Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: dobry
Opublikowano

joł

Opublikowano

joł

:hi::)

Opublikowano

uciekam do wyrka :confused4::hi:

Opublikowano

uciekam do wyrka :confused4::hi:

człowieku, pół życia prześpisz, piwa się lepiej napij! :decayed:

Opublikowano

uciekam do wyrka :confused4::hi:

człowieku, pół życia prześpisz, piwa się lepiej napij! :decayed:

dobrze gadasz Pucek, ja właśnie opierd.alam małego leszka ale bezalkoholowego :embarrassed:

Opublikowano

uciekam do wyrka :confused4::hi:

człowieku, pół życia prześpisz, piwa się lepiej napij! :decayed:

dobrze gadasz Pucek, ja właśnie opierd.alam małego leszka ale bezalkoholowego :embarrassed:

to zaszalałeś :decayed:

:hi:

Opublikowano

uciekam do wyrka :confused4::hi:

człowieku, pół życia prześpisz, piwa się lepiej napij! :decayed:

dobrze gadasz Pucek, ja właśnie opierd.alam małego leszka ale bezalkoholowego :embarrassed:

to zaszalałeś :decayed:

:hi:

tak bardzo przeżyłem to, że jesteś w ciąży, że postanowiłem nie pić razem z Tobą przez ten czas :decayed:

:polew:

Opublikowano

uciekam do wyrka :confused4::hi:

człowieku, pół życia prześpisz, piwa się lepiej napij! :decayed:

dobrze gadasz Pucek, ja właśnie opierd.alam małego leszka ale bezalkoholowego :embarrassed:

to zaszalałeś :decayed:

:hi:

tak bardzo przeżyłem to, że jesteś w ciąży, że postanowiłem nie pić razem z Tobą przez ten czas :decayed:

:polew:

zagraj se lepiej w kancik :decayed:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 19:50_________________________________________________i co z tym Jackasem 3D, idziemy jutro ? :cool1:

Opublikowano

ja odpadam na 99,9% :decayed:

Opublikowano

uciekam do wyrka :confused4::hi:

człowieku, pół życia prześpisz, piwa się lepiej napij! :decayed:

dobrze gadasz Pucek, ja właśnie opierd.alam małego leszka ale bezalkoholowego :embarrassed:

to zaszalałeś :decayed:

:hi:

tak bardzo przeżyłem to, że jesteś w ciąży, że postanowiłem nie pić razem z Tobą przez ten czas :decayed:

:polew:

zagraj se lepiej w kancik :decayed:

:gwizdanie:

i co z tym Jackasem 3D, idziemy jutro ? :cool1:

ja do 20ej pracuję więc chyba nie dam rady no chyba, że jakiś późniejszy seansik? :naughty:
Opublikowano

uciekam do wyrka :confused4::hi:

człowieku, pół życia prześpisz, piwa się lepiej napij! :decayed:

dobrze gadasz Pucek, ja właśnie opierd.alam małego leszka ale bezalkoholowego :embarrassed:

to zaszalałeś :decayed:

:hi:

tak bardzo przeżyłem to, że jesteś w ciąży, że postanowiłem nie pić razem z Tobą przez ten czas :decayed:

:polew:

zagraj se lepiej w kancik :decayed:

:gwizdanie:

i co z tym Jackasem 3D, idziemy jutro ? :cool1:

ja do 20ej pracuję więc chyba nie dam rady no chyba, że jakiś późniejszy seansik? :naughty:

hmm chyba raczej nie... :tongue4:

Opublikowano

Ciebie nikt o zdanie nie pytał. :cool1::decayed::tongue4:

Opublikowano

Ciebie nikt o zdanie nie pytał. :cool1::decayed::tongue4:

ja też pracuje do 20, Keżor coś pisał, że seans jest chyba 21:15

Opublikowano

myślę że na Jackassa lepiej się ustawić w jakiś weekend i poźniej można zrobić jeden wielki melanż oczywiście bezalkoholowy :decayed:

[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 22:44_________________________________________________

człowieku, pół życia prześpisz, piwa się lepiej napij! :decayed:

alkohol to w życiu nie wszystko :cool1:

trzeba się wyspać co by później mieć siłę haratać w pracy

Opublikowano

myślę że na Jackassa lepiej się ustawić w jakiś weekend i poźniej można zrobić jeden wielki melanż oczywiście bezalkoholowy :decayed:

[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 22:44_________________________________________________

człowieku, pół życia prześpisz, piwa się lepiej napij! :decayed:

alkohol to w życiu nie wszystko :cool1:

trzeba się wyspać co by później mieć siłę haratać w pracy

:blink:

Opublikowano

Artur...we wtorek na dzakasa :decayed: ocipiałeś? :polew:

weeekend a nie środek tygodnia :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.