Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: po imprezie z ekipą z hardstylu - k**wa jaka patologia :embarrassed: :embarrassed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: po imprezie z ekipą z hardstylu - ku***a jaka patologia :embarrassed: :embarrassed:

nie ma to jak ekipa z A4-klubu co :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

siemka :hi:

:hi:

co pewnie już na łódzkich siedzisz... :thumbdown:

Btw. Jakiś czas temu wieczorem byłem w realu i stało kilka A4 ale to było w czwartek..Tylko jedna rzuciła mi się w oczy bo na starych blachach była :>

Ale czy to nasze forum ? :gwizdanie:

to z innego forum
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Cześć :)

Opublikowano
:siema: po nocce. Już byłem pograć w piłkę a teraz kąpiel, obiadek i cza coś wymyślić... :wink4:
Opublikowano

:siema: po nocce. Już byłem pograć w piłkę a teraz kąpiel, obiadek i cza coś wymyślić... :wink4:

no pewnie jakies alko wchodzi w gre co :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

siema z rana :hi:

fajna bibka :) o 7poszedłem spać :kox:

Opublikowano

:hi: po imprezie z ekipą z hardstylu - ku***a jaka patologia :embarrassed: :embarrassed:

nie ma to jak ekipa z A4-klubu co :gwizdanie:

no dokładnie :gwizdanie: jak pierwszy raz byłem z d. u ciebie to się martwiłem czy nie za żulsko to wypadało - teraz mam pewność :naughty:
Opublikowano

:hi: po imprezie z ekipą z hardstylu - ku***a jaka patologia :embarrassed: :embarrassed:

nie ma to jak ekipa z A4-klubu co :gwizdanie:

no dokładnie :gwizdanie: jak pierwszy raz byłem z d. u ciebie to się martwiłem czy nie za żulsko to wypadało - teraz mam pewność :naughty:

czyli jednak jest dobrze :tongue4:

Opublikowano

:hi: po imprezie z ekipą z hardstylu - ku***a jaka patologia :embarrassed: :embarrassed:

nie ma to jak ekipa z A4-klubu co :gwizdanie:

no dokładnie :gwizdanie: jak pierwszy raz byłem z d. u ciebie to się martwiłem czy nie za żulsko to wypadało - teraz mam pewność :naughty:

czyli jednak jest dobrze :tongue4:

Kolega nie chciał się przyznać :decayed:

Opublikowano

:hi: po imprezie z ekipą z hardstylu - ku***a jaka patologia :embarrassed: :embarrassed:

nie ma to jak ekipa z A4-klubu co :gwizdanie:

no dokładnie :gwizdanie: jak pierwszy raz byłem z d. u ciebie to się martwiłem czy nie za żulsko to wypadało - teraz mam pewność :naughty:

czyli jednak jest dobrze :tongue4:

Kolega nie chciał się przyznać :decayed:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 14:07_________________________________________________kolega nam sie wyrabia :wink4:

Opublikowano

:hi: po imprezie z ekipą z hardstylu - ku***a jaka patologia :embarrassed: :embarrassed:

nie ma to jak ekipa z A4-klubu co :gwizdanie:

no dokładnie :gwizdanie: jak pierwszy raz byłem z d. u ciebie to się martwiłem czy nie za żulsko to wypadało - teraz mam pewność :naughty:

czyli jednak jest dobrze :tongue4:

z czym dobrze?
Opublikowano

:hi: po imprezie z ekipą z hardstylu - ku***a jaka patologia :embarrassed: :embarrassed:

nie ma to jak ekipa z A4-klubu co :gwizdanie:

no dokładnie :gwizdanie: jak pierwszy raz byłem z d. u ciebie to się martwiłem czy nie za żulsko to wypadało - teraz mam pewność :naughty:

czyli jednak jest dobrze :tongue4:

z czym dobrze?

z twoja kobitka zgraliscie sie :naughty:

Opublikowano
:kox: :kox: :kox:
Opublikowano

:kox: :kox: :kox:

ale sieka masakra kiedy na te mayday jedziecie :mysli:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox:

ale sieka masakra kiedy na te mayday jedziecie :mysli:

śroooooooooooodaaaaa :dance:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.