Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

byłem na weekendzie...

dojebane teksty... :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

byłem na weekendzie...

dojebane teksty... :decayed:

:hi: no jesteś kolejną osobą która chwali, jutro chyba zapodam sobie seansik z moją :wink4:

a tymczasem TVP2 Ali G indahouse :kox:

Opublikowano

:siema:

byłem na weekendzie...

dojebane teksty... :decayed:

:hi: no jesteś kolejną osobą która chwali, jutro chyba zapodam sobie seansik z moją :wink4:

a tymczasem TVP2 Ali G indahouse :kox:

ja też byłem nawet ujdzie ale do "chłopaków" trochę mu daleko... na pewno najlepsza polska komedia od pewnego czasu :cool1:
Opublikowano

:siema:

byłem na weekendzie...

dojebane teksty... :decayed:

:hi: no jesteś kolejną osobą która chwali, jutro chyba zapodam sobie seansik z moją :wink4:

a tymczasem TVP2 Ali G indahouse :kox:

si si senior

łi łocz the sejm :kox:

:siema:

byłem na weekendzie...

dojebane teksty... :decayed:

:hi: no jesteś kolejną osobą która chwali, jutro chyba zapodam sobie seansik z moją :wink4:

a tymczasem TVP2 Ali G indahouse :kox:

ja też byłem nawet ujdzie ale do "chłopaków" trochę mu daleko... na pewno najlepsza polska komedia od pewnego czasu :cool1:

no od dłuższego czasu naprawdę najlepsza komedia polska jaką widziałem... :decayed:

Opublikowano

czy jest tu ktoś prócz mnie kto tego filmu nie widział :blink:

Opublikowano

czy jest tu ktoś prócz mnie kto tego filmu nie widział :blink:

Nie to forum!!!! Wygrałeś talon! Na k**we i balon!!! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi: dobry

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::cool1:
Opublikowano

:hi:

zboki

i normalni

:polew:

Opublikowano

:hi:

Miszka też się dziś wybieram na ten film :naughty:

Opublikowano

pany robimy jakąś bibę czy nie :cool1:

Opublikowano

pany robimy jakąś bibę czy nie :cool1:

Jak znajdziesz jelenia z chatą :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

pany robimy jakąś bibę czy nie :cool1:

Jak znajdziesz jelenia z chatą :gwizdanie: :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

pany robimy jakąś bibę czy nie :cool1:

Jak znajdziesz jelenia z chatą :gwizdanie: :naughty:

myślałem raczej o wyjściu na miasto

Opublikowano

pany robimy jakąś bibę czy nie :cool1:

Jak znajdziesz jelenia z chatą :gwizdanie: :naughty:

myślałem raczej o wyjściu na miasto

Tak na sucho :shocked:
Opublikowano

pany robimy jakąś bibę czy nie :cool1:

Jak znajdziesz jelenia z chatą :gwizdanie: :naughty:

myślałem raczej o wyjściu na miasto

Tak na sucho :shocked:

na mieście też alko leją :naughty: no w sumie lepiej gdzieś na chacie byłoby opierdolić po 0,5 na ryja i na miasto ale na mieście też można dowalić,,,,a jak tam nasi rezacze dzisiejsi ?

Opublikowano

pany robimy jakąś bibę czy nie :cool1:

Jak znajdziesz jelenia z chatą :gwizdanie: :naughty:

myślałem raczej o wyjściu na miasto

Tak na sucho :shocked:

na mieście też alko leją :naughty: no w sumie lepiej gdzieś na chacie byłoby opierdolić po 0,5 na ryja i na miasto ale na mieście też można dowalić,,,,a jak tam nasi rezacze dzisiejsi ?

Właśnie nie wiem czy rezają czy nie :gwizdanie:
Opublikowano

pany robimy jakąś bibę czy nie :cool1:

Jak znajdziesz jelenia z chatą :gwizdanie: :naughty:

myślałem raczej o wyjściu na miasto

Tak na sucho :shocked:

na mieście też alko leją :naughty: no w sumie lepiej gdzieś na chacie byłoby opierdolić po 0,5 na ryja i na miasto ale na mieście też można dowalić,,,,a jak tam nasi rezacze dzisiejsi ?

Właśnie nie wiem czy rezają czy nie :gwizdanie:

:no:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.