Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja aż tak nie piję dzisiaj, mam 70km do domu :rolleyes:

Podobno fajfun stawia obiad słyszeliście :naughty:

mnie zastanawia czy jak skończymy sie bawić to pójdzie sie kąpać :kox:

myślę że nie, a dlaczego? a no dlatego że wcześniej Bulczas będzie ćwiczył do opery :polew:

Żebyś Ty nie ćwiczył :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w tym roku mi się nie zdarzyło :naughty:

Opublikowano

Mi powietrze u Keżora zaszkodziło :decayed: Dziś to w ogóle będę siedział spokojnie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

6. Aby Wasze Kobiety, były zawsze przy Was i żeby były dla Was oparciem :sexinbed:

dzięki Stasiu i wzajemnie :)

a co do tego punktu to moja aktualna partnerka jest zawsze ze mną :polew::jerk:

Opublikowano

6. Aby Wasze Kobiety, były zawsze przy Was i żeby były dla Was oparciem :sexinbed:

dzięki Stasiu i wzajemnie :)

a co do tego punktu to moja aktualna partnerka jest zawsze ze mną :polew::jerk:

ręka :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

strzała... :hi:

Opublikowano

strzała... :hi:

no na razie :hi:

:tongue4:

Opublikowano

strzała... :hi:

no na razie :hi:

:tongue4:

jeszcze nie odpływam... :P

chyba że ty tak :D

Opublikowano

strzała... :hi:

no na razie :hi:

:tongue4:

jeszcze nie odpływam... :P

chyba że ty tak :D

przyjąłem pierwszego kontrolnego drinka. wóda+tiger :kox:

Opublikowano

strzała... :hi:

no na razie :hi:

:tongue4:

jeszcze nie odpływam... :P

chyba że ty tak :D

przyjąłem pierwszego kontrolnego drinka. wóda+tiger :kox:

a ja pioerwszego browara właśnie skończyłem... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

strzała... :hi:

no na razie :hi:

:tongue4:

jeszcze nie odpływam... :P

chyba że ty tak :D

ej o kerej mamy być ? tak , żeby przyjść na gotowe :polew:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 17:47_________________________________________________a no i najważniejsze pytanie :P z czego będzie muzyka lecieć ? bo nagrałem CD z MP3 :>[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 17:49_________________________________________________właśnie wyskoczyła :thumbup:
Opublikowano

strzała... :hi:

no na razie :hi:

:tongue4:

jeszcze nie odpływam... :P

chyba że ty tak :D

ej o kerej mamy być ? tak , żeby przyjść na gotowe :polew:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 17:47_________________________________________________a no i najważniejsze pytanie :P z czego będzie muzyka lecieć ? bo nagrałem CD z MP3 :>[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 17:49_________________________________________________właśnie wyskoczyła :thumbup:

możesz przyjechać teraz psa wykąpać :P

i jakoś coś puścimy chyba... :D

nie bój żaby :D

Opublikowano

Ello

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 17:52_________________________________________________Podaję krok taneczny, na wieczór wszyscy się nauczcie :kox:

http://www.joemonster.org/filmy/31406/Nowy_rodzaj_tanca_czy_za_duzo_LSD_

:oklaski: :afro:

Opublikowano

No to się trza powoli przygotować. :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ello

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 17:52_________________________________________________Podaję krok taneczny, na wieczór wszyscy się nauczcie :kox:

http://www.joemonster.org/filmy/31406/Nowy_rodzaj_tanca_czy_za_duzo_LSD_

U mnie w mojej wiosce to ludzie się tak przemieszczają.Nikt tego nie nazywa ,,tańcem'' - komentarz pod filmikiem , rozdupcył mnie :polew: :polew:
Opublikowano

No to się trza powoli przygotować. :kox:

jakie powoli już tylko 5h27min ci zostało :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

No to się trza powoli przygotować. :kox:

jakie powoli już tylko 5h27min ci zostało :gwizdanie:

:kox:

:punish: niesraj ogniem :tongue4:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 18:48_________________________________________________

W nadchodzącym roku życzę Wam:

1. Aby Wasze Kobiety nie spijały Wam alkoholu, co by było więcej dla nas :decayed:

2. Aby turbiny zawsze Wam dobrze pompowały :a4fan:

3. Aby każdego było stać na naprawy w ASO :ad:

4. Przynajmniej tyle samo udanych, wspólnych imprez :drunk:

5. Aby paliwo już nam nie drożało :PB98::ON:

6. Aby Wasze Kobiety, były zawsze przy Was i żeby były dla Was oparciem :sexinbed:

7. Duzej ilości wyskakujacych koni spod maski :piroman:

:) :) :)

podłączam się pod życzenia :wink4: wszystkiego naj :good:
Opublikowano
  • Autor

właśnie znalazłem na swoim dysku 5 folderów z muzyką na łączną ilość muzyki 500 sztuk , z czego większość nigdy nie słyszałem :decayed:

nie wiem czy by tego nie nagrać na drugą płytke :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.