ty serio masz coś z głową :rolleyes:

a tam z głową... z ręką to tak... :P

nie, nie znam tej Sabiny :gwizdanie:

nie mój rocznik

Seski, Ty serio masz coś z głową :rolleyes:

:kox: :gwizdanie:

Chwila spokoju była jak jadł pizzę... :gwizdanie:

oj akjam... pogniewamy się ja ci nie mówię że chwila spokoju jest jak przymujesz zażalenie od klienta... :tongue4:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:34_________________________________________________

spadam spac rano do szkoly chyba pójde na jakis wyklad, branoc ! :hi:

tylko nie zastawiaj wejścia znowu...

Opublikowano

nie, nie znam tej Sabiny :gwizdanie:

nie mój rocznik

Seski, Ty serio masz coś z głową :rolleyes:

a tam z głową... z ręką to tak... :P

nie, nie znam tej Sabiny :gwizdanie:

nie mój rocznik

Seski, Ty serio masz coś z głową :rolleyes:

:kox: :gwizdanie:

Chwila spokoju była jak jadł pizzę... :gwizdanie:

oj akjam... pogniewamy się ja ci nie mówię że chwila spokoju jest jak przymujesz zażalenie od klienta... :tongue4:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:34_________________________________________________

spadam spac rano do szkoly chyba pójde na jakis wyklad, branoc ! :hi:

tylko nie zastawiaj wejścia znowu...

Nic się nie starasz... :thumbdown:
Opublikowano

nie, nie znam tej Sabiny :gwizdanie:

nie mój rocznik

Seski, Ty serio masz coś z głową :rolleyes:

a tam z głową... z ręką to tak... :P

nie, nie znam tej Sabiny :gwizdanie:

nie mój rocznik

Seski, Ty serio masz coś z głową :rolleyes:

:kox: :gwizdanie:

Chwila spokoju była jak jadł pizzę... :gwizdanie:

oj akjam... pogniewamy się ja ci nie mówię że chwila spokoju jest jak przymujesz zażalenie od klienta... :tongue4:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:34_________________________________________________

spadam spac rano do szkoly chyba pójde na jakis wyklad, branoc ! :hi:

tylko nie zastawiaj wejścia znowu...

Nic się nie starasz... :thumbdown:

staram się naprawdę... :notworthy:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:38_________________________________________________no i ile jeszcze mam czekać... :rolleyes:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:40_________________________________________________no i co... :blink:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:44_________________________________________________dobra koniec tego... idę spać... :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:45_________________________________________________narazie 3 mejcie się do wtorku (no chyba że mi się tu uda wcześniej zajrzeć...)

:hi:

Opublikowano

staram się naprawdę... :notworthy:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:38_________________________________________________no i ile jeszcze mam czekać... :rolleyes:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:40_________________________________________________no i co... :blink:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:44_________________________________________________dobra koniec tego... idę spać... :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:45_________________________________________________narazie 3 mejcie się do wtorku (no chyba że mi się tu uda wcześniej zajrzeć...)

:hi:

Fajfun przec**j jesteś :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dobrze że poszedł :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.