Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cannabismegaplan.jpg

tyllllle trawy :decayed: :decayed:

efekt .... hmmm total luz i wszystko mieć głęboko w pupie :kox: :kox:

:kox: :kox:

talib kiedy u mnie byłeś :mysli:

:polew: :polew:

to jest działka na której stanie mój dom :jerk:

heheh szkoda tak pięknej działki :tongue4:

PCP - Uciuany Giecik....POLECAM !!

może klubowa wycieczka do Amsterdamu :decayed:

powiem szczerze że na taki wypad to bym się pisał :kox:

odłoże troche kaski i na wiosne mozna cos pomyslec... samolot, kolega mech15 bedzie naszym przewodnikiem po szopikach i burdelach :decayed:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 22:31_________________________________________________

efekt .... hmmm total luz i wszystko mieć głęboko w pupie :kox: :kox:

ja mam taki efekt bez palenia :decayed:

przestań walić konia twoje życie powróci do normy :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to też sie Ciebie tyczy, widziałem w częstochowie :tongue4: :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cannabismegaplan.jpg

tyllllle trawy :decayed: :decayed:

efekt .... hmmm total luz i wszystko mieć głęboko w pupie :kox: :kox:

:kox: :kox:

talib kiedy u mnie byłeś :mysli:

:polew: :polew:

to jest działka na której stanie mój dom :jerk:

heheh szkoda tak pięknej działki :tongue4:

PCP - Uciuany Giecik....POLECAM !!

może klubowa wycieczka do Amsterdamu :decayed:

powiem szczerze że na taki wypad to bym się pisał :kox:

odłoże troche kaski i na wiosne mozna cos pomyslec... samolot, kolega mech15 bedzie naszym przewodnikiem po szopikach i burdelach :decayed:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 22:31_________________________________________________

efekt .... hmmm total luz i wszystko mieć głęboko w pupie :kox: :kox:

ja mam taki efekt bez palenia :decayed:

przestań walić konia twoje życie powróci do normy :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to też sie Ciebie tyczy, widziałem w częstochowie :tongue4: :tongue4:

wolałem bić konia po robocie niż za***rdalać na Jasną Górę na kolanach o 12 w nocy :gwizdanie:

Opublikowano

hehehe wycieczkowicze, kombinujcie - mogę być przewodnikiem :wink4:

Opublikowano

o kim Miszka mówisz ? ja spałem

aaaaaaaaaa Seski no tak, burzy sie przestraszył :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 22:38_________________________________________________

hehehe wycieczkowicze, kombinujcie - mogę być przewodnikiem :wink4:

a masz jakieś koleżanki fajne? :decayed:

Opublikowano

o kim Miszka mówisz ? ja spałem

aaaaaaaaaa Seski no tak, burzy sie przestraszył :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 22:38_________________________________________________

hehehe wycieczkowicze, kombinujcie - mogę być przewodnikiem :wink4:

a masz jakieś koleżanki fajne? :decayed:

seski chyba miał ze sobą pampersy :kox:

ps zakupiłęm ten aparat co mi poleciłeś, jutro jadę w góry więc go przetestuję :decayed:

Opublikowano

a masz jakieś koleżanki fajne? :decayed:

nie, ale wiem gdzie są fajne za fajne pieniądze :polew: :polew:

Opublikowano

Miszka, to się ciesze - jaka kasa :)?

mech15 - takie to też w polsce mamy :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

troszkę mniej niż to co mi wkleiłeś :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 23:01_________________________________________________

mech15 - takie to też w polsce mamy :tongue4: :tongue4:

i to za free :decayed:

Opublikowano

troszkę mniej niż to co mi wkleiłeś :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 23:01_________________________________________________

mech15 - takie to też w polsce mamy :tongue4: :tongue4:

i to za free :decayed:

przedstawicie mi je kiedyś :decayed: :decayed:

Opublikowano

troszkę mniej niż to co mi wkleiłeś :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 23:01_________________________________________________

mech15 - takie to też w polsce mamy :tongue4: :tongue4:

i to za free :decayed:

przedstawicie mi je kiedyś :decayed: :decayed:

przywozisz holenderski temacik i masz za free :good:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

sie śmiej :decayed:

Opublikowano

troszkę mniej niż to co mi wkleiłeś :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 23:01_________________________________________________

mech15 - takie to też w polsce mamy :tongue4: :tongue4:

i to za free :decayed:

przedstawicie mi je kiedyś :decayed: :decayed:

przywozisz holenderski temacik i masz za free :good:

:good:

Opublikowano

troszkę mniej niż to co mi wkleiłeś :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 23:01_________________________________________________

mech15 - takie to też w polsce mamy :tongue4: :tongue4:

i to za free :decayed:

przedstawicie mi je kiedyś :decayed: :decayed:

przywozisz holenderski temacik i masz za free :good:

:good:

no OKO potwierdził :decayed:
Opublikowano
Opublikowano

widzę "zielone" tematy macie, fuj

zielone, w dzisiejszych czasach jest nośnikiem twardych narkotyków i chemii - to tak trzepie mózg, że nie macie pojęcia

a wy dalej wierzycie, że to ziele pokoju i tym podobne :bicz3:

PS, Idę pod spodek sprzedać trochę dropsów, mam 1000szt fajnie zapakowanej polopiryny S :decayed:

Opublikowano

widzę "zielone" tematy macie, fuj

zielone, w dzisiejszych czasach jest nośnikiem twardych narkotyków i chemii - to tak trzepie mózg, że nie macie pojęcia

a wy dalej wierzycie, że to ziele pokoju i tym podobne :bicz3:

PS, Idę pod spodek sprzedać trochę dropsów, mam 1000szt fajnie zapakowanej polopiryny S :decayed:

stan zgodze się z jednym

jak sam nie wyhodujesz to nie wiesz co jarasz

nie trzepie napewno bardziej niż Wóda :sick3:

idź, idź pewnie nie jeden szuka

Opublikowano

widzę "zielone" tematy macie, fuj

zielone, w dzisiejszych czasach jest nośnikiem twardych narkotyków i chemii - to tak trzepie mózg, że nie macie pojęcia

a wy dalej wierzycie, że to ziele pokoju i tym podobne :bicz3:

PS, Idę pod spodek sprzedać trochę dropsów, mam 1000szt fajnie zapakowanej polopiryny S :decayed:

:naughty:

Opublikowano

widzę "zielone" tematy macie, fuj

zielone, w dzisiejszych czasach jest nośnikiem twardych narkotyków i chemii - to tak trzepie mózg, że nie macie pojęcia

a wy dalej wierzycie, że to ziele pokoju i tym podobne :bicz3:

PS, Idę pod spodek sprzedać trochę dropsów, mam 1000szt fajnie zapakowanej polopiryny S :decayed:

:naughty:

B7 2.0 tfsi :naughty:

Opublikowano

widzę "zielone" tematy macie, fuj

zielone, w dzisiejszych czasach jest nośnikiem twardych narkotyków i chemii - to tak trzepie mózg, że nie macie pojęcia

a wy dalej wierzycie, że to ziele pokoju i tym podobne :bicz3:

PS, Idę pod spodek sprzedać trochę dropsów, mam 1000szt fajnie zapakowanej polopiryny S :decayed:

:naughty:

seves poszła twoja b6 ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.