Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już teraz na pierwszej wycenie byłem na duży + :naughty:

ale nie ma się co cieszyć, nie mam jeszcze ostatecznej kwoty na kartce :)

Ps. nic nie rezam :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ps. nic nie rezam :decayed:

:buahaha:

bry :hi:

Opublikowano

dzień z przygodami, urwałem bratu tłumik w sejku :polew:

był rzeczoznawca, druga i ostatnia wycena, Pan na to: naprawa przewyższa wartość pojazdu :) wyszło ponad 15 tyś zł na ori częściach :rolleyes:

teraz czekać aż wycenią mi "wrak" :decayed:

idę się trochę przespać :)

kierwa, to jest banda. Jak Ci wychodzi mniejsza szkoda to liczą na zamiennikach i po 50zł/ rbh, a jak czują, że będą duże koszta naprawy, to dają ori części i wysoką stawkę, żeby auto skasować :wallbash:

Jestem ciekaw ile będą Ci chcieli wypłacić.

Jak przyjdzie decyzja to przede wszystkim porównaj kwoty jaką masz w umowie, a jaką dali na decyzji ( chodzi mi o wartość pojazdu - bo często zaniżają) :angry:

Opublikowano

Pucek napisz do tej laski - arielka - to o niej ostatnio mówiłem na spocie ale za chooja nie mogłem sobie przypomnieć jej nicka! :kox:

Opublikowano

Pucek napisz do tej laski - arielka - to o niej ostatnio mówiłem na spocie ale za chooja nie mogłem sobie przypomnieć jej nicka! :kox:

Póki nie ma decyzji, nie ma jeszcze po co do niej pisać :wink4:

Laska pewnie robi w ubezpieczeniach, kilka razy czytałem jej posty :)

Opublikowano
:hi: to Pucek teraz będzie wrakiem jeździć :polew: :polew:
Opublikowano

:hi: to Pucek teraz będzie wrakiem jeździć :polew: :polew:

to ja biorę Avusy :wink4:

:polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 17:35_________________________________________________czas do domu, jeszcze tylko jutro :)

Opublikowano

Pucek napisz do tej laski - arielka - to o niej ostatnio mówiłem na spocie ale za chooja nie mogłem sobie przypomnieć jej nicka! :kox:

Póki nie ma decyzji, nie ma jeszcze po co do niej pisać :wink4:

Laska pewnie robi w ubezpieczeniach, kilka razy czytałem jej posty :)

Dokładnie. Pracuje gdzieś w TU i zna się na rzeczy - takie przynajmniej sprawia wrażenie. :kox: Jak będzie wycena można do niej śmiało pisać i może coś pomoże. :good:
Opublikowano
  • Autor

playboy.jpg?ref=nf

zacny królik :naughty:

Opublikowano

:kawa:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 08:57_________________________________________________ktop odpadł z tap modl ?

z8609738X,Kasia-Smolinska-jako-Sharon-Stone-z--Nagiego-Instynktu-.jpg

ale dziweks, pewnie nawet majtek nie miała :decayed:

dobry :hi:

wlasnie o to chodzi ze nie miala :gwizdanie: ogladalem zrobili to specjalnie zeby pikanteri dodac :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jakoś nie mogę spać :decayed:

Artur, to jest niby tak że wyliczają na cenach ASO, w moim przypadku umyka 60% amortyzacji, więc już kwota jest odpowiednio pomniejszona, odnośnie Koleżanki Arielka, już mam pochytany numer telefonu :>

Opublikowano

jakoś nie mogę spać :decayed:

Artur, to jest niby tak że wyliczają na cenach ASO, w moim przypadku umyka 60% amortyzacji, więc już kwota jest odpowiednio pomniejszona, odnośnie Koleżanki Arielka, już mam pochytany numer telefonu :>

nie wykupiłeś amortyzacji ? :mysli:

Opublikowano

:hi:

co tam Pucek nie mowilem ze tak bedzie? :naughty:

poza tym widze ze calo szychta przespisz :rolleyes:

Opublikowano

jakoś nie mogę spać :decayed:

Artur, to jest niby tak że wyliczają na cenach ASO, w moim przypadku umyka 60% amortyzacji, więc już kwota jest odpowiednio pomniejszona, odnośnie Koleżanki Arielka, już mam pochytany numer telefonu :>

nie wykupiłeś amortyzacji ? :mysli:

bo ja wiem że takie coś można wykupić :rolleyes:

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 19:26_________________________________________________

:hi:

co tam Pucek nie mowilem ze tak bedzie? :naughty:

poza tym widze ze calo szychta przespisz :rolleyes:

nie pitol, tylko godzinkę spałem w robocie :decayed:

Opublikowano

nie mowilem ze bedzie calkowita :wink4:

ale na pewno gorzej niz na pierwszej wycenie na tym nie wyjdziesz :naughty:

Opublikowano

nie mowilem ze bedzie calkowita :wink4:

ale na pewno gorzej niz na pierwszej wycenie na tym nie wyjdziesz :naughty:

mam taką nadzieję :)

Opublikowano

prawo polskie mówi: na szkodzie, właściciel pojazdu nie może zarobić :wink4:

Opublikowano

prawo polskie mówi: na szkodzie, właściciel pojazdu nie może zarobić :wink4:

będzie dobrze :rolleyes:

Opublikowano

prawo polskie mówi: na szkodzie, właściciel pojazdu nie może zarobić :wink4:

no to kto ma zarabiac ubezpieczyciel :gwizdanie: :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.