Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

(i mnie wtedy znałeś zdziro...) :decayed:

to ze przyjezdzales na spoty nieznaczy ze sie znalismy

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::decayed:

no w sumie ja cię do tej pory nie znam... :rolleyes:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 21:09_________________________________________________

chłopaki trzymajcie kciuki, jutro o 9 wizyta u GTO Digitun na naprawie sterownika silnika... ;(

:good:

no i czemu go puściłeś... :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie no każdy nierze jak chce ale ci co biorą powyżej 8000K to CIULE... :gwizdanie:



ja bym Ci powiedział , kto jest Ciulem , ale musiałbym Cie przeprosić :polew: :polew:

buhahahahahahahah znam tekst :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

dobra ja zmykam :hi:

Opublikowano

dobra ja zmykam :hi:

:hi:

Opublikowano

no w sumie ja cię do tej pory nie znam... :rolleyes:

ja sam sie nieznam a co dopiero :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

10 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu

robert. 685

Wilma 554

-makaveli- 308

Arturoo 305

wrclaguna 302

Kimi 285

Cuber 274

Pucek 260

miron78 244

wiesiek3d 244

ja już nie mam pytań... :gwizdanie:

Opublikowano

10 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu

robert. 685

Wilma 554

-makaveli- 308

Arturoo 305

wrclaguna 302

Kimi 285

Cuber 274

Pucek 260

miron78 244

wiesiek3d 244

ja już nie mam pytań... :gwizdanie:

Rodzin nie mają to napierdalają na forum :decayed:
Opublikowano
  • Autor

269d623a1983dfa2.jpg

różnica między Sonarem a Valeo , nie musze chyba pisać która jest która :decayed:

Opublikowano

10 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu

robert. 685

ja już nie mam pytań... :gwizdanie:

tyle to chyba nawet i ja niemialem za dobrych czasow
Opublikowano

no w sumie ja cię do tej pory nie znam... :rolleyes:

ja sam sie nieznam a co dopiero :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

oj ty dziwko bez szkoły... :acute::dance2::yeah:

Opublikowano

10 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu

robert. 685

ja już nie mam pytań... :gwizdanie:

tyle to chyba nawet i ja niemialem za dobrych czasow

Nie bądź taki skromny Kędzior! :naughty:
Opublikowano

nie no każdy nierze jak chce ale ci co biorą powyżej 8000K to CIULE... :gwizdanie:



ja bym Ci powiedział , kto jest Ciulem , ale musiałbym Cie przeprosić :polew: :polew:

buhahahahahahahah znam tekst :decayed:

:polew: :polew:

5:45

z van dama :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

10 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu

robert. 685

Wilma 554

-makaveli- 308

Arturoo 305

wrclaguna 302

Kimi 285

Cuber 274

Pucek 260

miron78 244

wiesiek3d 244

ja już nie mam pytań... :gwizdanie:

Rodzin nie mają to napierdalają na forum :decayed:

eee no kto jak kto...

ale apeusz ma rodzinę widziałem na własne oczy mamę, tatę, i psa... :kox:

269d623a1983dfa2.jpg

różnica między Sonarem a Valeo , nie musze chyba pisać która jest która :decayed:

eee... prawa walleło? :naughty:

Opublikowano

10 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu

robert. 685

ja już nie mam pytań... :gwizdanie:

tyle to chyba nawet i ja niemialem za dobrych czasow

Nie bądź taki skromny Kędzior! :naughty:

:embarrassed::nose:

no w sumie ja cię do tej pory nie znam... :rolleyes:

ja sam sie nieznam a co dopiero :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

oj ty dziwko bez szkoły... :acute::dance2::yeah:

noi chyba bede musiał komus jebnać ze łba :baseball: bedziesz we wtorek? :kox:

ja skonczyłem 2 kierunki ty psi cycu :naughty:

Opublikowano

10 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu

robert. 685

ja już nie mam pytań... :gwizdanie:

tyle to chyba nawet i ja niemialem za dobrych czasow

Nie bądź taki skromny Kędzior! :naughty:

:embarrassed::nose:

no w sumie ja cię do tej pory nie znam... :rolleyes:

ja sam sie nieznam a co dopiero :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

oj ty dziwko bez szkoły... :acute::dance2::yeah:

noi chyba bede musiał komus jebnjavascript:void(0);ać ze łba :baseball: bedziesz we wtorek? :kox:

ja skonczyłem 2 kierunki ty psi cycu :naughty:

bede...

ustawka na gołe klaty...? :kox:

(na brzuty się z tobą nie mierzę...) :decayed:

Opublikowano

10 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu

robert. 685

ja już nie mam pytań... :gwizdanie:

tyle to chyba nawet i ja niemialem za dobrych czasow

Nie bądź taki skromny Kędzior! :naughty:

:embarrassed::nose:

no w sumie ja cię do tej pory nie znam... :rolleyes:

ja sam sie nieznam a co dopiero :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

oj ty dziwko bez szkoły... :acute::dance2::yeah:

noi chyba bede musiał komus jebnać ze łba :baseball: bedziesz we wtorek? :kox:

ja skonczyłem 2 kierunki ty psi cycu :naughty:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

269d623a1983dfa2.jpg

różnica między Sonarem a Valeo , nie musze chyba pisać która jest która :decayed:

Miałem sonary na wcześniejszym aucie i wiem jak h*jowo świecą :thumbdown:
Opublikowano

10 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu

robert. 685

ja już nie mam pytań... :gwizdanie:

tyle to chyba nawet i ja niemialem za dobrych czasow

Nie bądź taki skromny Kędzior! :naughty:

:embarrassed::nose:

no w sumie ja cię do tej pory nie znam... :rolleyes:

ja sam sie nieznam a co dopiero :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

oj ty dziwko bez szkoły... :acute::dance2::yeah:

noi chyba bede musiał komus jebnać ze łba :baseball: bedziesz we wtorek? :kox:

ja skonczyłem 2 kierunki ty psi cycu :naughty:

i nie psi tylko sssuczy... :naughty:

Opublikowano

269d623a1983dfa2.jpg

różnica między Sonarem a Valeo , nie musze chyba pisać która jest która :decayed:

Miałem sonary na wcześniejszym aucie i wiem jak h*jowo świecą :thumbdown:

ale o co ci chodzi...? :gwizdanie:

taka znana firma... :decayed:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 21:21_________________________________________________

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179689 idźcie siać pogrom :polew:

[/quote

i to z glajwic... :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.