Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na to pyrsk, zrezygnowałem z drinów na rzecz 40-tek+tabasco :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na to pyrsk, zrezygnowałem z drinów na rzecz 40-tek+tabasco :kox:

:gwizdanie:
Opublikowano

na to pyrsk, zrezygnowałem z drinów na rzecz 40-tek+tabasco :kox:

miszka możesz źle skończyć... :gwizdanie:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

wystarczy napisać coś o wódzie i zaraz się zlatują :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 19:50_________________________________________________

na to pyrsk, zrezygnowałem z drinów na rzecz 40-tek+tabasco :kox:

miszka możesz źle skończyć... :gwizdanie:

sam nie piję...z bratem bliźniakiem na przeciw mnie :naughty:

Opublikowano

na to pyrsk, zrezygnowałem z drinów na rzecz 40-tek+tabasco :kox:

miszka możesz źle skończyć... :gwizdanie:

O tu mu pewnie chodzi :punish:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

wystarczy napisać coś o wódzie i zaraz się zlatują :polew: :polew: :polew: :polew:

ja przypadkiem przechodziłem :gwizdanie:
Opublikowano

na to pyrsk, zrezygnowałem z drinów na rzecz 40-tek+tabasco :kox:

miszka możesz źle skończyć... :gwizdanie:

O tu mu pewnie chodzi :punish:

nie nie nie delikatnie, no może zahaczę o K.O. :decayed:

na zdrowia [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 19:53_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew:

wystarczy napisać coś o wódzie i zaraz się zlatują :polew: :polew: :polew: :polew:

ja przypadkiem przechodziłem :gwizdanie:

jaaa yhmmm

Opublikowano

czyżby pisał tu ktoś coś o alkoholu :gwizdanie:

Opublikowano

Miszka, no to pyrsk :kox:

Opublikowano

na to pyrsk, zrezygnowałem z drinów na rzecz 40-tek+tabasco :kox:

miszka możesz źle skończyć... :gwizdanie:

O tu mu pewnie chodzi :punish:

ale samemu źle skończyć to tak smutno... :rolleyes:

Opublikowano

Miszka, no to pyrsk :kox:

stan twoje zdrowie :good:

Opublikowano

miszka nie pije miszka ściemnia :tongue4:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 19:56_________________________________________________

na to pyrsk, zrezygnowałem z drinów na rzecz 40-tek+tabasco :kox:

miszka możesz źle skończyć... :gwizdanie:

O tu mu pewnie chodzi :punish:

ale samemu źle skończyć to tak smutno... :rolleyes:

przynajmniej nikt mu kieszeni nie obrobi :decayed:

Opublikowano

czyżby pisał tu ktoś coś o alkoholu :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Tutaj nikt nie pije :gwizdanie:

Opublikowano

słowo klucz - wódka

:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

na to pyrsk, zrezygnowałem z drinów na rzecz 40-tek+tabasco :kox:

miszka możesz źle skończyć... :gwizdanie:

O tu mu pewnie chodzi :punish:

ale samemu źle skończyć to tak smutno... :rolleyes:

moja będzie za ok 1,5h może zdąży przed tym jak przyjebię gwoździa

no moja za jakieś 1,5 h będzie może zdąży przed gwoździem

Opublikowano

Tutaj nikt nie pije :gwizdanie:

tu wszyscy chlają... :decayed:

Opublikowano

Tutaj nikt nie pije :gwizdanie:

no właśnie ty ty różowa świnko postawił byś coś gdzieś :naughty:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

na to pyrsk, zrezygnowałem z drinów na rzecz 40-tek+tabasco :kox:

miszka możesz źle skończyć... :gwizdanie:

O tu mu pewnie chodzi :punish:

ale samemu źle skończyć to tak smutno... :rolleyes:

moja będzie za ok 1,5h może zdąży przed tym jak przyjebię gwoździa

no moja za jakieś 1,5 h będzie może zdąży przed gwoździem

miszka już pisze podwójnie... :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

słowo klucz - wódka

:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

wódka cycki d*py :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.