Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli na środę jesteśmy umówieni... :gwizdanie:

ja, Magda, Diman, Krolu i Ania i tak będą, Magda jeszcze zwerbuje Monikę a ja Bulczasa i pewnie jeszcze kilku alkoholików się znajdzie i wreszcie zobaczę tą czekoladę... :decayed:

to się przylansujecie :polew:

czekolada - nic nadzwyczajnego, raz byłem i była zadyma :polew:

kaski nie bedzie to moze przezyje :decayed:

Diman kaska musi być bo inaczej to nawet nie dojadę... :embarrassed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:50_________________________________________________

Seski, Ty zaś niewyżyty ? :polew:

ja...?

czemu...? :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

elo elo

Opublikowano

:hi: Ładnie jedziecie znowu. Widziałem że Pucek chcę oblać zrobione auto i stawia :naughty:

hhahhahahahaha

1. auto nie jest zrobione

2. auto będzie zrobione za miesiąc

3. jak wy będziecie w czekoladzie to ja będę na trzepaniu mózgu - Mayday

4. chyba żartujesz :wink4:

ale ty jesteś skąpiec...

na grubie robi grube kokosy i nawet z kolegami nie chce świętować... :tongue4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:52_________________________________________________

elo elo

nieświadomi się śmieją... (czy jakoś tak...) :P

Opublikowano

:hi: Ładnie jedziecie znowu. Widziałem że Pucek chcę oblać zrobione auto i stawia :naughty:

hhahhahahahaha

1. auto nie jest zrobione

2. auto będzie zrobione za miesiąc

3. jak wy będziecie w czekoladzie to ja będę na trzepaniu mózgu - Mayday

4. chyba żartujesz :wink4:

ale ty jesteś skąpiec...

na grubie robi grube kokosy i nawet z kolegami nie chce świętować... :tongue4:

założę się, że masz więcej :wink4:

Opublikowano

czyli na środę jesteśmy umówieni... :gwizdanie:

ja, Magda, Diman, Krolu i Ania i tak będą, Magda jeszcze zwerbuje Monikę a ja Bulczasa i pewnie jeszcze kilku alkoholików się znajdzie i wreszcie zobaczę tą czekoladę... :decayed:

to się przylansujecie :polew:

czekolada - nic nadzwyczajnego, raz byłem i była zadyma :polew:

kaski nie bedzie to moze przezyje :decayed:

Diman kaska musi być bo inaczej to nawet nie dojadę... :embarrassed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:50_________________________________________________

Seski, Ty zaś niewyżyty ? :polew:

ja...?

czemu...? :wink4:

kaski niestety nie bedzie nie da rady to 1 fajki to 2 no i zyganie to 3 wiec raczej nie da rady ;(

a i ja nieobiecuje narazie

Opublikowano

no i oczywiście strzała... :decayed:

Opublikowano

:hi: Ładnie jedziecie znowu. Widziałem że Pucek chcę oblać zrobione auto i stawia :naughty:

hhahhahahahaha

1. auto nie jest zrobione

2. auto będzie zrobione za miesiąc

3. jak wy będziecie w czekoladzie to ja będę na trzepaniu mózgu - Mayday

4. chyba żartujesz :wink4:

ale ty jesteś skąpiec...

na grubie robi grube kokosy i nawet z kolegami nie chce świętować... :tongue4:

założę się, że masz więcej :wink4:

pucol wychodzi na to ze ty tam marne grosze zarabiasz to co ty tam jeszcze robisz zwolnij sie :decayed:

Opublikowano

włączcie TVN Uwage - zatrzymali Drex'a

Opublikowano

:hi: Ładnie jedziecie znowu. Widziałem że Pucek chcę oblać zrobione auto i stawia :naughty:

hhahhahahahaha

1. auto nie jest zrobione

2. auto będzie zrobione za miesiąc

3. jak wy będziecie w czekoladzie to ja będę na trzepaniu mózgu - Mayday

4. chyba żartujesz :wink4:

ale ty jesteś skąpiec...

na grubie robi grube kokosy i nawet z kolegami nie chce świętować... :tongue4:

założę się, że masz więcej :wink4:

założymy się o różnicę...? :decayed:

czyli na środę jesteśmy umówieni... :gwizdanie:

ja, Magda, Diman, Krolu i Ania i tak będą, Magda jeszcze zwerbuje Monikę a ja Bulczasa i pewnie jeszcze kilku alkoholików się znajdzie i wreszcie zobaczę tą czekoladę... :decayed:

to się przylansujecie :polew:

czekolada - nic nadzwyczajnego, raz byłem i była zadyma :polew:

kaski nie bedzie to moze przezyje :decayed:

