Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

keRZor to rze znasz jedno sluwko ze slownika to jeszcze nic nie znaczy... :P

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

keRZor to rze znasz jedno sluwko ze slownika to jeszcze nic nie znaczy... :P

pisze się , że i słówko :polew: :polew: :polew: a ja jestem Keżor :decayed::polew: :polew:
Opublikowano

a jo se mogu pisuc jok bedę hcial :D

Opublikowano

Dobry :)

Fajfun, opanuj się :polew:

Opublikowano

akjam jak czemu... ta cala zasrana goraczka swiateczna i cala otoczka mnie juz roz**erdalaja...

poprostu jeszcze nie ma swiat a ja juz nimi zygam i mam dosyc namolnej rodziny...

boszzzzzz, co za maruda :doh1:

Opublikowano

akjam jak czemu... ta cala zasrana goraczka swiateczna i cala otoczka mnie juz roz**erdalaja...

poprostu jeszcze nie ma swiat a ja juz nimi zygam i mam dosyc namolnej rodziny...

boszzzzzz, co za maruda :doh1:

Dawno z krzyża nie spuszczał :decayed:

Opublikowano

:hi:

po robocie i jutro spot :naughty: - no i będę

Opublikowano

:hi:

po robocie i jutro spot :naughty: - no i będę

szkoda :thumbdown:

:polew: :polew: :polew::wink4:

oby juz bylo po tych glupich swietach... :/

jestem tego samego zdania :good:
Opublikowano

:hi:

po robocie i jutro spot :naughty: - no i będę

szkoda :thumbdown:

:polew: :polew: :polew::wink4:

skąd miałem wiedzieć, że ciebie nie będzie :decayed:

Opublikowano

:hi:

po robocie i jutro spot :naughty: - no i będę

szkoda :thumbdown:

:polew: :polew: :polew::wink4:

skąd miałem wiedzieć, że ciebie nie będzie :decayed:

ja będę jak co tydzień :decayed:
Opublikowano

:hi:

po robocie i jutro spot :naughty: - no i będę

szkoda :thumbdown:

:polew: :polew: :polew::wink4:

skąd miałem wiedzieć, że ciebie nie będzie :decayed:

ja będę jak co tydzień :decayed:

no ja też :wink4:
Opublikowano
:hi: Co tu taka cisza :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: Co tu taka cisza :gwizdanie:

:hi:

no właśnie :gwizdanie:

Opublikowano

Słyszałem że jutro jakiś nowy ma przyjechać Filip czy jakoś tak z d*py :gwizdanie: Podobno przywozi kratę browara na wkupienie :naughty::kox:

Opublikowano

ja jutro dojadę później :disgust:

Opublikowano

Słyszałem że jutro jakiś nowy ma przyjechać Filip czy jakoś tak z d*py :gwizdanie: Podobno przywozi kratę browara na wkupienie :naughty::kox:

:ssij::banned: wybierz co wolisz :naughty:

Opublikowano

Słyszałem że jutro jakiś nowy ma przyjechać Filip czy jakoś tak z d*py :gwizdanie: Podobno przywozi kratę browara na wkupienie :naughty::kox:

:ssij::banned: wybierz co wolisz :naughty:

mistrz ciętej riposty :decayed:

Opublikowano

Słyszałem że jutro jakiś nowy ma przyjechać Filip czy jakoś tak z d*py :gwizdanie: Podobno przywozi kratę browara na wkupienie :naughty::kox:

:ssij::banned: wybierz co wolisz :naughty:

Takie propozycje ssania to na Pw :polew: :polew: A bana to sobie wsadź w cztery litery :bicz3:
Opublikowano

siema z wieczora! :hi:

akjam jak czemu... ta cala zasrana goraczka swiateczna i cala otoczka mnie juz roz**erdalaja...

poprostu jeszcze nie ma swiat a ja juz nimi zygam i mam dosyc namolnej rodziny...

To Ty się nie spinaj i powiedz rodzinie, że nie chcesz w tym uczestniczyć i po sprawie. Chyba możesz już dokonywać własnych wyborówu? :cool1::naughty:

akjam jak czemu... ta cala zasrana goraczka swiateczna i cala otoczka mnie juz roz**erdalaja...

poprostu jeszcze nie ma swiat a ja juz nimi zygam i mam dosyc namolnej rodziny...

boszzzzzz, co za maruda :doh1:

Dawno z krzyża nie spuszczał :decayed:

No i może to jest powód? :przebiegly::naughty:
Opublikowano

To Ty się nie spinaj i powiedz rodzinie, że nie chcesz w tym uczestniczyć i po sprawie. Chyba możesz już dokonywać własnych wyborówu? :cool1::naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: wątpie żeby miał coś do gadania :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.