Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: po 4 h gry w NFS-a :kox: :kox: :kox: :kox:

i jak wrażenie?
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest B5 do wyboru ? :decayed:

z audi jest tylko TTRS i R8 5.2 FSI..

[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 22:20_________________________________________________

:hi: po 4 h gry w NFS-a :kox: :kox: :kox: :kox:

i jak wrażenie?

jest mega - chyba najlepsza część wczoraj z 6h spędziłem dziś 4 h :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

jest mega - chyba najlepsza część wczoraj z 6h spędziłem dziś 4 h :kox: :kox: :kox:

a wymagania jak?
Opublikowano

jest mega - chyba najlepsza część wczoraj z 6h spędziłem dziś 4 h :kox: :kox: :kox:

a wymagania jak?

ja dałem minimalne detale, żeby płynnie chodziło i nie mam zastrzeżeń, na średnich przy gruuubym pościgu to mi wcinało momentami... ja mam 512 ramu, AMD 2,4 X 2 (dwurdzeniowy) Radeona HD 3450
Opublikowano

już nie mogę się doczekać jak zapodam sobie obraz na LCD :kox:

Opublikowano

już nie mogę się doczekać jak zapodam sobie obraz na LCD :kox:

już widzę jak w to ciupiemy :decayed:
Opublikowano

już nie mogę się doczekać jak zapodam sobie obraz na LCD :kox:

już widzę jak w to ciupiemy :decayed:

i jeździmy po pijaku :decayed:

Opublikowano

już nie mogę się doczekać jak zapodam sobie obraz na LCD :kox:

już widzę jak w to ciupiemy :decayed:

i jeździmy po pijaku :decayed:

4wyścigi i KO jak nic :naughty:
Opublikowano

już nie mogę się doczekać jak zapodam sobie obraz na LCD :kox:

już widzę jak w to ciupiemy :decayed:

i jeździmy po pijaku :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

już nie mogę się doczekać jak zapodam sobie obraz na LCD :kox:

już widzę jak w to ciupiemy :decayed:

i jeździmy po pijaku :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty:

tylko muszę wyżej mieszkanie ubezpieczyć :gwizdanie:

Opublikowano

tylko muszę wyżej mieszkanie ubezpieczyć :gwizdanie:

ee czemuu ? :decayed:
Opublikowano

tylko muszę wyżej mieszkanie ubezpieczyć :gwizdanie:

ee czemuu ? :decayed:

przezorny zawsze ubezpieczony :wink4:[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 23:04_________________________________________________BTW

A te wybory to padaka, na liście do sejmiku nie znałem żadnego nazwiska - powinni ten sejmik wp***u zlikwidować :thumbdown:

Opublikowano

A te wybory to padaka, na liście do sejmiku nie znałem żadnego nazwiska - powinni ten sejmik wp***u zlikwidować :thumbdown:

hehe a mój kumpel startuje w wyborach na radnego w mysłowicach :polew: :polew: :polew: przec**j :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

A te wybory to padaka, na liście do sejmiku nie znałem żadnego nazwiska - powinni ten sejmik wp***u zlikwidować :thumbdown:

hehe a mój kumpel startuje w wyborach na radnego w mysłowicach :polew: :polew: :polew: przec**j :polew: :polew: :polew:

ja bym wszystkich przez komin w Oświecimu przepuścił, a pierwszy by poszedł kaczor, znacznie oczyściło by to atmosferę w polskiej polityce :)

Opublikowano

A te wybory to padaka, na liście do sejmiku nie znałem żadnego nazwiska - powinni ten sejmik wp***u zlikwidować :thumbdown:

hehe a mój kumpel startuje w wyborach na radnego w mysłowicach :polew: :polew: :polew: przec**j :polew: :polew: :polew:

ja bym wszystkich przez komin w Oświecimu przepuścił, a pierwszy by poszedł kaczor, znacznie oczyściło by to atmosferę w polskiej polityce :)

uważaj bo cię mogą zgarnać za takie rzeczy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

po ciężkim wlewkendzie pora na sen i do roboty z rana, strzała :hi:

Opublikowano

po ciężkim wlewkendzie pora na sen i do roboty z rana, strzała :hi:

i za to Cię lubię :decayed:[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 23:24_________________________________________________zbieram się w kokon :hi:

Opublikowano

po ciężkim wlewkendzie pora na sen i do roboty z rana, strzała :hi:

:good: :good: :good:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.