Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

6b001db56548b00d.jpg

ac51268df80253dd.jpg

e834c4a583707475.jpg

OKO , to jest najlepszy kompromis między 4300 a 30000 :decayed:

jakieś takie niebieskie :rolleyes:

stawiasz flache

flache na łeb a nie jedna dla wszsytkich :good:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

stare dobre czasy... :decayed:

3500 :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

6b001db56548b00d.jpg

ac51268df80253dd.jpg

e834c4a583707475.jpg

OKO , to jest najlepszy kompromis między 4300 a 30000 :decayed:

jakieś takie niebieskie :rolleyes:

stawiasz flache

:facepalm:

Opublikowano

6b001db56548b00d.jpg

ac51268df80253dd.jpg

e834c4a583707475.jpg

OKO , to jest najlepszy kompromis między 4300 a 30000 :decayed:

jakieś takie niebieskie :rolleyes:

stawiasz flache

:facepalm:

:evil:

Opublikowano
  • Autor

nie no każdy nierze jak chce ale ci co biorą powyżej 8000K to CIULE... :gwizdanie:



ja bym Ci powiedział , kto jest Ciulem , ale musiałbym Cie przeprosić :polew: :polew:
Opublikowano

6b001db56548b00d.jpg

ac51268df80253dd.jpg

e834c4a583707475.jpg

OKO , to jest najlepszy kompromis między 4300 a 30000 :decayed:

jakieś takie niebieskie :rolleyes:

stawiasz flache

flache na łeb a nie jedna dla wszsytkich :good:

flacha albo lacha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

stare dobre czasy... :decayed:

3500 :kox: :kox: :kox: :kox:

stare dobre czasy to byly wtedy jak cie nieznalismy :tongue4:

:polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

6b001db56548b00d.jpg

ac51268df80253dd.jpg

e834c4a583707475.jpg

OKO , to jest najlepszy kompromis między 4300 a 30000 :decayed:

czyli 6000K

:polew:

nie no każdy nierze jak chce ale ci co biorą powyżej 8000K to CIULE... :gwizdanie:



ups... :wstydliwy:

Opublikowano

nie no każdy nierze jak chce ale ci co biorą powyżej 8000K to CIULE... :gwizdanie:



ja bym Ci powiedział , kto jest Ciulem , ale musiałbym Cie przeprosić :polew: :polew:

buhahahahahahahah znam tekst :decayed:
Opublikowano

nie no każdy nierze jak chce ale ci co biorą powyżej 8000K to CIULE... :gwizdanie:



ja bym Ci powiedział , kto jest Ciulem , ale musiałbym Cie przeprosić :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor
Keżor zaczynał zabawę chyba od 12000K na sonarach :decayed:

w sonarach w zupełności wystarczały mi zwykłe H1 :polew:
Opublikowano

Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

stare dobre czasy... :decayed:

3500 :kox: :kox: :kox: :kox:

stare dobre czasy to byly wtedy jak cie nieznalismy :tongue4:

:polew: :polew: :polew::wink4:

lepiej wtedy było :decayed:
Opublikowano

Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

stare dobre czasy... :decayed:

3500 :kox: :kox: :kox: :kox:

stare dobre czasy to byly wtedy jak cie nieznalismy :tongue4:

:polew: :polew: :polew::wink4:

:polew:

Opublikowano

6b001db56548b00d.jpg

ac51268df80253dd.jpg

e834c4a583707475.jpg

OKO , to jest najlepszy kompromis między 4300 a 30000 :decayed:

jakieś takie niebieskie :rolleyes:

stawiasz flache

flache na łeb a nie jedna dla wszsytkich :good:

flacha albo lacha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

o k**wa :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

stare dobre czasy... :decayed:

3500 :kox: :kox: :kox: :kox:

stare dobre czasy to byly wtedy jak cie nieznalismy :tongue4:

:polew: :polew: :polew::wink4:

nieprawda ostatniej zimy też tak było nawet pod 12 podchodziło... :decayed:

(i mnie wtedy znałeś zdziro...) :decayed:

Opublikowano

6b001db56548b00d.jpg

ac51268df80253dd.jpg

e834c4a583707475.jpg

OKO , to jest najlepszy kompromis między 4300 a 30000 :decayed:

jakieś takie niebieskie :rolleyes:

stawiasz flache

flache na łeb a nie jedna dla wszsytkich :good:

flacha albo lacha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

się pomyśli :decayed:

Opublikowano

chłopaki trzymajcie kciuki, jutro o 9 wizyta u GTO Digitun na naprawie sterownika silnika... ;(

Opublikowano

(i mnie wtedy znałeś zdziro...) :decayed:

to ze przyjezdzales na spoty nieznaczy ze sie znalismy

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::decayed:

Opublikowano

nie no każdy nierze jak chce ale ci co biorą powyżej 8000K to CIULE... :gwizdanie:



ja bym Ci powiedział , kto jest Ciulem , ale musiałbym Cie przeprosić :polew: :polew:

:wstydliwy:

6b001db56548b00d.jpg

ac51268df80253dd.jpg

e834c4a583707475.jpg

OKO , to jest najlepszy kompromis między 4300 a 30000 :decayed:

jakieś takie niebieskie :rolleyes:

stawiasz flache

flache na łeb a nie jedna dla wszsytkich :good:

flacha albo lacha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

może tobie... :gwizdanie:

ja wybieram na bank flache... :kox:

Opublikowano

chłopaki trzymajcie kciuki, jutro o 9 wizyta u GTO Digitun na naprawie sterownika silnika... ;(

:good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.