Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tutaj nikt nie pije :gwizdanie:

no właśnie ty ty różowa świnko postawił byś coś gdzieś :naughty:

:decayed: :decayed:

dobrze gada polać mu :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na to pyrsk, zrezygnowałem z drinów na rzecz 40-tek+tabasco :kox:

miszka możesz źle skończyć... :gwizdanie:

O tu mu pewnie chodzi :punish:

ale samemu źle skończyć to tak smutno... :rolleyes:

moja będzie za ok 1,5h może zdąży przed tym jak przyjebię gwoździa

no moja za jakieś 1,5 h będzie może zdąży przed gwoździem

seski ty już nie pij podwójnie piszesz :decayed:

bedzie wpiernicz jak magda wróci

Opublikowano

Tutaj nikt nie pije :gwizdanie:

no właśnie ty ty różowa świnko postawił byś coś gdzieś :naughty:

:decayed: :decayed:

:gwizdanie:

Opublikowano

na to pyrsk, zrezygnowałem z drinów na rzecz 40-tek+tabasco :kox:

miszka możesz źle skończyć... :gwizdanie:

O tu mu pewnie chodzi :punish:

ale samemu źle skończyć to tak smutno... :rolleyes:

moja będzie za ok 1,5h może zdąży przed tym jak przyjebię gwoździa

no moja za jakieś 1,5 h będzie może zdąży przed gwoździem

miszka już pisze podwójnie... :kox:

:polew: :polew: :polew:

no włąśnie bo mi przycięło neta przed chwilą i nie byłem pewny czy poszło :embarrassed:

Opublikowano

Tutaj nikt nie pije :gwizdanie:

no właśnie ty ty różowa świnko postawił byś coś gdzieś :naughty:

:decayed: :decayed:

dobrze gada polać mu :kox:

Mogę postawić po oranżadzie :naughty:
Opublikowano

na to pyrsk, zrezygnowałem z drinów na rzecz 40-tek+tabasco :kox:

miszka możesz źle skończyć... :gwizdanie:

O tu mu pewnie chodzi :punish:

ale samemu źle skończyć to tak smutno... :rolleyes:

moja będzie za ok 1,5h może zdąży przed tym jak przyjebię gwoździa

no moja za jakieś 1,5 h będzie może zdąży przed gwoździem

seski ty już nie pij podwójnie piszesz :decayed:

bedzie wpiernicz jak magda wróci

oko ty nie pal bo źle widzisz kto pisze... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tutaj nikt nie pije :gwizdanie:

no właśnie ty ty różowa świnko postawił byś coś gdzieś :naughty:

:decayed: :decayed:

:gwizdanie:

Ty Kędzior on nas zaprasza :decayed:
Opublikowano

Tutaj nikt nie pije :gwizdanie:

no właśnie ty ty różowa świnko postawił byś coś gdzieś :naughty:

:decayed: :decayed:

dobrze gada polać mu :kox:

Mogę postawić po oranżadzie :naughty:

co wy on już z nami się nie napije teraz tylko z Fugiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tutaj nikt nie pije :gwizdanie:

no właśnie ty ty różowa świnko postawił byś coś gdzieś :naughty:

:decayed: :decayed:

dobrze gada polać mu :kox:

Mogę postawić po oranżadzie :naughty:

dawno nie zapijałem oranżadą :gwizdanie:

Opublikowano

Tutaj nikt nie pije :gwizdanie:

no właśnie ty ty różowa świnko postawił byś coś gdzieś :naughty:

:decayed: :decayed:

:gwizdanie:

:slina:

Opublikowano

na to pyrsk, zrezygnowałem z drinów na rzecz 40-tek+tabasco :kox:

miszka możesz źle skończyć... :gwizdanie:

O tu mu pewnie chodzi :punish:

ale samemu źle skończyć to tak smutno... :rolleyes:

moja będzie za ok 1,5h może zdąży przed tym jak przyjebię gwoździa

no moja za jakieś 1,5 h będzie może zdąży przed gwoździem

seski ty już nie pij podwójnie piszesz :decayed:

bedzie wpiernicz jak magda wróci

oko ty nie pal bo źle widzisz kto pisze... :polew: :polew: :polew:

f*ck a myślałem że nikt się nie połapie :>

Opublikowano

na to pyrsk, zrezygnowałem z drinów na rzecz 40-tek+tabasco :kox:

miszka możesz źle skończyć... :gwizdanie:

O tu mu pewnie chodzi :punish:

ale samemu źle skończyć to tak smutno... :rolleyes:

moja będzie za ok 1,5h może zdąży przed tym jak przyjebię gwoździa

no moja za jakieś 1,5 h będzie może zdąży przed gwoździem

seski ty już nie pij podwójnie piszesz :decayed:

bedzie wpiernicz jak magda wróci

oko ty nie pal bo źle widzisz kto pisze... :polew: :polew: :polew:

f*ck a myślałem że nikt się nie połapie :>

:rolleyes:

Opublikowano
pornodemotywator.jpg
Opublikowano

pornodemotywator.jpg

:decayed: :decayed:

Opublikowano

pornodemotywator.jpg

:decayed: :decayed:

pokażesz mi we wtorek twojego kciuka ? :naughty:

:decayed:

Opublikowano

Tutaj nikt nie pije :gwizdanie:

no właśnie ty ty różowa świnko postawił byś coś gdzieś :naughty:

:decayed: :decayed:

:gwizdanie:

Ty Kędzior on nas zaprasza :decayed:

ta ale drzwi otworzyć niechce :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie pasują ni te b7 w pasku koło logo A4 klubu :no:

gdzie stara rozkładówka :mysli:

Opublikowano

no to spacerek... :wink4:

Opublikowano

pornodemotywator.jpg

:decayed: :decayed:

pokażesz mi we wtorek twojego kciuka ? :naughty:

:decayed:

mniej więcej taki :good:

:polew:

Opublikowano

nie pasują ni te b7 w pasku koło logo A4 klubu :no:

gdzie stara rozkładówka :mysli:

moim zdaniem teraz jest lepi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.