Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyjrzałem za okno - biało :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wyjrzałem za okno - biało :decayed:

a u mnie czarno , ale to pewnie przez to , że już późno :polew:
Opublikowano

wyjrzałem za okno - biało :decayed:

a u mnie czarno , ale to pewnie przez to , że już późno :polew:

trawa pokryta jest śniegiem :)

mało bo mało, ale już widać przedsmak :thumbup:

Opublikowano

psssyyyytttttttt warka... :decayed:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 18:49_________________________________________________czemu wy się tak cieszycie z tego śniegu... :mysli:

Opublikowano

psssyyyytttttttt warka... :decayed:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 18:49_________________________________________________czemu wy się tak cieszycie z tego śniegu... :mysli:

bo mamy wystarczającą ilość koni w autach (w odróżnieniu od ciebie) żeby się nimi poślizgać :decayed:

:polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano

psssyyyytttttttt warka... :decayed:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 18:49_________________________________________________czemu wy się tak cieszycie z tego śniegu... :mysli:

bo mamy wystarczającą ilość koni w autach (w odróżnieniu od ciebie) żeby się nimi poślizgać :decayed:

:polew: :polew: :polew::tongue4:

ale nie koniecznie wystarczającą ilość paliwa...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

psssyyyytttttttt warka... :decayed:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 18:49_________________________________________________czemu wy się tak cieszycie z tego śniegu... :mysli:

bo mamy wystarczającą ilość koni w autach (w odróżnieniu od ciebie) żeby się nimi poślizgać :decayed:

:polew: :polew: :polew::tongue4:

i maja w odroznieniu od nas system w ktorym ogniem ida wszystkie 4 kola :mysli: jak to sie znow nazywalo :tongue4:

:wink4:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 18:58_________________________________________________zeby nie bylo.... ja zawsze ciesze sie na snieg :kox:

tylko passatem b6 zle i niepewnie mi sie jezdzilo... tam reczny byl na przycisku :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ale nie koniecznie wystarczającą ilość paliwa...

:polew: :polew: :polew:

fajfun hehe uważaj sobie :tongue4:
Opublikowano

:hi:

passatem b6 zle i niepewnie mi sie jezdzilo... tam reczny byl na przycisku :wallbash: :wallbash: :wallbash:

A skąd wiesz jak ci się będzie B7 jeździć w ośce, może jak przeładowaną taczką :decayed:

Opublikowano

:hi:

passatem b6 zle i niepewnie mi sie jezdzilo... tam reczny byl na przycisku :wallbash: :wallbash: :wallbash:

A skąd wiesz jak ci się będzie B7 jeździć w ośce, może jak przeładowaną taczką :decayed:

:decayed: co prawda to prawda

nie wiem jak bedzie bo jednak jest te 100kg ciezsza od b6 :wink4:

Opublikowano

no i po robocie :decayed:

Opublikowano

:hi:

passatem b6 zle i niepewnie mi sie jezdzilo... tam reczny byl na przycisku :wallbash: :wallbash: :wallbash:

A skąd wiesz jak ci się będzie B7 jeździć w ośce, może jak przeładowaną taczką :decayed:

:decayed: co prawda to prawda

nie wiem jak bedzie bo jednak jest te 100kg ciezsza od b6 :wink4:

z BGB pod maska to zanim złapiesz trakcje to już będziesz mial z 4 bieg :naughty:

no i po robocie :decayed:

jak r32? :kox:
Opublikowano

no i po robocie :decayed:

:hi:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 20:42_________________________________________________

:hi:

passatem b6 zle i niepewnie mi sie jezdzilo... tam reczny byl na przycisku :wallbash: :wallbash: :wallbash:

A skąd wiesz jak ci się będzie B7 jeździć w ośce, może jak przeładowaną taczką :decayed:

:decayed: co prawda to prawda

nie wiem jak bedzie bo jednak jest te 100kg ciezsza od b6 :wink4:

z BGB pod maska to zanim złapiesz trakcje to już będziesz mial z 4 bieg :naughty:

od tego sa delikatne stopki :gwizdanie: ja nie ruszam spod swiatel jak wariat :no:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

od tego sa delikatne stopki :gwizdanie: ja nie ruszam spod swiatel jak wariat :no:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

aha czyli sprzegło ci poszło od emeryckiej jazdy :gwizdanie:
Opublikowano

od tego sa delikatne stopki :gwizdanie: ja nie ruszam spod swiatel jak wariat :no:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

aha czyli sprzegło ci poszło od emeryckiej jazdy :gwizdanie:

:gwizdanie: :>

Opublikowano

od tego sa delikatne stopki :gwizdanie: ja nie ruszam spod swiatel jak wariat :no:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

aha czyli sprzegło ci poszło od emeryckiej jazdy :gwizdanie:

Sprzęgło poszło, bo Pucek z Krol-em wsiedli na tą lalunie :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:01_________________________________________________I na roz gaz ciśli :polew:

Opublikowano

941103_91046_front.jpg

musi być niezła

od tego sa delikatne stopki :gwizdanie: ja nie ruszam spod swiatel jak wariat :no:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

aha czyli sprzegło ci poszło od emeryckiej jazdy :gwizdanie:

Sprzęgło poszło, bo Pucek z Krol-em wsiedli na tą lalunie :gwizdanie:

aha no to nie dziwota :polew:
Opublikowano

Krolu ma mi pochytać Need 4 Speed nowy :kox: Ten tego "gorący pościg" :naughty:

Opublikowano

Krolu ma mi pochytać Need 4 Speed nowy :kox: Ten tego "gorący pościg" :naughty:

na moim kompie to nie działa :thumbdown: niewiem czemu :confused4:
Opublikowano

Krolu ma mi pochytać Need 4 Speed nowy :kox: Ten tego "gorący pościg" :naughty:

mogę Ci przesłać na maila :polew:

W następny wtorek mogę Ci dać tą grę bo już zainstalowałem :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.