Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ciekawe ile by kosztowała instalka LPG :polew:

wjebalibyśmy tam 1.9tdi , żeby jechał :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ciekawe ile by kosztowała instalka LPG :polew:

wjebalibyśmy tam 1.9tdi , żeby jechał :kox:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano
ciekawe ile by kosztowała instalka LPG :polew:

wjebalibyśmy tam 1.9tdi , żeby jechał :kox:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

AFF miał by problem zakręcić tak dużymi kołami :kox:

:polew:

Opublikowano
ciekawe ile by kosztowała instalka LPG :polew:

wjebalibyśmy tam 1.9tdi , żeby jechał :kox:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

AFF miał by problem zakręcić tak dużymi kołami :kox:

:polew:

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: kolego OKO :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
ciekawe ile by kosztowała instalka LPG :polew:

wjebalibyśmy tam 1.9tdi , żeby jechał :kox:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

AFF miał by problem zakręcić tak dużymi kołami :kox:

:polew:

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: kolego OKO :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:oops:

:tongue4:

Opublikowano

cześć chłopaki widze,że troche tutaj o d*pach gadacie,troche o motoryzacji wiec wszystko wporzo :decayed: :decayed:

zastanawiam sie czy by sobie BRY nie wrzucic na maske czarnej

Opublikowano

zastanawiam sie czy by sobie BRY nie wrzucic na maske czarnej

to chyba nie zbyt dobry pomysl
Opublikowano

zastanawiam sie czy by sobie BRY nie wrzucic na maske czarnej

to chyba nie zbyt dobry pomysl

+ 50 dla lansu :naughty:

to lecę na nockę :hi:

Opublikowano

zastanawiam sie czy by sobie BRY nie wrzucic na maske czarnej

to chyba nie zbyt dobry pomysl

Gdzieś był na forum o tym wątek... :thumbdown:
Opublikowano

cześć chłopaki widze,że troche tutaj o d*pach gadacie,troche o motoryzacji wiec wszystko wporzo :decayed: :decayed:

zastanawiam sie czy by sobie BRY nie wrzucic na maske czarnej

:sick3: :sick3:
Opublikowano

jednak to średni pomysł... wszystkie co znalazlem są takie ze ramke grilla tez zakrywaja.. ja bym chciał taka zeby tylko na kawalek maski nachodzilo ...

Opublikowano

jednak to średni pomysł... wszystkie co znalazlem są takie ze ramke grilla tez zakrywaja.. ja bym chciał taka zeby tylko na kawalek maski nachodzilo ...

Takie rzeczy tylko w erze. Na poważnie to bra mi tylko pasuje do golfa itp :wink4:
Opublikowano

a taka na caly zderzak i pół maski ?[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 20:28_________________________________________________http://www.vw-audi-styling.com/shop/images/product_images/popup_images/20_0.jpg

Opublikowano

a taka na caly zderzak i pół maski ?[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 20:28_________________________________________________http://www.vw-audi-styling.com/shop/images/product_images/popup_images/20_0.jpg

Nie pal ani nie pij już więcej :thumbdown: :thumbdown:
Opublikowano

dzisiaj Adic był u mnie passatem i u niego Bra wyglada przeeeee kozacko

Opublikowano

dzisiaj Adic był u mnie passatem i u niego Bra wyglada przeeeee kozacko

ten filmik już wrzucałem dawno temu :wink4:

nie widziałem u niego Bry jeszcze więc nie wiem jak wygląda ale na a4 mi się nie widzi

Opublikowano

nie no z tą brą to tak tylko rzuciłem pomysl, zalożyć raczej nie założe, bardziej widze pomalowanie dokladek i zmiane lamp, to bardziej odmłodzi autko

Opublikowano
  • Autor

bra została wymyślona do przejazdu z miejsca na miejsce po autostradzie jako ochrona lakieru :gwizdanie:

i nie miało być to piękne , ale praktyczne :) bo przy dłuższym użytkowaniu odparza sie lakier i więcej jest minusów niż plusów :)

ale jedni wolą dziewczynki inni chłopców :wink4:

a tak zmieniając temat to wkońcu spotkałem zajebistego kurwiarza na drodze :kox: aż nie wiem czy to pisać , bo ja zwykle wygrałem hehe , ale na prostej j**aniec szedł szybciej :naughty:

niestety po katowicach nie zostawiłem mu żadnych szans i jak odpier**liłem szykane między autami to tylko zobaczył moją dupcie :)

a zawodnik to: corolla :kox:

ale ta :arrow2:http://www.dragtimes.com/images/5319-1985-Toyota-Corolla.jpg :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.