Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Andrzejki ;)

ale wiesz jak jest.. kazda okazja dobra

bo z 10flaszek kazda ma jakas okazje :>

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A to jest to co A-rek mówił? :mysli:

Opublikowano

A to jest to co A-rek mówił? :mysli:

tak jest :good:

Opublikowano

Sprawdzę jak pracuję i zobaczymy. Nie wiem czy nie pójdziemy ze znajomymi na impkę ale to chyba w piątek... :evil: Pożyjemy, zobaczymy... :wink4:

Opublikowano

Sprawdzę jak pracuję i zobaczymy. Nie wiem czy nie pójdziemy ze znajomymi na impkę ale to chyba w piątek... :evil: Pożyjemy, zobaczymy... :wink4:

ok, wypas

moze sie uda :wink4:

Opublikowano

dziwne te fele :blink:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:05_________________________________________________3740371356_ff4b7f5381.jpg?v=0

te są za to :kox:

już wiecie dlaczego maluję dokładki i chcę fele od A8 :kox:

Opublikowano
:siema:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 07:45_________________________________________________wow pierwszy jestem... :D
Opublikowano
:bry: w dzień spota...
Opublikowano

:hi: w dzień spota - mnie nie będzie

dziwne te fele :blink:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:05_________________________________________________3740371356_ff4b7f5381.jpg?v=0

te są za to :kox:

już wiecie dlaczego maluję dokładki i chcę fele od A8 :kox:

ile za pomalowanie wszystkiego dookoła ? :mysli:

Opublikowano

sie ma czarne auto się nie ma problemu z malowaniem :D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: hejloł ;)
Opublikowano

:hi:

Miszka, jak pomaluję to Ci powiem ile za malowanie dokładek, nie wiem po co pytasz skoro masz b8 :hi::decayed:

a mnie dzisiaj na 95% nie będzie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Miszka, jak pomaluję to Ci powiem ile za malowanie dokładek, nie wiem po co pytasz skoro masz b8 :hi::decayed:

a mnie dzisiaj na 95% nie będzie :gwizdanie:

a mnie Wam powiem Chlopaki hmm i Kobiety :naughty:

nie bedzie na 99,999999999999999999999999999999999999999999999999999% :decayed:

no chyba ze mi zdazy dzis jeszcze auto naprawic :naughty: a dopiero dzis ma zaczac tam zagldac :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Miszka, jak pomaluję to Ci powiem ile za malowanie dokładek, nie wiem po co pytasz skoro masz b8 :hi::decayed:

a mnie dzisiaj na 95% nie będzie :gwizdanie:

a mnie Wam powiem Chlopaki hmm i Kobiety :naughty:

nie bedzie na 99,999999999999999999999999999999999999999999999999999% :decayed:

no chyba ze mi zdazy dzis jeszcze auto naprawic :naughty: a dopiero dzis ma zaczac tam zagldac :gwizdanie:

czyli jeszcze jest jakaś szansa :decayed:

:polew:

Opublikowano

:hi:

Miszka, jak pomaluję to Ci powiem ile za malowanie dokładek, nie wiem po co pytasz skoro masz b8 :hi::decayed:

a mnie dzisiaj na 95% nie będzie :gwizdanie:

a mnie Wam powiem Chlopaki hmm i Kobiety :naughty:

nie bedzie na 99,999999999999999999999999999999999999999999999999999% :decayed:

no chyba ze mi zdazy dzis jeszcze auto naprawic :naughty: a dopiero dzis ma zaczac tam zagldac :gwizdanie:

czyli jeszcze jest jakaś szansa :decayed:

:polew:

no ja sie ludze :decayed:

Opublikowano
:hi: dobry we spotowy dzionek :kox:
Opublikowano

:hi: dobry we spotowy dzionek :kox:

:hi: hello Diman

Opublikowano

Panowie, potrzebuję kupić przetwornicę, bo moja bateria w lapku nie trzyma, którą możecie polecić, bo ja się na tym w ogóle nie znam

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=przetwornica&price_from=&price_to=&postcode_enabled=0&state=0&distance=1&postcode=&city=&buy=0&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&view=gtext&order=bd&clear_cookie=0&change_view=Poka%C5%BC[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 11:58_________________________________________________

:hi: dobry we spotowy dzionek :kox:

:hi:

Opublikowano

Panowie, potrzebuję kupić przetwornicę, bo moja bateria w lapku nie trzyma, którą możecie polecić, bo ja się na tym w ogóle nie znam

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=przetwornica&price_from=&price_to=&postcode_enabled=0&state=0&distance=1&postcode=&city=&buy=0&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&view=gtext&order=bd&clear_cookie=0&change_view=Poka%C5%BC[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 11:58_________________________________________________

:hi: dobry we spotowy dzionek :kox:

:hi:

Stan ja kupilem taki zasilacz samochodowy z roznymi koncowkami i w media 50pln jakos kosztowal.. ale w moim nie mam niestety do wszystkich kompow koncowek... wiecej nie moge powiedziec.. przetwornica wiadomo kazdy sprzet podlaczysz..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.