Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

ja dzisiaj stacjonarnie i o suchym pysku .... ktoś w końcu musi przytransportować Stana do domu

po tym jak bedzie się zanietrzeźwiał na moich imieninach :decayed:

to może ja też jednak pójde na ta karczme, bym pilnował staśka co by się nie uchlał za bardzo :mysli:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć

co tak ozięble? ...nawet sie nie uśmiechniesz :decayed:

bo nie mam powodów do uśmiechania się Basiu :confused4:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 11:48_________________________________________________

:bry:

ja dzisiaj stacjonarnie i o suchym pysku .... ktoś w końcu musi przytransportować Stana do domu

po tym jak bedzie się zanietrzeźwiał na moich imieninach :decayed:

to może ja też jednak pójde na ta karczme, bym pilnował staśka co by się nie uchlał za bardzo :mysli:

a Ty myślisz że wszędzie Cie wpuszczą tak na krzywy ryj? :gwizdanie:

Opublikowano

:bry:

ja dzisiaj stacjonarnie i o suchym pysku .... ktoś w końcu musi przytransportować Stana do domu

po tym jak bedzie się zanietrzeźwiał na moich imieninach :decayed:

to może ja też jednak pójde na ta karczme, bym pilnował staśka co by się nie uchlał za bardzo :mysli:

no ja się dziwię że jeszcze się nie zdecydowałeś :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 11:49_________________________________________________

Cześć

co tak ozięble? ...nawet sie nie uśmiechniesz :decayed:

bo nie mam powodów do uśmiechania się Basiu :confused4:

co się stałosie? :mysli:

Opublikowano

no ja się dziwię że jeszcze się nie zdecydowałeś :gwizdanie:

:shocked: czy ty mnie pierwszy raz namawiasz żebym się uchlał ze staśkiem hmmm :mysli: czy to jakiś podstęp :mysli:

:tongue4:

co się stałosie? :mysli:

daj śrubokręt :decayed:
Opublikowano

no ja się dziwię że jeszcze się nie zdecydowałeś :gwizdanie:

:shocked: czy ty mnie pierwszy raz namawiasz żebym się uchlał ze staśkiem hmmm :mysli: czy to jakiś podstęp :mysli:

:tongue4:

jest miejscówka, to co się ma zmarnować :wink4:

(chociaż nie wiem czy jeszcze jest... bo Staś już pognał poczyniać przygotowania :tongue4: )

Opublikowano

:hi:

Coś słabo się czuje... :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Coś słabo się czuje... :gwizdanie:

pijok :polew:
Opublikowano

:hi:

Coś słabo się czuje... :gwizdanie:

Ty nic tylko chlejesz, weź się chłopie za siebie :decayed:

Opublikowano

:hi:

Coś słabo się czuje... :gwizdanie:

pijok :polew:

:hi:

Coś słabo się czuje... :gwizdanie:

Ty nic tylko chlejesz, weź się chłopie za siebie :decayed:

Ta zima mnie przygnębia... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Ta zima mnie przygnębia... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

zaproś nas na impreze do siebie to ci będzie wesoło :decayed:
Opublikowano

a moze pogadamy o autach a nie o piciu... :]

Opublikowano

a moze pogadamy o autach a nie o piciu... :]

cooooooooooooooo

twój post zgłosiłem do moderatora teraz tylko czekać na kropka :tongue4:

Opublikowano

a moze pogadamy o autach a nie o piciu... :]

cooooooooooooooo

twój post zgłosiłem do moderatora teraz tylko czekać na kropka :tongue4:

:kox::polew:
Opublikowano

a moze pogadamy o autach a nie o piciu... :]

cooooooooooooooo

twój post zgłosiłem do moderatora teraz tylko czekać na kropka :tongue4:

:polew:

:good:

chamstwo trzeba tępić :decayed:

Opublikowano

Ta zima mnie przygnębia... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

zaproś nas na impreze do siebie to ci będzie wesoło :decayed:

:gwizdanie:

a moze pogadamy o autach a nie o piciu... :]

cooooooooooooooo

twój post zgłosiłem do moderatora teraz tylko czekać na kropka :tongue4:

:polew:

:good:

chamstwo trzeba tępić :decayed:

:decayed::wink4:
Opublikowano

Seski :thumbdown:

Kędzior :good:

Akjam, zimę dopiero przestaniesz lubić, gleba da Ci popalić :tongue4:

Opublikowano

Seski :thumbdown:

Kędzior :good:

Akjam, zimę dopiero przestaniesz lubić, gleba da Ci popalić :tongue4:

:evil:
Opublikowano

no dobra... skoro tak to jak z tym piciem...? :P

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.