Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzis w nocy zmiana czasu, pamietajcie przestawiamy z 3 na 2:P

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobrze że poszedł :polew:

niemów hop :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

teraz juz moge isc spac :decayed:

Opublikowano

dzis w nocy zmiana czasu, pamietajcie przestawiamy z 3 na 2:P

nooo godzinka dłużej śpimy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
keżor a czemu ty nie pójdziesz do mam talent...? :cool1:

ja nie mam talentu żadnego :tongue4: za to Ty możesz pójść :D bo wykąpać sie najebanym po imprezie to jest wc**j wyczyn :kox::polew:
Opublikowano

dzis w nocy zmiana czasu, pamietajcie przestawiamy z 3 na 2:P

nooo godzinka dłużej śpimy :gwizdanie:

mogłes isc na nocke bys dluzej robil hehe[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 22:00_________________________________________________
keżor a czemu ty nie pójdziesz do mam talent...? :cool1:

ja nie mam talentu żadnego :tongue4: za to Ty możesz pójść :D bo wykąpać sie najebanym po imprezie to jest wc**j wyczyn :kox::polew:

:good: :good: :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
keżor a czemu ty nie pójdziesz do mam talent...? :cool1:

ja nie mam talentu żadnego :tongue4: za to Ty możesz pójść :D bo wykąpać sie najebanym po imprezie to jest wc**j wyczyn :kox::polew:

łooooooosz k**wa :laghing2: :laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2:

Opublikowano
keżor a czemu ty nie pójdziesz do mam talent...? :cool1:

ja nie mam talentu żadnego :tongue4: za to Ty możesz pójść :D bo wykąpać sie najebanym po imprezie to jest wc**j wyczyn :kox::polew:

łooooooosz ku***a :laghing2: :laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2:

ogień
Opublikowano
keżor a czemu ty nie pójdziesz do mam talent...? :cool1:

ja nie mam talentu żadnego :tongue4: za to Ty możesz pójść :D bo wykąpać sie najebanym po imprezie to jest wc**j wyczyn :kox::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: grubo :laghing2:

Opublikowano
  • Autor

zwiedzam sobie w ogóle tatry właśnie :decayed: zmieniając temat :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

zapodam wam mega klasyka na wieczór :gwizdanie:

Opublikowano

zwiedzam sobie w ogóle tatry właśnie :decayed: zmieniając temat :gwizdanie: :decayed:

google maps? :kox:

Opublikowano
  • Autor

zapodam wam mega klasyka na wieczór :gwizdanie:

który to skin ? :decayed:

a w ogóle to klasyk to tu masz

:decayed:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 22:21_________________________________________________

zwiedzam sobie w ogóle tatry właśnie :decayed: zmieniając temat :gwizdanie: :decayed:

google maps? :kox:

nie , tatra jasne pełne :decayed:
Opublikowano

zapodam wam mega klasyka na wieczór :gwizdanie:

który to skin ? :decayed:

a w ogóle to klasyk to tu masz

:decayed:

ten kawałek ma z 3 lata - wiec taki z niego klasyk, że ... Skin - to Skunk Anansie
Opublikowano

zwiedzam sobie w ogóle tatry właśnie :decayed: zmieniając temat :gwizdanie: :decayed:

to ssij browara :decayed:
Opublikowano

klasyk to to jest :kox:

żeby nie było, Gregory to pokazał

Opublikowano
keżor a czemu ty nie pójdziesz do mam talent...? :cool1:

ja nie mam talentu żadnego :tongue4: za to Ty możesz pójść :D bo wykąpać sie najebanym po imprezie to jest wc**j wyczyn :kox::polew:

jebłem :polew:

Opublikowano
keżor a czemu ty nie pójdziesz do mam talent...? :cool1:

ja nie mam talentu żadnego :tongue4: za to Ty możesz pójść :D bo wykąpać sie najebanym po imprezie to jest wc**j wyczyn :kox::polew:

jebłem :polew:

No dobre to jest :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

klasyk to to jest :kox:

żeby nie było, Gregory to pokazał

dopierdolone w k**we :good: dj Gregor 80' :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.