Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

http://www.videobash.com/video_show/dramatic-motorway-truck-crash-with-lucky-escape-4237

ja jebe , ładnie poprawił :blink:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 22:21_________________________________________________

Stan zaczynamy w garażu chyba, a później to gdzie kogo zawieje :kox:

Akjam dam radę :yeah:

będą d*py, czy balanga samców? :wink4:

powiem ci tak - imprezę oficjalnie organizuje dział telemarketingu ( ok 60 lasek) :gwizdanie: :gwizdanie:

dobra , będe :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stan zaczynamy w garażu chyba, a później to gdzie kogo zawieje :kox:

Akjam dam radę :yeah:

będą d*py, czy balanga samców? :wink4:

powiem ci tak - imprezę oficjalnie organizuje dział telemarketingu ( ok 60 lasek) :gwizdanie: :gwizdanie:

są u was jakieś wakaty ? :kox:

Opublikowano

Stan zaczynamy w garażu chyba, a później to gdzie kogo zawieje :kox:

Akjam dam radę :yeah:

będą d*py, czy balanga samców? :wink4:

powiem ci tak - imprezę oficjalnie organizuje dział telemarketingu ( ok 60 lasek) :gwizdanie: :gwizdanie:

są u was jakieś wakaty ? :kox:

zatrudnili ostatni z 4 osoby, ale sęk w tym, że ja 3/4 z tych d*p nie widzałem bo non stop jestem w terenie a do biura nie jeżdże praktycznie wcale

Keżor zapraszam

Opublikowano

:naughty:

1098.jpg

:slina:

:tongue4:

Opublikowano

lecę w kokon, jutro na rano :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja dziś raczej nie śpie :gwizdanie:

Opublikowano

:naughty:

1098.jpg

ale obleśny parkiet

:polew: :polew: :polew:

żuberek pssyt :decayed:

Opublikowano

to ja już idę spać :gwizdanie:

pornodemotywator.jpg

lrg-83705-st-2010-000284-topina-italy.jpg

lrg-83725-st-2010-000132-freestyle-missgold-reunion.jpg

st-2010-000127-freestyle-deepnight-france.jpg

lrg-83700-st-2010-000281-alley-chile.jpg

Opublikowano

to ja już idę spać :gwizdanie:

pornodemotywator.jpg

lrg-83705-st-2010-000284-topina-italy.jpg

lrg-83725-st-2010-000132-freestyle-missgold-reunion.jpg

st-2010-000127-freestyle-deepnight-france.jpg

lrg-83700-st-2010-000281-alley-chile.jpg

hehe :slina: :slina: :slina::good:
Opublikowano

ja juz w domku, dzięki Kędzior za pomoc

ps. jak wracałem od Ciebie ciąłem sie z BMW 318 compactem hihihihihihi

Opublikowano
  • Autor

ps. jak wracałem od Ciebie ciąłem sie z BMW 318 compactem hihihihihihi

też mi wyczyn :polew: :polew: :tongue4:
Opublikowano

ps. jak wracałem od Ciebie ciąłem sie z BMW 318 compactem hihihihihihi

też mi wyczyn :polew: :polew: :tongue4:

dla mnie żaden, ale najlepsze kiedy ten koleś się spinał i na koniec pod komendą zapytał mnie co mam porobione z tym 1.8 że nie dał mi rady ;)

Opublikowano

ja z takimi "jeżdżę" do 3000obr/min :polew:

Opublikowano

ja juz w domku, dzięki Kędzior za pomoc

:cool1: nie ma sprawy wkońcu jestem rezaczem :evil:

:nose:

ps. jak wracałem od Ciebie ciąłem sie z BMW 318 compactem hihihihihihi

trzeba mu było powiedzieć że w avancie zawsze taka siła :evil:

ja z takimi "jeżdżę" do 3000obr/min :polew:

:kox: :kox: :kox:
Opublikowano
:slina: :slina:
Opublikowano

:slina: :slina:

fifty to już chyba tylko ballady robi :thumbdown:

a anglojęzyczne teksty dostaje od jacka Cygana :gwizdanie:

Opublikowano

:slina: :slina:

fifty to już chyba tylko ballady robi :thumbdown:

a anglojęzyczne teksty dostaje od jacka Cygana :gwizdanie:

Cygan jest luźnym gościem :decayed:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 23:24_________________________________________________

:slina: :slina:

coś ty się k**wa zakochał że takich zamulaczy słuchasz? :decayed:

:tongue4:

Opublikowano

ale ostatnio zauważyłem dużo ruchu w okół Rytmusa

za***iste ma kawałki
Opublikowano
  • Autor

ale ostatnio zauważyłem dużo ruchu w okół Rytmusa

za***iste ma kawałki

nie ma to jak lolitka :naughty::tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.