Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Akjam...

dosyć tej pracy :tongue4:

:good:

Ja już się wpisałem na listę :wink4:

I będziesz miał przez cały rok kalendarz otwarty na styczniu...? :wink4:

No a jak inaczej myślałeś :polew: :polew:

to może za 2 zeta sprzedadzą Ci jedną strone :decayed:

I tak mam połowę taniej więc luzik mogę kupić cały :kox:

:naughty:

o w morde jeza... juz weekend ale dalej duzo do zrobienia... u weteryniarza teraz jestem... a potem do marketu... to bedzie koszmar... :(

Trzeba byo do marketu jechać dopiero jutro... :polew:

a u mnie prezenty zrobione jeszcze tylko na zakupy skoczyc i bedzie luzik :naughty:

Ja już wszystko pochytane dzięki ulopowi... :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja niestety nie moglem wziac urlopu i co gorsze na 27 tez nie dostalem... ;(

Opublikowano

a u mnie prezenty zrobione jeszcze tylko na zakupy skoczyc i bedzie luzik :naughty:

jeszcze na zakupy skoczyć :gwizdanie:

no to bedzie chyba [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 16:43_________________________________________________

ja niestety nie moglem wziac urlopu i co gorsze na 27 tez nie dostalem... ;(

nie martw sie damy znac jak bylo :gwizdanie:

Opublikowano

k**wa ale mam klienta masakra :wallbash:

Opublikowano

ja niestety nie moglem wziac urlopu i co gorsze na 27 tez nie dostalem... ;(

nie martw sie damy znac jak bylo :gwizdanie:

:gwizdanie: :naughty:

ku***a ale mam klienta masakra :wallbash:

Życz mu Wesołych Świąt na koniec z szerokim uśmiechem na twarzy... :evil:
Opublikowano

ku***a ale mam klienta masakra :wallbash:

więcej optymizmu :decayed:

Opublikowano

Daj spokój ile można wybierać olej :wallbash:

Opublikowano

ku***a ale mam klienta masakra :wallbash:

więcej optymizmu :decayed:

:decayed:

Daj spokój ile można wybierać olej :wallbash:

No sam widzisz ile można... :naughty:
Opublikowano

No poszedł już ale gość wypytał o cały asortyment jaki mamy a mnie już kurwica brała :thumbdown::decayed:

Opublikowano

No poszedł już ale gość wypytał o cały asortyment jaki mamy a mnie już kurwica brała :thumbdown::decayed:

tajemniczy klient :gwizdanie:

Opublikowano

No poszedł już ale gość wypytał o cały asortyment jaki mamy a mnie już kurwica brała :thumbdown::decayed:

tajemniczy klient :gwizdanie:

Chyba patologiczny klient. Teraz wrócił i dopytuje czy wszystkie oleje są tej samej daty produkcji :polew: :polew:
Opublikowano

chill out :hi:

Opublikowano
  • Autor

No poszedł już ale gość wypytał o cały asortyment jaki mamy a mnie już kurwica brała :thumbdown::decayed:

tajemniczy klient :gwizdanie:

Chyba patologiczny klient. Teraz wrócił i dopytuje czy wszystkie oleje są tej samej daty produkcji :polew: :polew:

wystaw mu FV , a potem go dojedziemy :decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 17:31_________________________________________________znaczy wpadniemy z kolendą :polew:
Opublikowano

No poszedł już ale gość wypytał o cały asortyment jaki mamy a mnie już kurwica brała :thumbdown::decayed:

tajemniczy klient :gwizdanie:

Chyba patologiczny klient. Teraz wrócił i dopytuje czy wszystkie oleje są tej samej daty produkcji :polew: :polew:

wystaw mu FV , a potem go dojedziemy :decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 17:31_________________________________________________znaczy wpadniemy z kolendą :polew:

Wolałbym wpaść z Molędą tą z TVNu :decayed:
Opublikowano

Daj spokój ile można wybierać olej :wallbash:

przecież wiadomo że kujawski jest najlepszy :decayed:

:polew: :polew: :polew:

ooo i łykend, trzeba się będzie zresetować przez te dni,

w dodatku mam jeszcze 2 dni wolnego także jest dobrze :decayed:

Opublikowano

ho ho ho pochwalony :hi:

Opublikowano

ho ho ho pochwalony :hi:

na wieki wieków :decayed: kope lat. co u ciebie?
Opublikowano

ho ho ho pochwalony :hi:

:hi:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 19:59_________________________________________________się przywitał i spierdolił :gwizdanie:

Opublikowano

:polew: niee giełde odwiedziłem ;)

u mnie standart.. praca praca praca.. nie wiedziałem że miesiąc ma tyle godzin :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: niee giełde odwiedziłem ;)

u mnie standart.. praca praca praca.. nie wiedziałem że miesiąc ma tyle godzin :polew: :polew: :polew:

no ze 40godzin to bedzie mial :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.