Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1265904654_by_Mango_500.jpg

padłem :decayed::polew: :polew: :polew::good:

:hi:

w końcu udał mi się wymienić na zimówki

pierwsze slizganie zaliczone

po swoim mieście ale zawsze cos tylko dość duży ruch

ee a mi się wydaje że dużo mniejszy ruch niż normalnie
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1265904654_by_Mango_500.jpg

padłem :decayed::polew: :polew: :polew::good:

:hi:

w końcu udał mi się wymienić na zimówki

pierwsze slizganie zaliczone

po swoim mieście ale zawsze cos tylko dość duży ruch

ee a mi się wydaje że dużo mniejszy ruch niż normalnie

u mnie na wsi jak na Marszłkowskiej w Warszawie

Opublikowano

w pzu ;)

a warta podobno najtansza..

pzu, allianz, hestia

gdzie indziej nawet się nie ubezpieczaj :wink4:

Stan ja w pzu jestem i zostaje

i sie nie zastanawiam, inne ceny zbieram tylko orientacyjnie zeby ponegocjowac :wink4:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 21:24_________________________________________________

1265904654_by_Mango_500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:

cala prawda :>

Opublikowano

To co jutro spotykamy się od razu na dolinie :naughty::kox:

Opublikowano
:hi: dobry i pozdro z Carlsberga :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: dobry i pozdro z Carlsberga :gwizdanie:

:siema:

Opublikowano

:hi: dobry i pozdro z Carlsberga :gwizdanie:

:siema:

siemano co tam slychac kiedy jakas impre robimy :kox:

Opublikowano

:hi: dobry i pozdro z Carlsberga :gwizdanie:

Przywieź jakieś zapasy :naughty:
Opublikowano

:hi: dobry i pozdro z Carlsberga :gwizdanie:

Przywieź jakieś zapasy :naughty:

hmmm :wink4:

Opublikowano

:hi: dobry i pozdro z Carlsberga :gwizdanie:

:siema:

siemano co tam slychac kiedy jakas impre robimy :kox:

nie prędko :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior, Dzięki, dzisiaj sobie go zrobiłem :tongue4:

wróciłem z miasta, parę osiek ślizgało się pod realem, więc trochę im pokazałem :naughty:

Królu, nie ciś kitu że potrafisz jeździć na tych letnich :> przecież u Dimana pod blokiem mieliło podczas ruszania z wolnych obrotów :polew:

Opublikowano

:hi: dobry i pozdro z Carlsberga :gwizdanie:

:siema:

siemano co tam slychac kiedy jakas impre robimy :kox:

nie prędko :gwizdanie:

dlaczego :cool1:

Opublikowano

bo jeszcze nie odkupiliście dywanu :polew: :polew:

Opublikowano

bo jeszcze nie odkupiliście dywanu :polew: :polew:

:gwizdanie: no to w takim razie zapraszam do siebie :>

Opublikowano

bo jeszcze nie odkupiliście dywanu :polew: :polew:

:gwizdanie: no to w takim razie zapraszam do siebie :>

...masz jeszcze dywan ? :kox:

Opublikowano

bo jeszcze nie odkupiliście dywanu :polew: :polew:

:gwizdanie: no to w takim razie zapraszam do siebie :>

:gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

bo jeszcze nie odkupiliście dywanu :polew: :polew:

:gwizdanie: no to w takim razie zapraszam do siebie :>

...masz jeszcze dywan ? :kox:

no dwa nieruszone jeszcze :gwizdanie:

Opublikowano

bo jeszcze nie odkupiliście dywanu :polew: :polew:

:gwizdanie: no to w takim razie zapraszam do siebie :>

...masz jeszcze dywan ? :kox:

no dwa nieruszone jeszcze :gwizdanie:

widać Ci się znudziły :polew: :polew:

to kiedy ? :gwizdanie:

Opublikowano

bo jeszcze nie odkupiliście dywanu :polew: :polew:

:gwizdanie: no to w takim razie zapraszam do siebie :>

...masz jeszcze dywan ? :kox:

no dwa nieruszone jeszcze :gwizdanie:

widać Ci się znudziły :polew: :polew:

to kiedy ? :gwizdanie:

hmmm moze za dwa tygodnie :cool1: bo w tym tygodniu odgrywam mikolaja u siostrzenicy :kox:

Opublikowano

!

czerwona m3 :shocked: :shocked: :shocked::kox: :kox: :kox:

bo jeszcze nie odkupiliście dywanu :polew: :polew:

:gwizdanie: no to w takim razie zapraszam do siebie :>

...masz jeszcze dywan ? :kox:

przed imprezą zakłada gumolita :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.