Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale na zbiorniku został mi jeszcze jeden poziom i będę miał VIPa :cool1: :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew:

nie koniecznie bo ja tam wydaje konta vip więc się tak nie ciesz :polew:

Kędzior skoro jestes już Prezesem Zbiornika to zapraszam na Badoo.... :gwizdanie: :naughty: jak sie dobrze będzie sprawował to dam ci VIP-a jako Moderator... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kędzior skoro jestes już Prezesem Zbiornika to zapraszam na Badoo.... :gwizdanie: :naughty: jak sie dobrze będzie sprawował to dam ci VIP-a jako Moderator... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ostatnie kuszenie Kędziora :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Kędzior skoro jestes już Prezesem Zbiornika to zapraszam na Badoo.... :gwizdanie: :naughty: jak sie dobrze będzie sprawował to dam ci VIP-a jako Moderator... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ciekawa str :gwizdanie:
Opublikowano

Kędzior skoro jestes już Prezesem Zbiornika to zapraszam na Badoo.... :gwizdanie: :naughty: jak sie dobrze będzie sprawował to dam ci VIP-a jako Moderator... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ciekawa str :gwizdanie:

Wiem... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kędzior skoro jestes już Prezesem Zbiornika to zapraszam na Badoo.... :gwizdanie: :naughty: jak sie dobrze będzie sprawował to dam ci VIP-a jako Moderator... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ciekawa str :gwizdanie:

Wiem... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

musze chyba isc juz spac :gwizdanie:
Opublikowano

Kędzior skoro jestes już Prezesem Zbiornika to zapraszam na Badoo.... :gwizdanie: :naughty: jak sie dobrze będzie sprawował to dam ci VIP-a jako Moderator... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ciekawa str :gwizdanie:

Wiem... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

musze chyba isc juz spac :gwizdanie:

:good::hi:

Opublikowano
:hi: w śnieżny poranek
Opublikowano

:hi: w śnieżny poranek

:hi:

No i przez to nawet w powietrzu korki i problemy i samoloty nie odlatują! :disgust:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 07:39_________________________________________________

:hi: w śnieżny poranek

:hi:

No i przez to nawet w powietrzu korki i problemy i samoloty nie odlatują! :disgust:

no taaa, trzeba trochę popracowac to już marudzi :decayed:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 07:39_________________________________________________

:hi: w śnieżny poranek

:hi:

No i przez to nawet w powietrzu korki i problemy i samoloty nie odlatują! :disgust:

no taaa, trzeba trochę popracowac to już marudzi :decayed:

:wink4::tongue4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

ale sie jezdzi... :D

tylko niektore lajzy tak wkur***ja ze... :/

Opublikowano
:hi::kox: :kox:
Opublikowano

No przecież masakra! Znowu zaspali, na drogach w ciul śniegu! A ja jeszcze na letnich... :gwizdanie:

Opublikowano

No przecież masakra! Znowu zaspali, na drogach w ciul śniegu! A ja jeszcze na letnich... :gwizdanie:

:good: :gwizdanie:
Opublikowano

akjam czemu ty jeszcze na letnich... :P przez chlanie nie masz czasu zmienic...? :D

Opublikowano

:hi:

piękna pogoda :kox:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

:polew: :polew: :polew:

33 ... okej :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.