Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chwila na forum i zjazd rodzinki :przebiegly:

I wódzia... :gwizdanie:

Diman! Może Ty będziesz wiedział? Widziałeś ten zderzak co mam na oku? On nie ma chłodzenia IC tak jak my mamy. Ty Tam coś modziłeś z tymi kratkami. To się da chyba bez problemu wymienić na taką z chłodzeniem jakbym wziął ten zderzak?

bierz go bo za***iście wyglada tylko tak jak pisales musisz wymienic gril na chrom a co do tych kratek to sie nie przejmuj tam sa takie dwie kierownice powietrza jak to jest 3.0 tdi albo 2.0 tdi BRD a jak jest tylko jedna to jest z jednej stony zaslepka a z rugiej ta kierownica powietrza jak cos to mam na lewą strone zaślepke chodz i tak ci sie nie przyda bo tam musisz dorezac twoja kierownice powietrza ale to zaden problem sie zrobi :good:

No tak właśnie mi się wydaje żeby te kratki pochytać. :kox: Więc najprawdopodobniej bedziemy rezać bixy i zderzak. :evil: Nie jestem pewn czy to mój kolor ale chyba innego odcienia nibieskiego w B7 nie było... :mysli:

raczej wszystkie są tak samo niebieskie :gwizdanie:

nie bój żaby się przemaluje :decayed: :decayed:

:naughty: :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:good: Jutro się umówiłem z gościem i jadę go obejrzeć. :kox: Muszę dojechać na giełdę do GLiwic. Którędy najlepiej jechać? :mysli:

autobana :gwizdanie:

Opublikowano

ktoś się wybiera do czeko wieczorem :gwizdanie: Miszka chciałeś alko :naughty:

Opublikowano

łooooooooo ale tu wali gejostwem :decayed:

tak w ogóle :hi: :hi: :hi:

przed chwilą znowu byłem w tej hurtowni monopolowej, żeby było łatwiej przeszedłem na "T" z właścicielem :polew:

aż mi było siara tam wchodzić :decayed:

Opublikowano

ja tam wody bym się napił ale nikt przez cały dzień nie gadał o piciu więc zapodałem sobie małego dryneczka :kox:

Opublikowano

Ja do roboty muszę iść. :disgust: I rano prosto na giełdę. Którędy zjechać z bany? qr** na tej giełdzie to nie byłem w ciul długo!

Opublikowano

ja tam wody bym się napił ale nikt przez cały dzień nie gadał o piciu więc zapodałem sobie małego dryneczka :kox:

jak byś napisał - wpadajcie to znaleźli by się ludzie i wyszło by się na miasto, problemem jest nocleg, bo bez noclegu nie ma picia :gwizdanie:

teraz pozamiatane, drin wszedł :kox:

Opublikowano

Ja do roboty muszę iść. :disgust: I rano prosto na giełdę. Którędy zjechać z bany? q***wa na tej giełdzie to nie byłem w ciul długo!

na pszczyńską, węzeł Sośnica[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 18:18_________________________________________________

ja tam wody bym się napił ale nikt przez cały dzień nie gadał o piciu więc zapodałem sobie małego dryneczka :kox:

jak byś napisał - wpadajcie to znaleźli by się ludzie i wyszło by się na miasto, problemem jest nocleg, bo bez noclegu nie ma picia :gwizdanie:

teraz pozamiatane, drin wszedł :kox:

no właśnie chciałem na miasto a nie zamulać na chacie no i bez noclegu bo rano jadę do KRK (jako pasażer ) :wink4:

Opublikowano

Każdy by się napił a nikt nic nie proponuje :thumbdown:

Opublikowano

Każdy by się napił a nikt nic nie proponuje :thumbdown:

dlatego sobie polałem i czekam na moją może to kino zrobimy wieczorem

Opublikowano

Każdy by się napił a nikt nic nie proponuje :thumbdown:

graty klubowicza wklejaj cycki na newbie :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Każdy by się napił a nikt nic nie proponuje :thumbdown:

graty klubowicza wklejaj cycki na newbie :kox: :kox: :kox:

tylko wklej jakieś dobre foty, a nie jakieś poubierane paszczury :polew:

tam mogą a raczej muszą być takie dojebane :kox:

Opublikowano

więcej różowych tu niż ludzi... :wallbash:

Opublikowano

Cycki wklejam po 22 :decayed:

Opublikowano

Cycki wklejam po 22 :decayed:

swoje... :shocked:

Opublikowano

Cycki wklejam po 22 :decayed:

swoje... :shocked:

A chciałbyś zobacz to na PW :polew: :polew:
Opublikowano

Cycki wklejam po 22 :decayed:

swoje... :shocked:

A chciałbyś zobacz to na PW :polew: :polew:

o nie... oślepłem... :zemdlal:

Opublikowano

:hi:

psssyt :>[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 18:57_________________________________________________

Każdy by się napił a nikt nic nie proponuje :thumbdown:

dlatego sobie polałem i czekam na moją może to kino zrobimy wieczorem

chyba Swoją "zrobisz" w kinie :naughty:

Opublikowano

:hi:

psssyt :>[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 18:57_________________________________________________

Każdy by się napił a nikt nic nie proponuje :thumbdown:

dlatego sobie polałem i czekam na moją może to kino zrobimy wieczorem

chyba Swoją "zrobisz" w kinie :naughty:

myślisz że po dwóch drinkach da radę... :P

Opublikowano

:hi:

psssyt :>[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 18:57_________________________________________________

Każdy by się napił a nikt nic nie proponuje :thumbdown:

dlatego sobie polałem i czekam na moją może to kino zrobimy wieczorem

chyba Swoją "zrobisz" w kinie :naughty:

myślisz że po dwóch drinkach da radę... :P

jak tak ujowo to walnij trzeciego :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.