Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: dobry no i sie na spocie znowu nie pojawilem ale nie moglem zapomnialem ze szwagier ma dzis urodziny wiec cza bylo sie z nim napic :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tyś jest qr** seski jakiś niewyżyty, mówiłem Ci : spuść se z krzyża :decayed:

Opublikowano

Stanley Ty sprzedałeś swój poliftowy grill :gwizdanie:

Opublikowano

Stanley Ty sprzedałeś swój poliftowy grill :gwizdanie:

tak, poszedł za 100zł :)[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:59_________________________________________________Pucek chyba ma :)[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:59_________________________________________________ale jak chcesz to skołuje ci za 250zł :decayed:

Opublikowano

Stanley Ty sprzedałeś swój poliftowy grill :gwizdanie:

tak, poszedł za 100zł :)[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:59_________________________________________________Pucek chyba ma :)[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:59_________________________________________________ale jak chcesz to skołuje ci za 250zł :decayed:

Hehe dzięki. Za 100 mogę przygarnąc :wink4:
Opublikowano
:siema: po spocie :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Stanley Ty sprzedałeś swój poliftowy grill :gwizdanie:

tak, poszedł za 100zł :)[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:59_________________________________________________Pucek chyba ma :)[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:59_________________________________________________ale jak chcesz to skołuje ci za 250zł :decayed:

Hehe dzięki. Za 100 mogę przygarnąc :wink4:

a na c**j Ci polift ? jak masz eSSSS ?
Opublikowano

i po spocie :kox:

kawa w macu wypita :D

Opublikowano

Stanley Ty sprzedałeś swój poliftowy grill :gwizdanie:

tak, poszedł za 100zł :)[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:59_________________________________________________Pucek chyba ma :)[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:59_________________________________________________ale jak chcesz to skołuje ci za 250zł :decayed:

Hehe dzięki. Za 100 mogę przygarnąc :wink4:

a na ch***j Ci polift ? jak masz eSSSS ?

Jakoś mi się znudził ten Es :gwizdanie: A Rs za drogi :thumbdown:
Opublikowano

po spocie katowiczanie :decayed:

nie ma to jak spot w katowicach gdzie nie było nikogo z SK :decayed:

Ps. Miron, musiałeś :polew:

Opublikowano
:hi: dobry z rana milego dnia zycze
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

po spocie katowiczanie :decayed:

nie ma to jak spot w katowicach gdzie nie było nikogo z SK :decayed:

Proponuje im za to usunac watek :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

po spocie katowiczanie :decayed:

nie ma to jak spot w katowicach gdzie nie było nikogo z SK :decayed:

a Stan to co? :chytry:

Opublikowano
  • Autor

jak nie było ? ja , Adam.S , Stanley . to tak stricte z katowic :decayed:

a tak to przecież był Bulczas , Akjam , Oko , Seski i wiele innych , także bez pierdolenia mi tu głupot :decayed:

po spocie katowiczanie :decayed:

nie ma to jak spot w katowicach gdzie nie było nikogo z SK :decayed:

Proponuje im za to usunac watek :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

a Ty byś sie wkońcu określił , bo raz piszesz , że jesteś Katowicki , a raz że Gliwicki :rolleyes: w zależności gdzie więcej aut przyjedzie :decayed: [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 08:11_________________________________________________no i siema z rana :hi:
Opublikowano

po spocie katowiczanie :decayed:

nie ma to jak spot w katowicach gdzie nie było nikogo z SK :decayed:

Proponuje im za to usunac watek :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Albo OKO :tongue4:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 08:46_________________________________________________

po spocie katowiczanie :decayed:

nie ma to jak spot w katowicach gdzie nie było nikogo z SK :decayed:

Ps. Miron, musiałeś :polew:

w niedziele kartka ze spowioedzi synek :decayed: [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 08:47_________________________________________________

po spocie katowiczanie :decayed:

nie ma to jak spot w katowicach gdzie nie było nikogo z SK :decayed:

Proponuje im za to usunac watek :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jeszcze jeden taki post i załatwie, że w Chorzowie nie bedzie zasięgu :decayed:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 08:47_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siema geje :hi:

po spocie katowiczanie :decayed:

nie ma to jak spot w katowicach gdzie nie było nikogo z SK :decayed:

Proponuje im za to usunac watek :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Albo OKO :tongue4:

:guma:

ja jestem zewsząd :tongue4:

[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 08:55_________________________________________________

a Ty byś sie wkońcu określił , bo raz piszesz , że jesteś Katowicki , a raz że Gliwicki :rolleyes: w zależności gdzie więcej aut przyjedzie :decayed

już na to nie mamy wpływu,

Krolu chorągiewka, jak zawieje tak się ustawi :a4fan:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.