Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Pany pomoże ktoś, mam dokładnie tak samo jak w tym wątku... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173005.0

moja jeździ autem więc lepiej to szybko zrobić co by się nie stresowała podczas jazdy ( ja myślę, że to jakiś przekaźnik...ale gdzie on jest i jak wygląda :mysli:)

wyskoczyles jak Filip z konopii :polew: :polew:

moja rada:

sprzedaj to padło w piz*u :polew::tongue4:

big_render_nuova_Audi_A6_01.jpg

:slina:

mnie się niepodoba :thumbdown:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i degustacja zaliczona :kox:

Opublikowano

no i degustacja zaliczona :kox:

:mysli:

Opublikowano

:hi:

no ja dotarłem do domu po robocie, na spota znów nie dało rady...kiedy się to wszystko skończy :wallbash:

Opublikowano

no i degustacja zaliczona :kox:

:mysli:

browarek na dole w barze :naughty: a i za dziewczynami troche wzrokiem powodzil :kox: :kox:

Opublikowano

no i degustacja zaliczona :kox:

Diman a ile lat ma ta Degustacja? blond czy ciemne wlosy? :naughty:

Opublikowano

no i degustacja zaliczona :kox:

Diman a ile lat ma ta Degustacja? blond czy ciemne wlosy? :naughty:

e no 20+ no i oczywiscie ciemne wlosy :kox: blond mam w domu :gwizdanie:

Opublikowano

no i degustacja zaliczona :kox:

:mysli:

browarek na dole w barze :naughty: a i za dziewczynami troche wzrokiem powodzil :kox: :kox:

jesteś na wyjeździe? :gwizdanie:

Opublikowano

no i degustacja zaliczona :kox:

:mysli:

browarek na dole w barze :naughty: a i za dziewczynami troche wzrokiem powodzil :kox: :kox:

jesteś na wyjeździe? :gwizdanie:

no niestety znowu na sierpcu :wink4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 20:56_________________________________________________

no i degustacja zaliczona :kox:

Diman a ile lat ma ta Degustacja? blond czy ciemne wlosy? :naughty:

no ale wczoraj zajefajna blondyna za barem byla :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

taaaaakie buty Damian :decayed:

nic nie wiedziałem :gwizdanie:

Opublikowano

no i degustacja zaliczona :kox:

Diman a ile lat ma ta Degustacja? blond czy ciemne wlosy? :naughty:

e no 20+ no i oczywiscie ciemne wlosy :kox: blond mam w domu :gwizdanie:

brzmi jak "Fantazja" :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

taaaaakie buty Damian :decayed:

nic nie wiedziałem :gwizdanie:

a co miales jakies konkretne plany dla mnie :mysli:

a po za tym jakby nie delegacja to bym na spocie w kato byl i sie ślizgał na dolince :kox:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 21:04_________________________________________________

no i degustacja zaliczona :kox:

Diman a ile lat ma ta Degustacja? blond czy ciemne wlosy? :naughty:

e no 20+ no i oczywiscie ciemne wlosy :kox: blond mam w domu :gwizdanie:

brzmi jak "Fantazja" :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

"bo fantazja jest od tego aby bawic sie aby bawic sie na calego " :gwizdanie:

Opublikowano

taaaaakie buty Damian :decayed:

nic nie wiedziałem :gwizdanie:

a co miales jakies konkretne plany dla mnie :mysli:

a po za tym jakby nie delegacja to bym na spocie w kato byl i sie ślizgał na dolince :kox:

nie no, nie miałem żadnych planów :)

zdziwiłem się że nie jedziesz na spota :wink4:

Opublikowano

taaaaakie buty Damian :decayed:

nic nie wiedziałem :gwizdanie:

a co miales jakies konkretne plany dla mnie :mysli:

a po za tym jakby nie delegacja to bym na spocie w kato byl i sie ślizgał na dolince :kox:

nie no, nie miałem żadnych planów :)

zdziwiłem się że nie jedziesz na spota :wink4:

no wlasnie bylbym gdyby nie wyjazd ;(

Opublikowano

taaaaakie buty Damian :decayed:

nic nie wiedziałem :gwizdanie:

a co miales jakies konkretne plany dla mnie :mysli:

a po za tym jakby nie delegacja to bym na spocie w kato byl i sie ślizgał na dolince :kox:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 21:04_________________________________________________

no i degustacja zaliczona :kox:

Diman a ile lat ma ta Degustacja? blond czy ciemne wlosy? :naughty:

e no 20+ no i oczywiscie ciemne wlosy :kox: blond mam w domu :gwizdanie:

brzmi jak "Fantazja" :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

"bo fantazja jest od tego aby bawic sie aby bawic sie na calego " :gwizdanie:

hahahhahahah

:kox: :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 21:14_________________________________________________

taaaaakie buty Damian :decayed:

nic nie wiedziałem :gwizdanie:

a co miales jakies konkretne plany dla mnie :mysli:

a po za tym jakby nie delegacja to bym na spocie w kato byl i sie ślizgał na dolince :kox:

nie no, nie miałem żadnych planów :)

zdziwiłem się że nie jedziesz na spota :wink4:

no wlasnie bylbym gdyby nie wyjazd ;(

poslizgamy sie jeszcze tej zimy mam nadzieje :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

taaaaakie buty Damian :decayed:

nic nie wiedziałem :gwizdanie:

a co miales jakies konkretne plany dla mnie :mysli:

a po za tym jakby nie delegacja to bym na spocie w kato byl i sie ślizgał na dolince :kox:

nie no, nie miałem żadnych planów :)

zdziwiłem się że nie jedziesz na spota :wink4:

no wlasnie bylbym gdyby nie wyjazd ;(

poslizgamy sie jeszcze tej zimy mam nadzieje :kox: :kox: :kox: :kox:

no ja mysle ze na pewno :kox:

Opublikowano

3majcie sie Synki

ja sie zbieram

:hi:

Opublikowano

3majcie sie Synki

ja sie zbieram

:hi:

nara

Opublikowano
:siema: leszcze po spocie! Ci co nie mogli dojechać na spota bo za daleko - wybaczone. Reszta... Jak to powiedział keżor kilka stron wcześniej - ciuliki... :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.