Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma neta na KB :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 17:55_________________________________________________Fajna a ja dziś znalazłem coś takiego http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-t-quattro-C15965249.html co myślicie o tej A4
Opublikowano

spadam do domu :)

Opublikowano

:hi: [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 17:55_________________________________________________Fajna a ja dziś znalazłem coś takiego http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-t-quattro-C15965249.html co myślicie o tej A4

fajna ale z USA :)

Opublikowano

fajna :kox: szkoda tylko ze kombi widze Pucek ze chodzi Ci to samo po glowie :wallbash:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 18:12_________________________________________________http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=12&id_film=117 :) niewiem czemu ale kreci mnie to :kox: chcial bym miec jakies auto ktore by jechalo :disgust:

Opublikowano

fajna :kox: szkoda tylko ze kombi widze Pucek ze chodzi Ci to samo po glowie :wallbash:

zobaczymy co będzie po drugiej wizycie rzeczoznawcy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Egon, napiszę wprost, nie podoba mi się avant w b5, ale ta eSa wpadła mi w oko :rolleyes:

Opublikowano

fajna :kox: szkoda tylko ze kombi widze Pucek ze chodzi Ci to samo po glowie :wallbash:

zobaczymy co będzie po drugiej wizycie rzeczoznawcy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Egon, napiszę wprost, nie podoba mi się avant w b5, ale ta eSa wpadła mi w oko :rolleyes:

Tu sie zgodze ma to cos ale i tak chyba bym szukal sedana

Opublikowano

Widzę, że rozmowy o motoryzacji się wkradły... :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Widzę, że rozmowy o motoryzacji się wkradły... :tongue4: :tongue4:

noo niestety :polew:

Opublikowano

Widzę, że rozmowy o motoryzacji się wkradły... :tongue4: :tongue4:

noo niestety :polew:

:naughty::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Widzę, że rozmowy o motoryzacji się wkradły... :tongue4: :tongue4:

noo niestety :polew:

:naughty::polew: :polew: :polew:

ale ten Max :gwizdanie: kolejny zarażony

a może gałka Sline ... :polew:

Opublikowano

fujjj jak wy mozecie gadac o autach :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 18:51_________________________________________________o jakies kupie zelastwa na 4 kolkach

Opublikowano

Widzę, że rozmowy o motoryzacji się wkradły... :tongue4: :tongue4:

noo niestety :polew:

:naughty::polew: :polew: :polew:

ale ten Max :gwizdanie: kolejny zarażony

a może gałka Sline ... :polew:

:polew: :polew:

tylko ten napis na oponach... :polew::tongue4:

Opublikowano

Widzę, że rozmowy o motoryzacji się wkradły... :tongue4: :tongue4:

noo niestety :polew:

:naughty::polew: :polew: :polew:

ale ten Max :gwizdanie: kolejny zarażony

a może gałka Sline ... :polew:

:polew: :polew:

tylko ten napis na oponach... :polew::tongue4:

powiedziałem mu o tym :naughty:

nie obraził się :tongue4:

ale na moje oko, ta moda już dawno minęła :)

Opublikowano

Widzę, że rozmowy o motoryzacji się wkradły... :tongue4: :tongue4:

noo niestety :polew:

:naughty::polew: :polew: :polew:

ale ten Max :gwizdanie: kolejny zarażony

a może gałka Sline ... :polew:

:polew: :polew:

tylko ten napis na oponach... :polew::tongue4:

powiedziałem mu o tym :naughty:

nie obraził się :tongue4:

ale na moje oko, ta moda już dawno minęła :)

no chyba, ze masz Forda Mustanga i Nankangi :decayed:

:polew:

Opublikowano

za nankangi ktoś się może obrazić :polew:

Opublikowano

za nankangi ktoś się może obrazić :polew:

:polew: :polew: :polew: Stan bedzie mial kropka :polew:
Opublikowano

za nankangi ktoś się może obrazić :polew:

eeeee tam :wink4:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 19:41_________________________________________________

za nankangi ktoś się może obrazić :polew:

:polew: :polew: :polew: Stan bedzie mial kropka :polew:

jeszcze nigdy nie miałem :decayed:

Opublikowano

iii już :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.