Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

właśnie znalazłem na swoim dysku 5 folderów z muzyką na łączną ilość muzyki 500 sztuk , z czego większość nigdy nie słyszałem :decayed:

nie wiem czy by tego nie nagrać na drugą płytke :gwizdanie:

nie lepiej nie boje się co tam mogą być za pornosy... :P

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

właśnie znalazłem na swoim dysku 5 folderów z muzyką na łączną ilość muzyki 500 sztuk , z czego większość nigdy nie słyszałem :decayed:

nie wiem czy by tego nie nagrać na drugą płytke :gwizdanie:

nie lepiej nie boje się co tam mogą być za pornosy... :P

porno mam kajś indziej :polew: :polew: tu są wałki od discopolo poprzez metal rock rap i techno po elektro :naughty:
Opublikowano

No to się trza powoli przygotować. :kox:

jakie powoli już tylko 5h27min ci zostało :gwizdanie:

:kox:

Wnioskuję, że Ty mając ponad 5 godzin czasu i tak się boisz, że nie zrobisz z siebie chłopca z plakatu. :decayed:

No to się trza powoli przygotować. :kox:

jakie powoli już tylko 5h27min ci zostało :gwizdanie:

:kox:

:punish: niesraj ogniem :tongue4:

:polew: :polew:

W nadchodzącym roku życzę Wam:

1. Aby Wasze Kobiety nie spijały Wam alkoholu, co by było więcej dla nas :decayed:

2. Aby turbiny zawsze Wam dobrze pompowały :a4fan:

3. Aby każdego było stać na naprawy w ASO :ad:

4. Przynajmniej tyle samo udanych, wspólnych imprez :drunk:

5. Aby paliwo już nam nie drożało :PB98::ON:

6. Aby Wasze Kobiety, były zawsze przy Was i żeby były dla Was oparciem :sexinbed:

7. Duzej ilości wyskakujacych koni spod maski :piroman:

:) :) :)

podłączam się pod życzenia :wink4: wszystkiego naj :good:

Ja też życzę wszystkiego Naj!!! :drunk: :drunk:
Opublikowano

sylwester na przemian z Dwójką i na forum :kox: [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 21:22_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

s7y38m74d9c.gif

najlepszego laski ,koksy,panny i gieje :drunk::boobs::sexinbed::drinks::drunk:

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

i Tobie tez :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 23:52_________________________________________________i wszystkim :kox:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 23:52_________________________________________________i woooooooooooogggóóóle

Opublikowano

karva fak :banan3:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 23:53_________________________________________________idę na balkon :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 23:54_________________________________________________demotywatory made by Miszka

pierwszy post w 2011 na katowickich :facepalm:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 00:15_________________________________________________00:17 post http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178225.msg2021400;boardseen#new

:polew: :polew: :tongue4::polew:

Opublikowano

karva fak :banan3:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 23:53_________________________________________________idę na balkon :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 23:54_________________________________________________demotywatory made by Miszka

pierwszy post w 2011 na katowickich :facepalm:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 00:15_________________________________________________00:17 post http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178225.msg2021400;boardseen#new

:polew: :polew: :tongue4::polew:

jak pech to pech :gwizdanie: i tak cały rok :rolleyes:
Opublikowano

karva fak :banan3:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 23:53_________________________________________________idę na balkon :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 23:54_________________________________________________demotywatory made by Miszka

pierwszy post w 2011 na katowickich :facepalm:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 00:15_________________________________________________00:17 post http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178225.msg2021400;boardseen#new

:polew: :polew: :tongue4::polew:

:shocked: :shocked:

P.S. Łooooooosz q***wa!!!! :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

(a chciałem być pierwszy)

o rzesz ty ku*rwa ja pier*oler... :wallbash:

:decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

(a chciałem być pierwszy)

o rzesz ty ku*rwa ja pier*oler... :wallbash:

:decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

pierwszy to ja k**wa byłem już tutaj

karva fak :banan3:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 23:53_________________________________________________idę na balkon :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 23:54_________________________________________________demotywatory made by Miszka

pierwszy post w 2011 na katowickich :facepalm:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 00:15_________________________________________________00:17 post http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178225.msg2021400;boardseen#new

:polew: :polew: :tongue4::polew:

:naughty:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 09:57_________________________________________________jak tam alkony :naughty:
Opublikowano

:gwizdanie:

Pierwszy to ja byłem nad ranem. :tongue4:

Muszę jakoś wstać i lecę na Tradycyjne Noworoczne granie w piłę z kumplami i do knajpy... :kox:

BTW Coś dziwnie się czuję... :mysli:

:decayed:

Opublikowano

:gwizdanie:

Pierwszy to ja byłem nad ranem. :tongue4:

Muszę jakoś wstać i lecę na Tradycyjne Noworoczne granie w piłę z kumplami i do knajpy... :kox:

BTW Coś dziwnie się czuję... :mysli:

:decayed:

synku ja byłem pierwszy w tym roku do c**ja i mnie nie wkurwiaj :szukaj::decayed:

:polew:

Opublikowano

przeciez napisalem ze chciałem... :kox:

ale mi sie nie udało... ;(

to przez tych alkoholików z A4 klubu :decayed:

ale będzie dobrze... :P próbujemy dojść do stanu użytkowania... dajcie nam jeszcze jakies 4h :P

Opublikowano

przeciez napisalem ze chciałem... :kox:

ale mi sie nie udało... ;(

to przez tych alkoholików z A4 klubu :decayed:

ale będzie dobrze... :P próbujemy dojść do stanu użytkowania... dajcie nam jeszcze jakies 4h :P

i zapodacie total klina :kox:

Opublikowano

dzeń do :bry: ludziska

wszystkiego NAJ w Nowym Roku :drunk:

Opublikowano

dzeń do :bry: ludziska

wszystkiego NAJ w Nowym Roku :drunk:

najlepszego :wink4:

Opublikowano

:hi:

Wczoraj tyle wypiłem, a dzisiaj i tak pić mi się chce :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.