Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba umieram :zemdlal:

to bierz się do domu :pociesz:

Basiu a co takiego Cie tak wykonczylo?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba umieram :zemdlal:

to bierz się do domu :pociesz:

jeszcze chwilka ;(

Opublikowano

chyba umieram :zemdlal:

to bierz się do domu :pociesz:

jeszcze chwilka ;(

aha, czyli 1,5h :bicz3:

Opublikowano

chyba umieram :zemdlal:

to bierz się do domu :pociesz:

Basiu a co takiego Cie tak wykonczylo?

jakieś paskudne choróbsko mnie dopada... i szarpie tak i szarpie, i chyba nie mam już siły walczyć :embarrassed:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 15:54_________________________________________________

chyba umieram :zemdlal:

to bierz się do domu :pociesz:

jeszcze chwilka ;(

aha, czyli 1,5h :bicz3:

nie bij mnie ;(

Opublikowano

chyba umieram :zemdlal:

to bierz się do domu :pociesz:

jeszcze chwilka ;(

Twarda bądź nie mięTka. :good:

Koło zimowe założone to chyba dziś dam radę dojechać. :naughty: Kto się melduje? :mysli:

Opublikowano

chyba umieram :zemdlal:

to bierz się do domu :pociesz:

jeszcze chwilka ;(

Twarda bądź nie mięTka. :good:

Koło zimowe założone to chyba dziś dam radę dojechać. :naughty: Kto się melduje? :mysli:

ja postaram się dojechać, ale raczej na 19 się nie wyrobię
Opublikowano

chyba umieram :zemdlal:

to bierz się do domu :pociesz:

Basiu a co takiego Cie tak wykonczylo?

jakieś paskudne choróbsko mnie dopada... i szarpie tak i szarpie, i chyba nie mam już siły walczyć :embarrassed:

a bo na pewno bez szala z gola glowa w cienkich szpilach i krotkiej kiecce po miescie latasz :cool1:

to potem tak jest

ach ta mlodziez :gwizdanie:

a na serio Twój ma racje, lec do domu takas aspiryna fervex czy inne ziolo do lozka i grzac sie do rana :wink4:

hmm chyba ze wolisz tydzien lenistwa no to do lekarza :decayed:

Opublikowano

chyba umieram :zemdlal:

to bierz się do domu :pociesz:

Basiu a co takiego Cie tak wykonczylo?

jakieś paskudne choróbsko mnie dopada... i szarpie tak i szarpie, i chyba nie mam już siły walczyć :embarrassed:

a bo na pewno bez szala z gola glowa w cienkich szpilach i krotkiej kiecce po miescie latasz :cool1:

to potem tak jest

ach ta mlodziez :gwizdanie:

a na serio Twój ma racje, lec do domu takas aspiryna fervex czy inne ziolo do lozka i grzac sie do rana :wink4:

hmm chyba ze wolisz tydzien lenistwa no to do lekarza :decayed:

ehhh.... zeby to było takie łatwe :confused4:

Opublikowano

chyba umieram :zemdlal:

to bierz się do domu :pociesz:

jeszcze chwilka ;(

Twarda bądź nie mięTka. :good:

Koło zimowe założone to chyba dziś dam radę dojechać. :naughty: Kto się melduje? :mysli:

Akjam no ja jeszcze nie wiem.. bo w sumie to na jutro do sopy jestem umowiony i nie chce tego znow przekladac :polew: :polew: :polew:

bo ostatnio po pamietnym wtorku :naughty: bylem na piatek umowiony i musialem przelozyc :gwizdanie:

Opublikowano

chyba umieram :zemdlal:

to bierz się do domu :pociesz:

jeszcze chwilka ;(

Twarda bądź nie mięTka. :good:

Koło zimowe założone to chyba dziś dam radę dojechać. :naughty: Kto się melduje? :mysli:

Akjam no ja jeszcze nie wiem.. bo w sumie to na jutro do sopy jestem umowiony i nie chce tego znow przekladac :polew: :polew: :polew:

bo ostatnio po pamietnym wtorku :naughty: bylem na piatek umowiony i musialem przelozyc :gwizdanie:

do ASO się umów :decayed:

Opublikowano

:hi:

ja się dzisiaj melduję :decayed:

Opublikowano

a ja na 18 na cug, i do gorolowic jada. Warszawioków nawiedza. Mają jakiś spot dzisiaj? :D

Opublikowano

a ja na 18 na cug, i do gorolowic jada. Warszawioków nawiedza. Mają jakiś spot dzisiaj? :D

do Wawy?

ale na co?

malo tu Dziołch momy? :gwizdanie:

Opublikowano

a ja na 18 na cug, i do gorolowic jada. Warszawioków nawiedza. Mają jakiś spot dzisiaj? :D

do Wawy?

ale na co?

malo tu Dziołch momy? :gwizdanie:

dyć napisoł że na spota :decayed:

Opublikowano
  • Autor

big_render_nuova_Audi_A6_01.jpg

:slina:

Opublikowano

a ja na 18 na cug, i do gorolowic jada. Warszawioków nawiedza. Mają jakiś spot dzisiaj? :D

do Wawy?

ale na co?

malo tu Dziołch momy? :gwizdanie:

dyć napisoł że na spota :decayed:

niestety ani to, ani to. Z roboty mnie tam wykopali. Jakiś nowy produkt mom ogladać i pedzieć, czy fajny ;) Jak mi dobrze poleją, to sie zastanowia, czy fajny :D

Opublikowano

a ja na 18 na cug, i do gorolowic jada. Warszawioków nawiedza. Mają jakiś spot dzisiaj? :D

do Wawy?

ale na co?

malo tu Dziołch momy? :gwizdanie:

dyć napisoł że na spota :decayed:

niestety ani to, ani to. Z roboty mnie tam wykopali. Jakiś nowy produkt mom ogladać i pedzieć, czy fajny ;) Jak mi dobrze poleją, to sie zastanowia, czy fajny :D

:good::kox:

big_render_nuova_Audi_A6_01.jpg

:slina:

:kox::evil:
Opublikowano

a ja na 18 na cug, i do gorolowic jada. Warszawioków nawiedza. Mają jakiś spot dzisiaj? :D

do Wawy?

ale na co?

malo tu Dziołch momy? :gwizdanie:

dyć napisoł że na spota :decayed:

niestety ani to, ani to. Z roboty mnie tam wykopali. Jakiś nowy produkt mom ogladać i pedzieć, czy fajny ;) Jak mi dobrze poleją, to sie zastanowia, czy fajny :D

hahaha wez se wieeeelki plecak na geschynki :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 16:54_________________________________________________

big_render_nuova_Audi_A6_01.jpg

:slina:

:decayed:

Opublikowano

siema :hi: niepisze sie plecak ino tasia :polew:jo sie tyz melduja dzisiej :naughty:

Opublikowano

Jedzie ktos przez Chorzów ? :naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.