Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lovelas nie cwaniakuj :decayed:

romantyk nie lovelas :tongue4:

yo moga stoc na bramce bo jest mozliwosc postawienia browarka za słupkiem :kox:

w razie potrzeby poczestujesz lyczkiem? :naughty:

oczywiscie ze tak przeciez na boisku cza biegac to sie sily traci i cza sie wzmacniac :naughty:

ok gram na obronie :cool1:

dobra postawa bedziesz mial bliżej :wink4::naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lovelas nie cwaniakuj :decayed:

romantyk nie lovelas :tongue4:

yo moga stoc na bramce bo jest mozliwosc postawienia browarka za słupkiem :kox:

w razie potrzeby poczestujesz lyczkiem? :naughty:

oczywiscie ze tak przeciez na boisku cza biegac to sie sily traci i cza sie wzmacniac :naughty:

ok gram na obronie :cool1:

dobra postawa bedziesz mial bliżej :wink4::naughty:

ja będę jak Zizou - biegał jako "wolny elektron" :naughty:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 17:30_________________________________________________TVP2 :decayed:

Opublikowano

TVP2 :decayed:

:good:

dobra postawa bedziesz mial bliżej :wink4::naughty:

:naughty:
Opublikowano
  • Autor
to były czasy jak jeszcze busta fajnie rapował :good:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 17:59_________________________________________________

d-_-b

Opublikowano

to jest miazga jak dla mnie i teledysk tez pierwsza liga :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

to jest miazga jak dla mnie i teledysk tez pierwsza liga :kox::decayed:

no to jeszcze z czasów fajnego busty ;) a był taki wałek co busta siedział na fotelu na polu i tornado napierdalało :) to jak pamiętam było fajne :decayed:
Opublikowano

to jest miazga jak dla mnie i teledysk tez pierwsza liga :kox::decayed:

no to jeszcze z czasów fajnego busty ;) a był taki wałek co busta siedział na fotelu na polu i tornado nap***ało :) to jak pamiętam było fajne :decayed:

mnie sie jakos nie podobal

Opublikowano
  • Autor

to jest miazga jak dla mnie i teledysk tez pierwsza liga :kox::decayed:

no to jeszcze z czasów fajnego busty ;) a był taki wałek co busta siedział na fotelu na polu i tornado nap***ało :) to jak pamiętam było fajne :decayed:

mnie sie jakos nie podobal

10 lat temu zdawało sie lepsze jak to słuchałem :decayed: a potem odkryłem magiczne słowa CLUB REMIX :kox:
Opublikowano

ja też mogę pojechać z wami na meczyk pokopać was po kostkach i piszczelach... :decayed:

Opublikowano

obczajcie teledysk :kox:

Opublikowano

obczajcie teledysk :kox:

oni raczej zawsze spatrzeni byli... :tongue4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 18:28_________________________________________________chcecie prawdziwą muzykę włączcie szybko 4fun TV :decayed:

Opublikowano

:hi:

ello melomani :kox:

Opublikowano

No i wróciłem! qr** komedia Pazury jest spoko! Dobre teksty jak to w polskich filmach... :kox:

"Wygrałeś talon! Na k**we i balon!!!!" :polew: :polew: :polew:

Co do meczyku to widzę, że jest tu kilku ludzisków co by pokopali. Kędzior i Pucek też się załapiecie... :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

No i wróciłem! q***wa komedia Pazury jest spoko! Dobre teksty jak to w polskich filmach... :kox:

"Wygrałeś talon! Na k**we i balon!!!!" :polew: :polew: :polew:

Co do meczyku to widzę, że jest tu kilku ludzisków co by pokopali. Kędzior i Pucek też się załapiecie... :wink4: :gwizdanie:

to trzeba by było coś pomyśleć ( na dworze lub sala) :naughty:

Opublikowano

Co do meczyku to widzę, że jest tu kilku ludzisków co by pokopali. Kędzior i Pucek też się załapiecie... :wink4: :gwizdanie:

ok no to zabieram własny prywatny kilof :kox:
Opublikowano

No i wróciłem! q***wa komedia Pazury jest spoko! Dobre teksty jak to w polskich filmach... :kox:

"Wygrałeś talon! Na k**we i balon!!!!" :polew: :polew: :polew:

Co do meczyku to widzę, że jest tu kilku ludzisków co by pokopali. Kędzior i Pucek też się załapiecie... :wink4: :gwizdanie:

to trzeba by było coś pomyśleć ( na dworze lub sala) :naughty:

stary sala to max gdzie sie pokarze przy takich temperaturach :cool1:

Opublikowano

No i wróciłem! q***wa komedia Pazury jest spoko! Dobre teksty jak to w polskich filmach... :kox:

"Wygrałeś talon! Na k**we i balon!!!!" :polew: :polew: :polew:

Co do meczyku to widzę, że jest tu kilku ludzisków co by pokopali. Kędzior i Pucek też się załapiecie... :wink4: :gwizdanie:

to trzeba by było coś pomyśleć ( na dworze lub sala) :naughty:

stary sala to max gdzie sie pokarze przy takich temperaturach :cool1:

musi być dobrze ogrzewana :>
Opublikowano

No i wróciłem! q***wa komedia Pazury jest spoko! Dobre teksty jak to w polskich filmach... :kox:

"Wygrałeś talon! Na k**we i balon!!!!" :polew: :polew: :polew:

Co do meczyku to widzę, że jest tu kilku ludzisków co by pokopali. Kędzior i Pucek też się załapiecie... :wink4: :gwizdanie:

to trzeba by było coś pomyśleć ( na dworze lub sala) :naughty:

stary sala to max gdzie sie pokarze przy takich temperaturach :cool1:

musi być dobrze ogrzewana :>

no 19 stopni minimum :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.