Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja na bank jade na zlota :decayed: nie będe teraz 3 miechy jeździć autem to sie nie zepsuje i pojade swoim :polew: :polew:

Seski , kedy ja Ci obiecywałem koszulke na święta ? ale jak chcesz to moge Ci jedną dać :) i to z kołnierzykiem :P clubową :naughty: :naughty:

:naughty:

30122010664.jpg

jak wam sie podoba ? :naughty: pierwszy etap :)

Recaro miażdży! :kox::wink4::decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

skoro nie chcecie to sie nie bede narzucal... :(

to nara :tongue4::polew: :polew:

:polew: :polew: :decayed:

Stasiu, wstawaj leniuszku !!!! :brawo:

:kox: :kox:

Diman jak dieta? :cool1:

pomalu sie przyzwyczajam, nie moge od razu w taka radykalna wpasc bo szoku dostane wiec od nowego roku idzie na maxa :kox: :kox:

Opublikowano

skoro nie chcecie to sie nie bede narzucal... :(

to nara :tongue4::polew: :polew:

:polew: :polew: :decayed:

Stasiu, wstawaj leniuszku !!!! :brawo:

:kox: :kox:

Diman jak dieta? :cool1:

pomalu sie przyzwyczajam, nie moge od razu w taka radykalna wpasc bo szoku dostane wiec od nowego roku idzie na maxa :kox: :kox:

No nie, bo mógłbyś się przekręcić! :kox:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

skoro nie chcecie to sie nie bede narzucal... :(

to nara :tongue4::polew: :polew:

:polew: :polew: :decayed:

Stasiu, wstawaj leniuszku !!!! :brawo:

:kox: :kox:

Diman jak dieta? :cool1:

pomalu sie przyzwyczajam, nie moge od razu w taka radykalna wpasc bo szoku dostane wiec od nowego roku idzie na maxa :kox: :kox:

No nie, bo mógłbyś się przekręcić! :kox:

noooo :evil:

Opublikowano

Stasiu, wstawaj leniuszku !!!! :brawo:

Wy beze mnie, to jak pijane dzieci we mgle :tongue4:

Opublikowano

:hi:

:pociesz:

usłyszałeś mnie :decayed:

Opublikowano

ja na bank jade na zlota :decayed: nie będe teraz 3 miechy jeździć autem to sie nie zepsuje i pojade swoim :polew: :polew:

Seski , kedy ja Ci obiecywałem koszulke na święta ? ale jak chcesz to moge Ci jedną dać :) i to z kołnierzykiem :P clubową :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 11:58_________________________________________________30122010664.jpg

jak wam sie podoba ? :naughty: pierwszy etap :)

a jakby zrobić jeszcze większe reflektory :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 12:09_________________________________________________

Przyznać się który wkładał barbie kena :decayed: Kędziora to nie pytam bo on na pewno :polew:

nie miałem lalek, ja od dziecka z piwem w rączce zapierdalałem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja na bank jade na zlota :decayed: nie będe teraz 3 miechy jeździć autem to sie nie zepsuje i pojade swoim :polew: :polew:

Seski , kedy ja Ci obiecywałem koszulke na święta ? ale jak chcesz to moge Ci jedną dać :) i to z kołnierzykiem :P clubową :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 11:58_________________________________________________30122010664.jpg

jak wam sie podoba ? :naughty: pierwszy etap :)

a jakby zrobić jeszcze większe reflektory :naughty:

planuje narysować ori A1 :P ale jak chcesz to potem narysuje Tobie jedną z większymi :decayed:
Opublikowano

ja na bank jade na zlota :decayed: nie będe teraz 3 miechy jeździć autem to sie nie zepsuje i pojade swoim :polew: :polew:

Seski , kedy ja Ci obiecywałem koszulke na święta ? ale jak chcesz to moge Ci jedną dać :) i to z kołnierzykiem :P clubową :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 11:58_________________________________________________30122010664.jpg

jak wam sie podoba ? :naughty: pierwszy etap :)

a jakby zrobić jeszcze większe reflektory :naughty:

planuje narysować ori A1 :P ale jak chcesz to potem narysuje Tobie jedną z większymi :decayed:

:good:

Opublikowano

ja na bank jade na zlota :decayed: nie będe teraz 3 miechy jeździć autem to sie nie zepsuje i pojade swoim :polew: :polew:

Seski , kedy ja Ci obiecywałem koszulke na święta ? ale jak chcesz to moge Ci jedną dać :) i to z kołnierzykiem :P clubową :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 11:58_________________________________________________30122010664.jpg

jak wam sie podoba ? :naughty: pierwszy etap :)

a jakby zrobić jeszcze większe reflektory :naughty:

planuje narysować ori A1 :P ale jak chcesz to potem narysuje Tobie jedną z większymi :decayed:

:kox:
Opublikowano
  • Autor

ide do garażu podłubać troche przy aucie :decayed: wieczorem dokończę ałdi :naughty:

Opublikowano

ide do garażu podłubać troche przy aucie :decayed: wieczorem dokończę ałdi :naughty:

Keżor! Ty masz ogrzewany garaż! Może u Ciebie bym zrobił te moje lampy? :embarrassed: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

ide do garażu podłubać troche przy aucie :decayed: wieczorem dokończę ałdi :naughty:

Keżor! Ty masz ogrzewany garaż! Może u Ciebie bym zrobił te moje lampy? :embarrassed: :gwizdanie:

jak masz czas i chęci to wpadaj , ja jestem dziś w garażu , drugie miejsce jest wolne :wink4: trafić trafisz , to jak co to kom :wink4:
Opublikowano

Ja wróciłem z garażu. Lampa założona, błotnik wyklepany trochę i jest git :kox:

Opublikowano

ide do garażu podłubać troche przy aucie :decayed: wieczorem dokończę ałdi :naughty:

Keżor! Ty masz ogrzewany garaż! Może u Ciebie bym zrobił te moje lampy? :embarrassed: :gwizdanie:

jak masz czas i chęci to wpadaj , ja jestem dziś w garażu , drugie miejsce jest wolne :wink4: trafić trafisz , to jak co to kom :wink4:

Jak się szybko ogarnę w domu to dam Ci znać i przybędę. :evil:

Ja wróciłem z garażu. Lampa założona, błotnik wyklepany trochę i jest git :kox:

:good::wink4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi: Co tam słychować?
Opublikowano

:hi:

:hi: Co tam słychować?

napisałem małą recenzję w temacie o wypadach zimowych :decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi: Co tam słychować?

napisałem małą recenzję w temacie o wypadach zimowych :decayed:

No właśnie widziałem. 5go cza się wybrać. :good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.