Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja dzisiaj zaszalałem :gwizdanie:

piję browara :decayed:

ja nie miałem odwagi otworzyć butelki :decayed:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 23:28_________________________________________________też zdupiam już ta godzina :shocked:

narka do jutra :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witka, co tam Katowice, wszyscy śpią :naughty: :naughty:

ja wlasnie do domku wróciłem, spadam spac pozdro

Opublikowano

:hi: w poniedziałek

czas do roboty :sick3:

Opublikowano
:bry: w pierwszy roboczy dzien tego roku... :/
Opublikowano

:hi:

na szczęście tylko trzy dni :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

żyjesz chopie ? :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !!!

Opublikowano

:hi:

wszystkiego naj w Nowym Roku

ja jeszcze niestety się byczę do końca tygodnia :naughty::decayed:

Opublikowano

Najlepszego, najlepszego... :good:

Chwila przerwy w pracy, Czas obejrzeć skoki... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:siema: [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 15:05_________________________________________________buahahaha , wchodze teraz na FB , a tam k**wa , życzenia noworoczne , które wrzuciłem przez komórke po północy w sylwestra , buahahaha :polew: :polew: ale jak ja to zrobiłem ? :blink:
Opublikowano

:siema: [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 15:05_________________________________________________buahahaha , wchodze teraz na FB , a tam ku***a , życzenia noworoczne , które wrzuciłem przez komórke po północy w sylwestra , buahahaha :polew: :polew: ale jak ja to zrobiłem ? :blink:

to nie ty to twój duch musiał zrobić... :kox:

Opublikowano
  • Autor

:siema: [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 15:05_________________________________________________buahahaha , wchodze teraz na FB , a tam ku***a , życzenia noworoczne , które wrzuciłem przez komórke po północy w sylwestra , buahahaha :polew: :polew: ale jak ja to zrobiłem ? :blink:

to nie ty to twój duch musiał zrobić... :kox:

nie ma innej opcji :decayed:
Opublikowano

:siema: [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 15:05_________________________________________________buahahaha , wchodze teraz na FB , a tam ku***a , życzenia noworoczne , które wrzuciłem przez komórke po północy w sylwestra , buahahaha :polew: :polew: ale jak ja to zrobiłem ? :blink:

to nie ty to twój duch musiał zrobić... :kox:

nie ma innej opcji :decayed:

ciekawe co jeszcze zrobił... :rolleyes:

a jak tam nauka w niedziele... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:siema: [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 15:05_________________________________________________buahahaha , wchodze teraz na FB , a tam ku***a , życzenia noworoczne , które wrzuciłem przez komórke po północy w sylwestra , buahahaha :polew: :polew: ale jak ja to zrobiłem ? :blink:

to nie ty to twój duch musiał zrobić... :kox:

nie ma innej opcji :decayed:

ciekawe co jeszcze zrobił... :rolleyes:

a jak tam nauka w niedziele... :gwizdanie:

jak keżor uczy laski to nie ma c**ja we wsi :kox:
Opublikowano

:siema: [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 15:05_________________________________________________buahahaha , wchodze teraz na FB , a tam ku***a , życzenia noworoczne , które wrzuciłem przez komórke po północy w sylwestra , buahahaha :polew: :polew: ale jak ja to zrobiłem ? :blink:

to nie ty to twój duch musiał zrobić... :kox:

nie ma innej opcji :decayed:

ciekawe co jeszcze zrobił... :rolleyes:

a jak tam nauka w niedziele... :gwizdanie:

jak keżor uczy laski to nie ma c**ja we wsi :kox:

czyli nic jej nie nauczyłeś poza biologią... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:siema: [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 15:05_________________________________________________buahahaha , wchodze teraz na FB , a tam ku***a , życzenia noworoczne , które wrzuciłem przez komórke po północy w sylwestra , buahahaha :polew: :polew: ale jak ja to zrobiłem ? :blink:

to nie ty to twój duch musiał zrobić... :kox:

nie ma innej opcji :decayed:

ciekawe co jeszcze zrobił... :rolleyes:

a jak tam nauka w niedziele... :gwizdanie:

jak keżor uczy laski to nie ma c**ja we wsi :kox:

czyli nic jej nie nauczyłeś poza biologią... :gwizdanie:

geometrii sie uczyliśmy :naughty: linie równoległe prostopadłe :) uczyłem ją jak rysować cyrklem i taki tam :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.