Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba że tak :naughty:

to POMOGĘ :good:

:good::kox:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 16:21_________________________________________________Jadę zagrać w piłkę na halę i do zoba na spocie. :hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witka, bede na spocie silnik juz suchutki i nie mryga ciśnienie oleju :)

Opublikowano

To git! Ramka w bagażniku. Ja będę chwilę po 19ej... :hi:

Opublikowano

kuźwa co za pech - wyświetlacz mi się zepsuł :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

kuźwa co za pech - wyświetlacz mi się zepsuł :wallbash: :wallbash: :wallbash:

w czym ? jaki ?

Opublikowano

kuźwa co za pech - wyświetlacz mi się zepsuł :wallbash: :wallbash: :wallbash:

w czym ? jaki ?

ten od klimatornika od dmuchawy :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

ratują Cie rysuneczki na przyciskach a jak chcesz temp ustawic napierdalaj w góre aż do HI a potem co pół stopnia w dół

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

juz nie pale

Opublikowano

Jak myślice warto kupić kołpaki ori takie jak ma keżor za 60zł :gwizdanie:

Opublikowano

ratują Cie rysuneczki na przyciskach a jak chcesz temp ustawic napierdalaj w góre aż do HI a potem co pół stopnia w dół

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

juz nie pale

ten od dmuchawy a nie temp. :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 17:08_________________________________________________

Jak myślice warto kupić kołpaki ori takie jak ma keżor za 60zł :gwizdanie:

za 60 zl tak - tylko po co ci kołpaki :cool1:
Opublikowano

Jak myślice warto kupić kołpaki ori takie jak ma keżor za 60zł :gwizdanie:

moim zdaniem tak... sam bym chętnie przytulił i na czarno prysnął zostawiając tylko OOOO

Opublikowano

kuźwa co za pech - wyświetlacz mi się zepsuł :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Może diody poszły. Mój kolega po kupnie auta miał problemy z klimatronikiem ale nie pamiętam co tam mu poszło :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 17:09_________________________________________________

Jak myślice warto kupić kołpaki ori takie jak ma keżor za 60zł :gwizdanie:

moim zdaniem tak... sam bym chętnie przytulił i na czarno prysnął zostawiając tylko OOOO

Nie no na czarno to po co mi kołpak :decayed:
Opublikowano

Jak myślice warto kupić kołpaki ori takie jak ma keżor za 60zł :gwizdanie:

warto...

kołpaki z audi są rarytasem na giełdzie musiałbyś zabulić z 240zł za używane... :tongue4:

Opublikowano

kuźwa co za pech - wyświetlacz mi się zepsuł :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Może diody poszły. Mój kolega po kupnie auta miał problemy z klimatronikiem ale nie pamiętam co tam mu poszło :gwizdanie:

u mnie tak "ikonka" dmuchawy się tak jakby rozlała... reszta wszystko działa..
Opublikowano

kuźwa co za pech - wyświetlacz mi się zepsuł :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Może diody poszły. Mój kolega po kupnie auta miał problemy z klimatronikiem ale nie pamiętam co tam mu poszło :gwizdanie:

u mnie tak "ikonka" dmuchawy się tak jakby rozlała... reszta wszystko działa..

Spróbuje się dowiedzieć co mu poszło :wink4:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 17:15_________________________________________________Sprzedam kołpaki ori 16 cali 200zł :polew: :polew:
Opublikowano

Jak myślice warto kupić kołpaki ori takie jak ma keżor za 60zł :gwizdanie:

warto...

kołpaki z audi są rarytasem na giełdzie musiałbyś zabulić z 240zł za używane... :tongue4:

świeżo zaiwanione sąsiadowi...

Opublikowano

kuźwa co za pech - wyświetlacz mi się zepsuł :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Może diody poszły. Mój kolega po kupnie auta miał problemy z klimatronikiem ale nie pamiętam co tam mu poszło :gwizdanie:

u mnie tak "ikonka" dmuchawy się tak jakby rozlała... reszta wszystko działa..

Spróbuje się dowiedzieć co mu poszło :wink4:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 17:15_________________________________________________Sprzedam kołpaki ori 16 cali 200zł :polew: :polew:

nie wiem na co założę ale biorę :kox:

Opublikowano

:hi:

kuźwa co za pech - wyświetlacz mi się zepsuł :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Może diody poszły. Mój kolega po kupnie auta miał problemy z klimatronikiem ale nie pamiętam co tam mu poszło :gwizdanie:

u mnie tak "ikonka" dmuchawy się tak jakby rozlała... reszta wszystko działa..

Zima zaczyna zbierac plony...

Zawsze zaczyna si? od wyswietlacza...

:kox:

witka, bede na spocie silnik juz suchutki i nie mryga ci?nienie oleju :)

Dzi? bedziecie marznac bezemnie :rolleyes:

Opublikowano

niedałem rady dzisiaj dojechać :confused4:

Opublikowano

tak jak ja tez sobie niestety odpuscilem pozno z kina do domu dotarlem zonke na narnie zabralem :wink4:

Opublikowano

tak jak ja tez sobie niestety odpuscilem pozno z kina do domu dotarlem zonke na narnie zabralem :wink4:

i jak film? :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.