Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZOSTANĘ OJCEM :drunk: :drool:

Gratuluje :decayed:

:drunk:

:decayed:

:naughty: kiedy :decayed::drunk:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

no to pyrsk

dewiant, alkoholik, pener, żul, degenerat, najgorszy

kto to jest pener ? :mysli:

apropo

ZOSTANĘ OJCEM :drunk: :drool:

a wy c**jki wujkami :decayed:

więc powód do świętowania jest :kox:

:facepalm:

kongratulejszyns :decayed:

Opublikowano

ZOSTANĘ OJCEM :drunk: :drool:

Gratuluje :decayed:

:drunk:

:decayed:

:naughty: kiedy :decayed::drunk:

no nie wiem, ale ja już :)

Opublikowano

ZOSTANĘ OJCEM :drunk: :drool:

Gratuluje :decayed:

:drunk:

:decayed:

:naughty: kiedy :decayed::drunk:

no nie wiem, ale ja już :)

Właśnie tak się zastanawiałem czemu non stop nam tu tylko pyrsk i pyrsk :decayed:
Opublikowano

przypadkiem jest u mnie Kędzior :decayed::przebiegly::drunk:

Opublikowano

przypadkiem jest u mnie Kędzior :decayed::przebiegly::drunk:

:good: spontan :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

apropo

ZOSTANĘ OJCEM :drunk: :drool:

a wy c**jki wujkami :decayed:

więc powód do świętowania jest :kox:

no to Gratulacje padre :oklaski:
Opublikowano

Stanley gratulacje, wychowaj jak swoje :decayed: :decayed:

Opublikowano

Stanley gratulacje, wychowaj jak swoje :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

no to pyrsk

dewiant, alkoholik, pener, żul, degenerat, najgorszy

kto to jest pener ? :mysli:

apropo

ZOSTANĘ OJCEM :drunk: :drool:

a wy c**jki wujkami :decayed:

więc powód do świętowania jest :kox:

SUPER Gratulacje... :good: :good: :good: :good:

A kto jest tym szczęśliwym ojcem ????

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Dzięki Żłoby za życzenia :decayed:

Basia, Artur, GRATULACJE :kox:

Ps. jak byśmy wiedzieli że Kędzior jest u Was to byśmy wpadli, bo zabalowaliśmy na kato :decayed:

Opublikowano

:hi:

Dzięki Żłoby za życzenia :decayed:

Basia, Artur, GRATULACJE :kox:

Ps. jak byśmy wiedzieli że Kędzior jest u Was to byśmy wpadli, bo zabalowaliśmy na kato :decayed:

jak byśmy wiedzieli że Kędzior przyjedzie to byśmy siedzieli cicho ze Stasiem

i udawalibyśmy ze nas nie ma :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Dzięki Żłoby za życzenia :decayed:

Basia, Artur, GRATULACJE :kox:

Ps. jak byśmy wiedzieli że Kędzior jest u Was to byśmy wpadli, bo zabalowaliśmy na kato :decayed:

jak byśmy wiedzieli że Kędzior przyjedzie to byśmy siedzieli cicho ze Stasiem

i udawalibyśmy ze nas nie ma :polew: :polew:

aha :polew:

a był taki plan, dzwonimy do Stasia :decayed:

szkoda noo szkoda, nieźle byśmy się napili :naughty:

Opublikowano

:hi:

Dzięki Żłoby za życzenia :decayed:

Basia, Artur, GRATULACJE :kox:

Ps. jak byśmy wiedzieli że Kędzior jest u Was to byśmy wpadli, bo zabalowaliśmy na kato :decayed:

jak byśmy wiedzieli że Kędzior przyjedzie to byśmy siedzieli cicho ze Stasiem

i udawalibyśmy ze nas nie ma :polew: :polew:

aha :polew:

a był taki plan, dzwonimy do Stasia :decayed:

szkoda noo szkoda, nieźle byśmy się napili :naughty:

ja nie :disgust:

Opublikowano

chłopaki krótka piłka.... ślizgamy się gdzieś??

Opublikowano

chłopaki krótka piłka.... ślizgamy się gdzieś??

ja yhymm :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 13:29_________________________________________________idziemy w miasto :decayed:

Opublikowano

chłopaki krótka piłka.... ślizgamy się gdzieś??

Wszyscy balują albo balowali i nie mają siły. Poza tym każdy parking jest za***any śniegiem, przynajmniej wczoraj tak było :wallbash:
Opublikowano

chłopaki krótka piłka.... ślizgamy się gdzieś??

Wszyscy balują albo balowali i nie mają siły. Poza tym każdy parking jest za***any śniegiem, przynajmniej wczoraj tak było :wallbash:

to chyba dobrze :decayed:

wczoraj upalaliśmy na Arenie, nawet Mironowe 3.0 :kox:

są filmiki, ale nie ma co ich wrzucać do internetu :)

aaa i 4 motion też jeździło :>[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 13:45_________________________________________________Baśka, noo co zrobisz, ale na wiosnę będzie wysyp dzieci

że niby kolejna miejscówka spalona? :/

Opublikowano

zgadzam się z Puckiem śnieg na parkingach to jest dla nas raj :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Dobrze że jest śnieg. Nie wiem jak inne parkingi ale na realu u mnie zrobili takie ścieżki a z reszty usypali takie kupy :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.