Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: dobry
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

jakie plany na dzisiaj... ;)

Opublikowano

:siema:

jakie plany na dzisiaj... ;)

chyba praca, jeszcze rozważam za i przeciw

Opublikowano

:siema:

jakie plany na dzisiaj... ;)

chyba praca, jeszcze rozważam za i przeciw

niebądz guuuuupi ,nie idz :decayed:

:hi:

Opublikowano

miszka... no teraz cie poznaje...

ale doradze ci ze nie widze zadnych za... :P

Opublikowano

miszka... no teraz cie poznaje...

ale doradze ci ze nie widze zadnych za... :P

za są takie, że w poniedziałek mam jakieś szkolenie a klientów mam już poumawianych na poniedziałek i można by zapodać opcję pracy dziś albo w poniedziałek przekładać wszystkich na wtorek i wtedy meksyk będzie.....więc chyba zejdę do auta i ruszę w trasę :decayed:

Opublikowano

miszka... no teraz cie poznaje...

ale doradze ci ze nie widze zadnych za... :P

za są takie, że w poniedziałek mam jakieś szkolenie a klientów mam już poumawianych na poniedziałek i można by zapodać opcję pracy dziś albo w poniedziałek przekładać wszystkich na wtorek i wtedy meksyk będzie.....więc chyba zejdę do auta i ruszę w trasę :decayed:

miętki :decayed:
Opublikowano

ku***a takiego vira wciągnąłem na FB, że kompa przez 5 godzin doprowadzałem do stanu jako takiego :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

to jest to co mi przesłałeś? dobrze że mój antywir to gówno zablokował :decayed:
Opublikowano

ku***a takiego vira wciągnąłem na FB, że kompa przez 5 godzin doprowadzałem do stanu jako takiego :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

to jest to co mi przesłałeś? dobrze że mój antywir to gówno zablokował :decayed:

mi też wysłałeś, dobrze, że przewidziałem, że to jakieś gówno będzie, bo po ang pisało "Hello" i to mi do ciebie nie pasowało :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
dance5.gif
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

jakoś w ogóle się nie wyspałem :mysli:

Opublikowano

:hi:

jakoś w ogóle się nie wyspałem :mysli:

na śpiocha? :polew:
Opublikowano

ku***a takiego vira wciągnąłem na FB, że kompa przez 5 godzin doprowadzałem do stanu jako takiego :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

to jest to co mi przesłałeś? dobrze że mój antywir to gówno zablokował :decayed:

mi też wysłałeś, dobrze, że przewidziałem, że to jakieś gówno będzie, bo po ang pisało "Hello" i to mi do ciebie nie pasowało :gwizdanie: :gwizdanie:

przecież to takie gejowskie :polew: :polew: :polew:

a wracając do tego vira to też mi go ktoś wysłał na nieświadomce, tylko ze tytuł wiadomości było "cześć zobacz to zdjęcie" :wallbash: :wallbash:

ale już opanowałem powoli, nic nie działało CD-Roma nie widział wcale, wszystko co naciskałem to warning :wallbash:

Opublikowano

no miszka... to widze ze nie pracowales tylko miales co robic w domu... :P

Opublikowano
:hi: Siema zpo południu! Ale qr** zima! :kox::good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.