Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

odebrałem to jako gejowskie zaloty :polew:

chyba odczuwasz brak czegoś :decayed:

tak, piwa :decayed:

Czy tylko piwa jak jakieś pomysły Ci w głowie? :sick3::mysli:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

odebrałem to jako gejowskie zaloty :polew:

chyba odczuwasz brak czegoś :decayed:

tak, piwa :decayed:

Czy tylko piwa jak jakieś pomysły Ci w głowie? :sick3::mysli:

piwa, całą resztę mam :rolleyes:

Opublikowano

odebrałem to jako gejowskie zaloty :polew:

chyba odczuwasz brak czegoś :decayed:

tak, piwa :decayed:

Czy tylko piwa jak jakieś pomysły Ci w głowie? :sick3::mysli:

piwa, całą resztę mam :rolleyes:

od kiedy masz babe??? Te za kase się nie licza... :polew:

Opublikowano

odebrałem to jako gejowskie zaloty :polew:

chyba odczuwasz brak czegoś :decayed:

tak, piwa :decayed:

Czy tylko piwa jak jakieś pomysły Ci w głowie? :sick3::mysli:

piwa, całą resztę mam :rolleyes:

aha, jesteś "niezależny" :decayed:

Opublikowano

:siema:

dzięki po spocie idę w becik... :decayed:

Opublikowano

:siema:

dzięki po spocie idę w becik... :decayed:

Dolałeś jeszcze oleju? :naughty:
Opublikowano

:siema:

dzięki po spocie idę w becik... :decayed:

Dolałeś jeszcze oleju? :naughty:

tylko kapkę do baku... :decayed:

Opublikowano

dobranoc :hi:

Opublikowano

:siema:

dzięki po spocie idę w becik... :decayed:

Dolałeś jeszcze oleju? :naughty:

tylko kapkę do baku... :decayed:

olej w baku dobra rzecz... :decayed:

po spocie zaliczyłem fajny parking do poślizgania na Roździeńskiego :gwizdanie:

Idę spać nażarty MCświństem. :decayed:

Dobranoc :hi:

Opublikowano

:hi: w mroźny poranek :hi:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 07:16_________________________________________________Kęzior jeździ na lpg, tylko się z tym ukrywa :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=60261

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

sztywniaki w kapeluszach... :P

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

no jeden normalny... :D[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 09:28_________________________________________________ej nie zacicho tu...?

nie mowcie ze tacy zaj***ni robota jestescie... :P

Opublikowano

no jeden normalny... :D[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 09:28_________________________________________________ej nie zacicho tu...?

nie mowcie ze tacy zaj***ni robota jestescie... :P

chłopaki chyba odkopują swoje samochody :polew:

jak wygram w totka to kupię sobie największego hummera i będę spychał z drogi tych niedzielnych kierowców :evil:

Opublikowano

no jeden normalny... :D[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 09:28_________________________________________________ej nie zacicho tu...?

nie mowcie ze tacy zaj***ni robota jestescie... :P

chłopaki chyba odkopują swoje samochody :polew:

jak wygram w totka to kupię sobie największego hummera i będę spychał z drogi tych niedzielnych kierowców :evil:

lepiej jakiś lekki czołg :decayed:

ale qr** piździ :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.