Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fahren.gif

fajna ikonka :polew: :polew: :polew: normalnie jak bym cie widział
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dopiero wróciliśmy.... więc nawet długo powalczył nasz Staś :decayed:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 02:22_________________________________________________dobranoc :)

Opublikowano

wy***rdalać :decayed:

Opublikowano

:siema:

stasiu jestesmy z ciebie dumni... :D

a ciekawe jak tam im sie rybnik udal... ;)

Opublikowano

:hi:

łasap Lady GaGa ? :decayed:

oll rajt is ok men

good men yourself

yes yes ciekierałt nice kar niga :cool1:

łicz łąn ?

botf :decayed:

dziwny akcent

Sosnowiecki :gwizdanie:

:baseball:

i atak to ładnie określił

kędzior zagadka dla Ciebie: Jak nazywa się inaczej Sosnowiczanin ?

a za***ac CI :decayed: :decayed:

co tam chłopaki... ja na uczelni siedze... wczoraj poczułem moc Quattro :) masakra, bajka

Opublikowano
:hi: K-ce
Opublikowano

:hi:

łasap Lady GaGa ? :decayed:

oll rajt is ok men

good men yourself

yes yes ciekierałt nice kar niga :cool1:

łicz łąn ?

botf :decayed:

dziwny akcent

Sosnowiecki :gwizdanie:

:baseball:

i atak to ładnie określił

kędzior zagadka dla Ciebie: Jak nazywa się inaczej Sosnowiczanin ?

a za***ac CI :decayed: :decayed:

tam u was to się mówi tak najpierw się wykąpe a patem cie zajebe :polew: :polew: :polew:

:hi:

śmigam zaraz do Bielska na obiadek do mamy :decayed:

Opublikowano

siema z rana :decayed:

wy***rdalać :decayed:

:polew: :polew: :polew: ciekawe czy byłeś na technicznym :tongue4:

śmigam zaraz do Bielska na obiadek do mamy :decayed:

Keżor do bielskaaa :slina: ej teraz dopiero mówisz że masz kogoś w BB :confused4: trza było wczoraj gadać :thumbdown::wallbash:
Opublikowano

śmigam zaraz do Bielska na obiadek do mamy :decayed:

Keżor do bielskaaa :slina: ej teraz dopiero mówisz że masz kogoś w BB :confused4: trza było wczoraj gadać :thumbdown::wallbash:

no nikt nie pytał..a co w tym BB takiego jest :cool1: z resztą ja tam jestem codziennie w robocie :decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:bry:

:hi: :hi:

Dziewczyny orientuje się ktos jak wygląda giełda komputerowa w Kato??? Dokładnie chodzi mi o ceny czy np. gry na PS3 są w jakis lepszych cenach niz normalnie w sklepach??? Może ktoś tam kupował nowe GT5 lub NFSa ????

Opublikowano
  • Autor

:hi:

śmigam zaraz do Bielska na obiadek do mamy :decayed:

Keżor do bielskaaa :slina: ej teraz dopiero mówisz że masz kogoś w BB :confused4: trza było wczoraj gadać :thumbdown::wallbash:

no nikt nie pytał..a co w tym BB takiego jest :cool1: z resztą ja tam jestem codziennie w robocie :decayed:

to sie kiedyś z Tobą zabiore :przebiegly:
Opublikowano

:bry:

:)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

to sie kiedyś z Tobą zabiore :przebiegly:

:punish: zabierzemy jak coś :guma:
Opublikowano
  • Autor

to sie kiedyś z Tobą zabiore :przebiegly:

:punish: zabierzemy jak coś :guma:

:decayed:
Opublikowano

to sie kiedyś z Tobą zabiore :przebiegly:

:punish: zabierzemy jak coś :guma:

:decayed:

no tak lepiej :friends:
Opublikowano

a kiedy wypad do Pszczyny :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a kiedy wypad do Pszczyny :naughty:

nie zapominasz sie czasem ? :tongue4: nie wolno Ci :decayed:
Opublikowano

a kiedy wypad do Pszczyny :naughty:

tam są nudy :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.