Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo ja po pigułach nigdy rano siły nie mam

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

hmm propozycja nie do odrzucenia a jak wrócę...? :P

zostaniesz na śniadanie :decayed:

To nie Kędzior :tongue4:
Opublikowano

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

hmm propozycja nie do odrzucenia a jak wrócę...? :P

a co mnie to :tongue4:

widzę że mi będziesz współczuł bardzo jak będę wracał komunikacją miejską... :tongue4:

Opublikowano

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

hmm propozycja nie do odrzucenia a jak wrócę...? :P

zostaniesz na śniadanie :decayed:

To nie Kędzior :tongue4:

fakt, Seski ma trochę kultury w sobie

Opublikowano

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

hmm propozycja nie do odrzucenia a jak wrócę...? :P

zostaniesz na śniadanie :decayed:

a będziesz nam robił je...? :naughty:

pokażę Ci VHS z Rocco :naughty:

:przebiegly:

Opublikowano

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

hmm propozycja nie do odrzucenia a jak wrócę...? :P

zostaniesz na śniadanie :decayed:

To nie Kędzior :tongue4:

o bulczas dobry pomysł...

TY mnie odbierzesz... :decayed:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 20:56_________________________________________________

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

hmm propozycja nie do odrzucenia a jak wrócę...? :P

zostaniesz na śniadanie :decayed:

To nie Kędzior :tongue4:

fakt, Seski ma trochę kultury w sobie

dziękuję ci Miszka :decayed:

Opublikowano

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

hmm propozycja nie do odrzucenia a jak wrócę...? :P

zostaniesz na śniadanie :decayed:

To nie Kędzior :tongue4:

o bulczas dobry pomysł...

TY mnie odbierzesz... :decayed:

:ssij: już wciągam drugiego okocima. I zanosi się na więcej :gwizdanie:
Opublikowano

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

moze ja tez wpadne i zapalimy :kox:

Opublikowano

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

hmm propozycja nie do odrzucenia a jak wrócę...? :P

zostaniesz na śniadanie :decayed:

a będziesz nam robił je...? :naughty:

pokażę Ci VHS z Rocco :naughty:

:przebiegly:

ok to może jutro...? :naughty:

Opublikowano

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

moze ja tez wpadne i zapalimy :kox:

już nawet nie pamiętam jak to pachnie :gwizdanie:

Opublikowano

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

hmm propozycja nie do odrzucenia a jak wrócę...? :P

zostaniesz na śniadanie :decayed:

To nie Kędzior :tongue4:

o bulczas dobry pomysł...

TY mnie odbierzesz... :decayed:

:ssij: już wciągam drugiego okocima. I zanosi się na więcej :gwizdanie:

ehh same alkoholiki... :wink4:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 21:00_________________________________________________

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

moze ja tez wpadne i zapalimy :kox:

już nawet nie pamiętam jak to pachnie :gwizdanie:

no ten tego...

ja yhmmm...

i w ogóle... :kox:

Opublikowano

spadam oglądać meczyk :kox:

Opublikowano

ok to ja spadam na spacerek... :cool1:

3 mejcie się... :hi:

Opublikowano

ok to ja spadam na spacerek... :cool1:

3 mejcie się... :hi:

co ty masz z tymi spacerami :cool1:

Opublikowano

ok to ja spadam na spacerek... :cool1:

3 mejcie się... :hi:

co ty masz z tymi spacerami :cool1:

mam psa...

a nawet sukę... :kox:

Opublikowano

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

moze ja tez wpadne i zapalimy :kox:

to dajesz do mnie :naughty: ...

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

moze ja tez wpadne i zapalimy :kox:

już nawet nie pamiętam jak to pachnie :gwizdanie:

pojedziemy do MIszki :wink4:

Opublikowano

ok to ja spadam na spacerek... :cool1:

3 mejcie się... :hi:

a jutro w tv bedzie o kolesiu co gwałci emerytki w będzińskich parkach :decayed: :decayed:

Opublikowano

ok to ja spadam na spacerek... :cool1:

3 mejcie się... :hi:

co ty masz z tymi spacerami :cool1:

po pigsach chce się chodzić :wink4:

Opublikowano

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

moze ja tez wpadne i zapalimy :kox:

już nawet nie pamiętam jak to pachnie :gwizdanie:

mogłeś być wczoraj na spocie.. byś nawet sobie zapalił :))

Opublikowano

fakt, Seski ma trochę kultury w sobie

chyba ci będę musiał za***ać wp***dol
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.