Diman kaska musi być bo inaczej to nawet nie dojadę... :embarrassed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:50_________________________________________________

Seski, Ty zaś niewyżyty ? :polew:

ja...?

czemu...? :wink4:

kaski niestety nie bedzie nie da rady to 1 fajki to 2 no i zyganie to 3 wiec raczej nie da rady ;(

a i ja nieobiecuje narazie

eee nie zrozumiałem cię trochę ale dobra... :kox:

Opublikowano

:hi: Ładnie jedziecie znowu. Widziałem że Pucek chcę oblać zrobione auto i stawia :naughty:

hhahhahahahaha

1. auto nie jest zrobione

2. auto będzie zrobione za miesiąc

3. jak wy będziecie w czekoladzie to ja będę na trzepaniu mózgu - Mayday

4. chyba żartujesz :wink4:

ale ty jesteś skąpiec...

na grubie robi grube kokosy i nawet z kolegami nie chce świętować... :tongue4:

założę się, że masz więcej :wink4:

pucol wychodzi na to ze ty tam marne grosze zarabiasz to co ty tam jeszcze robisz zwolnij sie :decayed:

załatw mi robotę gdzie po 8h będę w domu i zarobię 3 kafle

Opublikowano

:hi: Ładnie jedziecie znowu. Widziałem że Pucek chcę oblać zrobione auto i stawia :naughty:

hhahhahahahaha

1. auto nie jest zrobione

2. auto będzie zrobione za miesiąc

3. jak wy będziecie w czekoladzie to ja będę na trzepaniu mózgu - Mayday

4. chyba żartujesz :wink4:

ale ty jesteś skąpiec...

na grubie robi grube kokosy i nawet z kolegami nie chce świętować... :tongue4:

założę się, że masz więcej :wink4:

pucol wychodzi na to ze ty tam marne grosze zarabiasz to co ty tam jeszcze robisz zwolnij sie :decayed:

poniżej 5000 to dla Pucka zawsze będzie mało :wink4:

Opublikowano

:hi: Ładnie jedziecie znowu. Widziałem że Pucek chcę oblać zrobione auto i stawia :naughty:

hhahhahahahaha

1. auto nie jest zrobione

2. auto będzie zrobione za miesiąc

3. jak wy będziecie w czekoladzie to ja będę na trzepaniu mózgu - Mayday

4. chyba żartujesz :wink4:

ale ty jesteś skąpiec...

na grubie robi grube kokosy i nawet z kolegami nie chce świętować... :tongue4:

założę się, że masz więcej :wink4:

pucol wychodzi na to ze ty tam marne grosze zarabiasz to co ty tam jeszcze robisz zwolnij sie :decayed:

i jeszcze do tego robi świątek, piątek i soboty... :kox:

Opublikowano

:hi: Ładnie jedziecie znowu. Widziałem że Pucek chcę oblać zrobione auto i stawia :naughty:

hhahhahahahaha

1. auto nie jest zrobione

2. auto będzie zrobione za miesiąc

3. jak wy będziecie w czekoladzie to ja będę na trzepaniu mózgu - Mayday

4. chyba żartujesz :wink4:

ale ty jesteś skąpiec...

na grubie robi grube kokosy i nawet z kolegami nie chce świętować... :tongue4:

założę się, że masz więcej :wink4:

pucol wychodzi na to ze ty tam marne grosze zarabiasz to co ty tam jeszcze robisz zwolnij sie :decayed:

poniżej 5000 to dla Pucka zawsze będzie mało :wink4:

no :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Ładnie jedziecie znowu. Widziałem że Pucek chcę oblać zrobione auto i stawia :naughty:

hhahhahahahaha

1. auto nie jest zrobione

2. auto będzie zrobione za miesiąc

3. jak wy będziecie w czekoladzie to ja będę na trzepaniu mózgu - Mayday

4. chyba żartujesz :wink4:

ale ty jesteś skąpiec...

na grubie robi grube kokosy i nawet z kolegami nie chce świętować... :tongue4:

założę się, że masz więcej :wink4:

pucol wychodzi na to ze ty tam marne grosze zarabiasz to co ty tam jeszcze robisz zwolnij sie :decayed:

załatw mi robotę gdzie po 8h będę w domu i zarobię 3 kafle

kurde... 3 kafle to i ja bym chciał...

więc przegrałeś dajesz mi różnicę... :naughty:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:57_________________________________________________stan a wy chętni na czeko w środę...? :naughty:

Opublikowano

dobra, koniec tematu kasa :gwizdanie:

