Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

siamanko jak narty ? ja dziś w robocie byłem :thumbdown: ale jutro jadę na stare mieszkanie po moją dechę więc może uda mi się kiedyś zabrać z wami :notworthy:

no bylo mega za***iście a ty wal po ta dechę i bedziemy jezdzic :kox: :kox:

no i spodnie muszę kupić :yeah:

stasiu mowil ze ma to ci pożyczy :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

siamanko jak narty ? ja dziś w robocie byłem :thumbdown: ale jutro jadę na stare mieszkanie po moją dechę więc może uda mi się kiedyś zabrać z wami :notworthy:

no bylo mega za***iście a ty wal po ta dechę i bedziemy jezdzic :kox: :kox:

no i spodnie muszę kupić :yeah:

stasiu mowil ze ma to ci pożyczy :gwizdanie:

dobry zwyczaj nie pożyczaj jeszcze lepszy nie oddawaj :tongue4: tak czy siak i tak muszę kupić :cool1:

Opublikowano

:hi:

siamanko jak narty ? ja dziś w robocie byłem :thumbdown: ale jutro jadę na stare mieszkanie po moją dechę więc może uda mi się kiedyś zabrać z wami :notworthy:

no bylo mega za***iście a ty wal po ta dechę i bedziemy jezdzic :kox: :kox:

no i spodnie muszę kupić :yeah:

stasiu mowil ze ma to ci pożyczy :gwizdanie:

dobry zwyczaj nie pożyczaj jeszcze lepszy nie oddawaj :tongue4: tak czy siak i tak muszę kupić :cool1:

no to sie pospiesz bo mozesz nie zdarzyc do nastepnego wyjazdu :gwizdanie:

Opublikowano

Kiedy jedziecie jeszcze bo ja mam teraz już wolne to bym się wybrał :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

siamanko jak narty ? ja dziś w robocie byłem :thumbdown: ale jutro jadę na stare mieszkanie po moją dechę więc może uda mi się kiedyś zabrać z wami :notworthy:

no bylo mega za***iście a ty wal po ta dechę i bedziemy jezdzic :kox: :kox:

no i spodnie muszę kupić :yeah:

stasiu mowil ze ma to ci pożyczy :gwizdanie:

dobry zwyczaj nie pożyczaj jeszcze lepszy nie oddawaj :tongue4: tak czy siak i tak muszę kupić :cool1:

no to sie pospiesz bo mozesz nie zdarzyc do nastepnego wyjazdu :gwizdanie:

i tak muszę kupić te spodnie :tongue4: a co do wyjazdu to się zobaczy czy uda mi się pojechać klubowo :cool1:
Opublikowano
:hi: ale wy*j**any :decayed:
Opublikowano

:hi: ale wy*j**any :decayed:

:hi: I ja też! Kąpiel już gotowa... :kox:
Opublikowano

:hi: ale wy*j**any :decayed:

to tyś na nartach jeździł czy co robił... :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: ale wy*j**any :decayed:

:hi: I ja też! Kąpiel już gotowa... :kox:

znaleziona ramka :evil:?

Opublikowano

:hi:

:>

Opublikowano

cześć :kwasny:

Opublikowano

Ja już w pracy... :naughty:

Opublikowano

Ja już w pracy... :naughty:

no co Ty :blink:

Opublikowano

Ja już w pracy... :naughty:

ty nie byłeś na nartach...? :przebiegly:

Opublikowano

Ja już w pracy... :naughty:

no co Ty :blink:

:kox:

Ja już w pracy... :naughty:

ty nie byłeś na nartach...? :przebiegly:

Nie byłem na nartach... :przebiegly: :gwizdanie:
Opublikowano

Ja już w pracy... :naughty:

no co Ty :blink:

:kox:

Ja już w pracy... :naughty:

ty nie byłeś na nartach...? :przebiegly:

Nie byłem na nartach... :przebiegly: :gwizdanie:

aq to chyba że tak... :decayed: pracusiu... :P

Opublikowano

nie był :polew:

nie był sam :decayed: miał srebrną koleżankę pod kurtką :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.