Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany, ZAKŁADAŁ KTOŚ DO B5 TEMPOMAT ? :mysli:

Na c**j Ci tempomat :polew::decayed:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 13:02_________________________________________________

a ty jak tam bulczas dzwoniles do tego serwisu?

Owszem nie :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, ZAKŁADAŁ KTOŚ DO B5 TEMPOMAT ? :mysli:

Na ch***j Ci tempomat :polew::decayed:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 13:02_________________________________________________

a ty jak tam bulczas dzwoniles do tego serwisu?

Owszem nie :decayed:

żeby Ci pomachać nogami i podłubać przy tym w nosie jak Cię będę mijał na trasie :tongue4:

Opublikowano

Pany, ZAKŁADAŁ KTOŚ DO B5 TEMPOMAT ? :mysli:

Na ch***j Ci tempomat :polew::decayed:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 13:02_________________________________________________

a ty jak tam bulczas dzwoniles do tego serwisu?

Owszem nie :decayed:

żeby Ci pomachać nogami i podłubać przy tym w nosie jak Cię będę mijał na trasie :tongue4:

Tempomat nie służy chyba do wyprzedzania :gwizdanie:
Opublikowano

Pany, ZAKŁADAŁ KTOŚ DO B5 TEMPOMAT ? :mysli:

Na ch***j Ci tempomat :polew::decayed:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 13:02_________________________________________________

a ty jak tam bulczas dzwoniles do tego serwisu?

Owszem nie :decayed:

żeby Ci pomachać nogami i podłubać przy tym w nosie jak Cię będę mijał na trasie :tongue4:

Tempomat nie służy chyba do wyprzedzania :gwizdanie:

owszem nie, dla wygody...

Opublikowano

Tempomat to urządzenie które wymyslono w karajach w których sa proste drogi ( Australia i USA ) przez kilka tyś kilometrów. W Europie można się bez niego obejść, po co montować coś co i tak się w końcu zepsuje a korzyść z niego żadna ?

Opublikowano

Cześć :tongue4:

Stasiu, tempomat do diesla to chwila roboty, na forum znajdziesz fajny opis

Bulczas, a mówiłem że sałatki są lepsze w KFC :naughty:

no i jak dzisiaj zacznę widzieć na lewe oko robię sobie spontana i jadę jutro do wisły :naughty:

Opublikowano

wodzuniu twa wypowiedz bardzo mi sie podobala... :D

a gdzie jedziesz apeuszu...? :]

Opublikowano

Tempomat to urządzenie które wymyslono w karajach w których sa proste drogi ( Australia i USA ) przez kilka tyś kilometrów. W Europie można się bez niego obejść, po co montować coś co i tak się w końcu zepsuje a korzyść z niego żadna ?

:blink:

i tak mnie nie zniechęcisz :decayed:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 15:25_________________________________________________

Cześć :tongue4:

Stasiu, tempomat do diesla to chwila roboty, na forum znajdziesz fajny opis

Bulczas, a mówiłem że sałatki są lepsze w KFC :naughty:

no i jak dzisiaj zacznę widzieć na lewe oko robię sobie spontana i jadę jutro do wisły :naughty:

wiem, czytałem

po prostu szukam jakiegoś "murzyna" :polew:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 15:25_________________________________________________Pucek, coś dla Ciebie :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177214.0

Opublikowano

wiem Stasiu, jedyny problem to opony :wallbash:

dobre 19stki to minimum 3 kafle

odnośnie murzyna :polew: zapytaj Tolka, on lubi takie zabawy przy aucie :)

Opublikowano

wiem Stasiu, jedyny problem to opony :wallbash:

dobre 19stki to minimum 3 kafle

odnośnie murzyna :polew: zapytaj Tolka, on lubi takie zabawy przy aucie :)

chyba sam to ogarnę :ad:

Opublikowano

z tego co wiem to zakładasz odpowiednią manetkę i CHYBA przestawiasz coś vagiem

opanujesz to :wink4:

Opublikowano

z tego co wiem to zakładasz odpowiednią manetkę i CHYBA przestawiasz coś vagiem

opanujesz to :wink4:

trzeba jeszcze wiązke podpiąć, ale ją, też już posiadam :decayed:

Opublikowano

Tempomat to urządzenie które wymyslono w karajach w których sa proste drogi ( Australia i USA ) przez kilka tyś kilometrów. W Europie można się bez niego obejść, po co montować coś co i tak się w końcu zepsuje a korzyść z niego żadna ?

:shocked:

Ja mam i korzystam bardzo często nawet na Polskich drogach... :cool1:

wiem Stasiu, jedyny problem to opony :wallbash:

dobre 19stki to minimum 3 kafle

odnośnie murzyna :polew: zapytaj Tolka, on lubi takie zabawy przy aucie :)

chyba sam to ogarnę :ad:

Stan ja zakładałem/montowałem tempomat. To kwestia założenia manetki i kodowania (to zrobił mi siemian bo nie miałem jeszcze wtedy VAGa). :good:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 15:37_________________________________________________Stan pomóż koledze. :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177760.0;topicseen

Opublikowano

Ja jeszcze jutro pójdę na dzień albo nocka i dopiero w przyszłym tygodniu... :gwizdanie:

Pucek! Może byśmy ogarnęli te moje lapmy? :naughty: Wiesz co i jak to może byśmy to jakoś zrobili? :mysli:

Opublikowano

Nie chce ktoś moich lamp przednich :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

tempomat za***ista sprawa :) jak pożyczam auto od taty to odrazu jak przekrocze 40kph włączam i sie delektuje jazdą bez nóg :decayed::kox:

Opublikowano

:hi: fajrant, jeszcze jutro no i trochę w sylwka :mysli:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 17:34_________________________________________________http://www.wadadadaa.com/fun/pushing-a-pair-of-jeans-to-the-absolute-limits/

ale za***ista dupeczka masakra :kox: :kox: :slina:

Opublikowano

tempomat za***ista sprawa :) jak pożyczam auto od taty to odrazu jak przekrocze 40kph włączam i sie delektuje jazdą bez nóg :decayed::kox:

do tego w skrzynia w automacie i jadąc autem w jednej ręce piwko a w drugiej fajka

cze :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.