Opublikowano

seski pisalem ze kaska po pierwsze fajki po drugie zyganie i nie pobawi sie bo nie da rady wiec lipa ;([br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:59_________________________________________________

:hi: Ładnie jedziecie znowu. Widziałem że Pucek chcę oblać zrobione auto i stawia :naughty:

hhahhahahahaha

1. auto nie jest zrobione

2. auto będzie zrobione za miesiąc

3. jak wy będziecie w czekoladzie to ja będę na trzepaniu mózgu - Mayday

4. chyba żartujesz :wink4:

ale ty jesteś skąpiec...

na grubie robi grube kokosy i nawet z kolegami nie chce świętować... :tongue4:

założę się, że masz więcej :wink4:

pucol wychodzi na to ze ty tam marne grosze zarabiasz to co ty tam jeszcze robisz zwolnij sie :decayed:

załatw mi robotę gdzie po 8h będę w domu i zarobię 3 kafle

sam bym taka chcial ale pogadaj ze stanleyem moze ci cos pochyta :decayed:

Opublikowano

seski pisalem ze kaska po pierwsze fajki po drugie zyganie i nie pobawi sie bo nie da rady wiec lipa ;(

ale o co chodzi z tymi fajkami...? :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:00_________________________________________________

dobra, koniec tematu kasa :gwizdanie:

co koniec przegrałeś to płać... :blink:

Opublikowano

Ja też nie wiem czy dam radę. w czwartek mam robotę :gwizdanie:

Opublikowano

seski pisalem ze kaska po pierwsze fajki po drugie zyganie i nie pobawi sie bo nie da rady wiec lipa ;([br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:59_________________________________________________

:hi: Ładnie jedziecie znowu. Widziałem że Pucek chcę oblać zrobione auto i stawia :naughty:

hhahhahahahaha

1. auto nie jest zrobione

2. auto będzie zrobione za miesiąc

3. jak wy będziecie w czekoladzie to ja będę na trzepaniu mózgu - Mayday

4. chyba żartujesz :wink4:

ale ty jesteś skąpiec...

na grubie robi grube kokosy i nawet z kolegami nie chce świętować... :tongue4:

założę się, że masz więcej :wink4:

pucol wychodzi na to ze ty tam marne grosze zarabiasz to co ty tam jeszcze robisz zwolnij sie :decayed:

załatw mi robotę gdzie po 8h będę w domu i zarobię 3 kafle

sam bym taka chcial ale pogadaj ze stanleyem moze ci cos pochyta :decayed:

ej stan nie jest biurem pracy...

poza tym najpierw mi ma załatwić... :gwizdanie:

:polew:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:02_________________________________________________

Ja też nie wiem czy dam radę. w czwartek mam robotę :gwizdanie:

co ty znowu przy aucie chcesz rezać... :rolleyes:

Opublikowano

seski pisalem ze kaska po pierwsze fajki po drugie zyganie i nie pobawi sie bo nie da rady wiec lipa ;(

ale o co chodzi z tymi fajkami...? :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:00_________________________________________________

dobra, koniec tematu kasa :gwizdanie:

co koniec przegrałeś to płać... :blink:

pala tam fajki a on nie chce tego wdychac i takie tam [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:03_________________________________________________

seski pisalem ze kaska po pierwsze fajki po drugie zyganie i nie pobawi sie bo nie da rady wiec lipa ;([br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:59_________________________________________________

:hi: Ładnie jedziecie znowu. Widziałem że Pucek chcę oblać zrobione auto i stawia :naughty:

hhahhahahahaha

1. auto nie jest zrobione

2. auto będzie zrobione za miesiąc

3. jak wy będziecie w czekoladzie to ja będę na trzepaniu mózgu - Mayday

4. chyba żartujesz :wink4:

ale ty jesteś skąpiec...

na grubie robi grube kokosy i nawet z kolegami nie chce świętować... :tongue4:

założę się, że masz więcej :wink4:

pucol wychodzi na to ze ty tam marne grosze zarabiasz to co ty tam jeszcze robisz zwolnij sie :decayed:

załatw mi robotę gdzie po 8h będę w domu i zarobię 3 kafle

sam bym taka chcial ale pogadaj ze stanleyem moze ci cos pochyta :decayed:

ej stan nie jest biurem pracy...

poza tym najpierw mi ma załatwić... :gwizdanie:

:polew:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:02_________________________________________________

Ja też nie wiem czy dam radę. w czwartek mam robotę :gwizdanie:

co ty znowu przy aucie chcesz rezać... :rolleyes:

biurem nie jest ale pracuje na stanowisku :decayed: i uczony jest :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.