Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A teraz pytanie z motoryzacji. :naughty: Ma ktoś siebie lusterka zwenętrzne samościemniające? :mysli:

ja mam :naughty: jak przymykam oczy to się ściemniają :polew:

jeszcze jakieś pytania? :decayed: służe fachową pomocą :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja też mam

ściemniają mi się w nocy :tongue4:

a na poważnie, czyżbyś znalazł te srebrne na allegro? :polew:

Opublikowano

A teraz pytanie z motoryzacji. :naughty: Ma ktoś siebie lusterka zwenętrzne samościemniające? :mysli:

ja mam :naughty: jak przymykam oczy to się ściemniają :polew:

jeszcze jakieś pytania? :decayed: służe fachową pomocą :naughty:

Dzięki Kędzior! Takiej fachowej odpowiedzi się spodziewałem! :notworthy:

ja też mam

ściemniają mi się w nocy :tongue4:

a na poważnie, czyżbyś znalazł te srebrne na allegro? :polew:

Jakie niby? :mysli: :?:
Opublikowano

Dzięki Kędzior! Takiej fachowej odpowiedzi się spodziewałem! :notworthy:

:nose: no problemo
Opublikowano

Dzięki Kędzior! Takiej fachowej odpowiedzi się spodziewałem! :notworthy:

:nose: no problemo

Yebany! :polew: :polew:
Opublikowano

no Wojtek wklejał jakieś lustra

fotochromatyczne, myślałem że je łykasz :decayed:

pewnie Miron ma takie lustra :gwizdanie:

Opublikowano

no Wojtek wklejał jakieś lustra

fotochromatyczne, myślałem że je łykasz :decayed:

pewnie Miron ma takie lustra :gwizdanie:

Kiedy, gdzie? :naughty: :naughty:

Miron może mieć bo ma czujnik zmierzchu a to chyba musi być? :mysli:

Opublikowano

Miron może mieć bo ma czujnik zmierzchu a to chyba musi być? :mysli:

buhehehe na h*j ci takie cos? ehehe :polew: :polew: :polew: zapala mu się wtedy kontrolka uważaj jest ciemno :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Miron może mieć bo ma czujnik zmierzchu a to chyba musi być? :mysli:

buhehehe na h*j ci takie cos? ehehe :polew: :polew: :polew: zapala mu się wtedy kontrolka uważaj jest ciemno :polew: :polew: :polew:

:kox::polew:
Opublikowano

Miron może mieć bo ma czujnik zmierzchu a to chyba musi być? :mysli:

buhehehe na h*j ci takie cos? ehehe :polew: :polew: :polew: zapala mu się wtedy kontrolka uważaj jest ciemno :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zapali! Sztachnij sie!

OKOOO :polew:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 17:45_________________________________________________Stasiuuuuuu :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 17:51_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

opierdalam kolację na spota już mi się nie chce jechać.....

z resztą mam B8 :decayed:

Opublikowano

w ciul roboty, ja pierd*lę :wallbash:

Opublikowano

Stan Ty tez nie na spocie? :gwizdanie:

Opublikowano

Ja już w pracy... :naughty: Chyba dziś kiepska będzie frekwencja na spocie! :blink:

Opublikowano

Ja już w pracy... :naughty: Chyba dziś kiepska będzie frekwencja na spocie! :blink:

no chyba tak ale jak sie wiesc o testach samochodow w kato rozniosla :rolleyes:

to juz malo ktory nowy dojedzie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I co tam seves z furką? Wiesz już coś?

Opublikowano

I co tam seves z furką? Wiesz już coś?

tak przód z b7 a tył z b5 przerabiany ale do ogarnięcia ważne że są mocne spawy :decayed::tongue4:
Opublikowano

I co tam seves z furką? Wiesz już coś?

tak przód z b7 a tył z b5 przerabiany ale do ogarnięcia ważne że są mocne spawy :decayed::tongue4:

To już wiedzieliśmy a ja pytałem co ze sprzęgłem... :cool1:

:decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.