Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z resztą co mnie to jebie.........

kto chce mojego ADR'a ? :gwizdanie:

dam 5k sprzedajesz :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z resztą co mnie to jebie.........

kto chce mojego ADR'a ? :gwizdanie:

jak dajesz to ja moge chcieć... :kox:

Opublikowano

z resztą co mnie to jebie.........

kto chce mojego ADR'a ? :gwizdanie:

dam 5k sprzedajesz :gwizdanie:

licz się z tym, że musisz z 1000zł włożyć żeby przegląd przeszła :wink4:

Opublikowano

z resztą co mnie to jebie.........

kto chce mojego ADR'a ? :gwizdanie:

dam 5k sprzedajesz :gwizdanie:

licz się z tym, że musisz z 1000zł włożyć żeby przegląd przeszła :wink4:

dlatego ta cena niepodlega negocjacjom chyba ze na - :wink4:

Opublikowano

bez grzania :thumbdown:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 19:37_________________________________________________Stan a teraz nie masz kubłów :?:

mam najbardziej standardowe :thumbdown:

w dziale sprzedam sa ladne kubly za smieszne pieniadze jesli pamietam, zaraz ich poszukam

Opublikowano

Wszyscy sprzedają. To moje też sprzedam i kupuje 350z :naughty:

Opublikowano

z resztą co mnie to jebie.........

kto chce mojego ADR'a ? :gwizdanie:

dam 5k sprzedajesz :gwizdanie:

licz się z tym, że musisz z 1000zł włożyć żeby przegląd przeszła :wink4:

ale w ogłoszeniu można napisać że kobieta nim jeździ ostatnio... :decayed:

Opublikowano

kolor idealny a ja bez kasy :wallbash:

Wy tu gadu - gadu a fot a Mayday'a dalej nie ma :P

Uwaga - podczas pisania wysłano 18 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

o KUR.A :blink:

Opublikowano

z resztą co mnie to jebie.........

kto chce mojego ADR'a ? :gwizdanie:

miszka sprzedajesz:?: czy jaja sobie robisz:?:

jakby był chętny to jest do sprzedania

Opublikowano

Wszyscy sprzedają. To moje też sprzedam i kupuje 350z :naughty:

taaa i chyba do baku nasikasz...

ile to spalało jak jechałeś...? :tongue4:

Opublikowano

kolor idealny a ja bez kasy :wallbash:

Wy tu gadu - gadu a fot a Mayday'a dalej nie ma :P

Uwaga - podczas pisania wysłano 18 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

o KUR.A :blink:

i co przejrzałeś...? ;)

po prostu powolny jesteś... :decayed:

Opublikowano

Uwaga - podczas pisania wysłano 18 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

o KUR.A :blink:

stare czasy wrocily :blink:

Opublikowano

Uwaga - podczas pisania wysłano 18 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

o KUR.A :blink:

stare czasy wrocily :blink:

dobre czasy :decayed:
Opublikowano

Wszyscy sprzedają. To moje też sprzedam i kupuje 350z :naughty:

taaa i chyba do baku nasikasz...

ile to spalało jak jechałeś...? :tongue4:

Więcej niż Kędzior potrafi wypić :polew: :polew:
Opublikowano

ma zawieszenie 1be... :naughty:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 19:52_________________________________________________

Wszyscy sprzedają. To moje też sprzedam i kupuje 350z :naughty:

taaa i chyba do baku nasikasz...

ile to spalało jak jechałeś...? :tongue4:

Więcej niż Kędzior potrafi wypić :polew: :polew:

hmm no nie przesadzajmy tyle to aż nie spali... :mysli:

Opublikowano

widziałem, ale mam od cholery wydatków :disgust:

dwa wyjazdy do ASO mniej i juz bylyby twoje :cool1:

Opublikowano

wracam do 1BA :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 19:54_________________________________________________

widziałem, ale mam od cholery wydatków :disgust:

dwa wyjazdy do ASO mniej i juz bylyby twoje :cool1:

narazie wydałem w ASO 30zł :gwizdanie:

Opublikowano

Nie wiem ile to pali bo jak jechałem to banan nie schodził mi z ryja :banan::banan1::banan2:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.