Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany korzystał ktoś już z assistance ADAC?? interesuje mnie jak długo sie czeka na lawete :mysli:

Nie korzystałem. Coś sie stało czy pytasz na zapas :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cześć chłopaki, co słychać, ja dopiero do domku wróciłem wykończony...

Opublikowano

przegub odmówił dalszej wspópracy i jutro planuje wziąć lawete z mojego assistance tylko nie wiem czy przyjadąod razu czy tak jak w warcie za 2 dni :blink:

Opublikowano

cześć chłopaki, co słychać, ja dopiero do domku wróciłem wykończony...

a co nas to obchodzi :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano

cześć chłopaki, co słychać, ja dopiero do domku wróciłem wykończony...

a co nas to obchodzi :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::tongue4:

:polew:

yebany :decayed:

Opublikowano

cześć chłopaki, co słychać, ja dopiero do domku wróciłem wykończony...

a co nas to obchodzi :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::tongue4:

:polew:

yebany :decayed:

:gwizdanie:

Opublikowano

cześć chłopaki, co słychać, ja dopiero do domku wróciłem wykończony...

a co nas to obchodzi :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::tongue4:

:polew:

yebany :decayed:

:gwizdanie:

Wejście dimana! :kox::polew:
Opublikowano

cześć chłopaki, co słychać, ja dopiero do domku wróciłem wykończony...

a co nas to obchodzi :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::tongue4:

:polew:

yebany :decayed:

:gwizdanie:

Wejście dimana! :kox::polew:

:cwaniak1:

Opublikowano

cześć chłopaki, co słychać, ja dopiero do domku wróciłem wykończony...

a co nas to obchodzi :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::tongue4:

:polew:

yebany :decayed:

:gwizdanie:

Wejście dimana! :kox::polew:

:cwaniak1:

:wink4:

Dimcio będziesz jutro? :gwizdanie:

Opublikowano

oj Diman widze, że żarty sie trzebie trzymają:P

Opublikowano

oj Diman widze, że żarty sie trzebie trzymają:P

Diman żartowniś. :naughty:
Opublikowano

cześć chłopaki, co słychać, ja dopiero do domku wróciłem wykończony...

a co nas to obchodzi :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::tongue4:

:polew:

yebany :decayed:

:gwizdanie:

Wejście dimana! :kox::polew:

:cwaniak1:

:wink4:

Dimcio będziesz jutro? :gwizdanie:

ano jak tylko wroce w normalnych godzinach z pracy to pewnie ze bede a co masz jakis interesik moze :kox: :kox:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 21:19_________________________________________________

oj Diman widze, że żarty sie trzebie trzymają:P

jak zawsze a co widze ze u ciebie nie jest dobrze dobrze zaczety rok to polowa sukcesu :naughty:

Opublikowano

Dimcio będziesz jutro? :gwizdanie:

ano jak tylko wroce w normalnych godzinach z pracy to pewnie ze bede a co masz jakis interesik moze :kox: :kox

:wink4: Te bixy bym może sprawdził na szybko no chyba, że Pucola dorwę i jakoś je zrobimy. :kox:
Opublikowano

Dimcio będziesz jutro? :gwizdanie:

ano jak tylko wroce w normalnych godzinach z pracy to pewnie ze bede a co masz jakis interesik moze :kox: :kox

:wink4: Te bixy bym może sprawdził na szybko no chyba, że Pucola dorwę i jakoś je zrobimy. :kox:

wez to sie sprawdzi a i podlaczyc na twoich kabelkach to zaden problem mysle ze na parkingu damy rade :kox: :kox:

Opublikowano

Dimcio będziesz jutro? :gwizdanie:

ano jak tylko wroce w normalnych godzinach z pracy to pewnie ze bede a co masz jakis interesik moze :kox: :kox

:wink4: Te bixy bym może sprawdził na szybko no chyba, że Pucola dorwę i jakoś je zrobimy. :kox:

wez to sie sprawdzi a i podlaczyc na twoich kabelkach to zaden problem mysle ze na parkingu damy rade :kox: :kox:

ya yhymm :decayed:

Opublikowano

Dimcio będziesz jutro? :gwizdanie:

ano jak tylko wroce w normalnych godzinach z pracy to pewnie ze bede a co masz jakis interesik moze :kox: :kox

:wink4: Te bixy bym może sprawdził na szybko no chyba, że Pucola dorwę i jakoś je zrobimy. :kox:

wez to sie sprawdzi a i podlaczyc na twoich kabelkach to zaden problem mysle ze na parkingu damy rade :kox: :kox:

:good::kox:

Dimcio będziesz jutro? :gwizdanie:

ano jak tylko wroce w normalnych godzinach z pracy to pewnie ze bede a co masz jakis interesik moze :kox: :kox

:wink4: Te bixy bym może sprawdził na szybko no chyba, że Pucola dorwę i jakoś je zrobimy. :kox:

wez to sie sprawdzi a i podlaczyc na twoich kabelkach to zaden problem mysle ze na parkingu damy rade :kox: :kox:

ya yhymm :decayed:

:decayed: :decayed: :tongue4:
Opublikowano

Dimcio będziesz jutro? :gwizdanie:

ano jak tylko wroce w normalnych godzinach z pracy to pewnie ze bede a co masz jakis interesik moze :kox: :kox

:wink4: Te bixy bym może sprawdził na szybko no chyba, że Pucola dorwę i jakoś je zrobimy. :kox:

wez to sie sprawdzi a i podlaczyc na twoich kabelkach to zaden problem mysle ze na parkingu damy rade :kox: :kox:

ya yhymm :decayed:

zalozymy sie :naughty:

Opublikowano

Dimcio będziesz jutro? :gwizdanie:

ano jak tylko wroce w normalnych godzinach z pracy to pewnie ze bede a co masz jakis interesik moze :kox: :kox

:wink4: Te bixy bym może sprawdził na szybko no chyba, że Pucola dorwę i jakoś je zrobimy. :kox:

wez to sie sprawdzi a i podlaczyc na twoich kabelkach to zaden problem mysle ze na parkingu damy rade :kox: :kox:

ya yhymm :decayed:

zalozymy sie :naughty:

:notworthy::wink4: Ja daje swoje bixy do próby. :gwizdanie:
Opublikowano

Dimcio będziesz jutro? :gwizdanie:

ano jak tylko wroce w normalnych godzinach z pracy to pewnie ze bede a co masz jakis interesik moze :kox: :kox

:wink4: Te bixy bym może sprawdził na szybko no chyba, że Pucola dorwę i jakoś je zrobimy. :kox:

wez to sie sprawdzi a i podlaczyc na twoich kabelkach to zaden problem mysle ze na parkingu damy rade :kox: :kox:

ya yhymm :decayed:

zalozymy sie :naughty:

potrzebujesz mobilizacji :decayed: :beer1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.